החלפת מתקן מים

היי, יש לנו מתקן מים כבר שנים שהוא כבר ממש ישן ואנחנו צריכים כל פעם לסחוב מיכל גדול שזה ממש לא נוח. אנחנו רוצים לעבור למתקן פשוט יותר כזה שלא נצטרך להתעסק איתו יותר מדיי, צריכה המלצות... תודה!

את לא מאזינה לרדיו ולא רואה טלויזיה?

לא מפסיקים לשדר שם פרסומות בנושא. וכל הזמן יש מבצעים שכביכול נגמרים - רק שאחרי תום המבצע מתחיל מבצע בתנאים טובים יותר ו... הרוכשים מהמבצע הקודם מרגישים פראיירים אחלא יום !!!

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

לא מבינה בתחום

זה הכל שטויות - מי הברז בארץ איכותיים ואין צורך לסחוב בקבוקים.

היתרון של מתקני הקירור/סינון למיניהם (כמו תמי 4 למשל) הוא בכך שאין צורך לפתוח שוב ושוב את המקרר כדי לשתות מים צוננים.

את לא מאזינה לרדיו ולא רואה טלויזיה?

לא מפסיקים לשדר שם פרסומות בנושא. וכל הזמן יש מבצעים שכביכול נגמרים - רק שאחרי תום המבצע מתחיל מבצע בתנאים טובים יותר ו... הרוכשים מהמבצע הקודם מרגישים פראיירים אחלא יום !!!

לא מאמינה לפרסומות

האמת שאני לא נוטה להאמין למה שאומרים ומעדיפה לקבל המלצות ממי שבאמת משתמש ולא מחברה שמנסה לקדם את עצמה בטענה שהמוצרים שלה הם הכי טובים... מי ברז ני כנראה כבר לא אחזור לשתות, אחרי שנים של מתקן מים זה פשוט לא טעים... אולי בכל זאת למישהו יש המלצה??

בגדול את צודקת

אבל יש שם הכוונה ומספרי טלפון שדרכם אפשר להזמין. בגדול - מי הברז בארץ הפ בסדר גמור וזה נבדק על ידי גורמים נוספים, חוץ ממקורות.

זה הכל שטויות - מי הברז בארץ איכותיים ואין צורך לסחוב בקבוקים.

היתרון של מתקני הקירור/סינון למיניהם (כמו תמי 4 למשל) הוא בכך שאין צורך לפתוח שוב ושוב את המקרר כדי לשתות מים צוננים.

אכן,מים ראויים לשתיה

ושאבתם מים בששון ....

במחיר 7 ש"ח למ"ק .....

יש לי להציע לך משהוא שאני קניתי אחד לגינה שהוא מתקן מים ואחד שהוא מיני בר שיושב לי במטבח.

כאן הם מסבירים לך על הטיהור מיםשהמכשירים שלהם עושים.

מקווה שעזרתי שלומקה.

המים בארץ,נקיים ,טהורים,הכי בריאים לאדם

מינקות עד לגמר הגיל השלישי,

עם טפש מבזבז כספו על מוצרי פרסומת זולה , לא בריאה לאדם

גם מי שמאמין למשרד הבריאות , הוא לא חכם גדול...

לכו תדעו מה שמים לנו במים. זה שאנשים מגיעים לגיל השלישי, לא אומר שאין לחומרים האלו השפעה מזיקה!

הרי גם אנשים זקנים מתים לא עלינו מסרטן ומחלות אחרות שלכו תדעו ממה הן נגרמו.

למים מהפילטר לפחות יש טעם נורמלי

חברות סיעוד

יש את מתקן המים של נביעות שהוא גם קטן וגם נח.

אני מציע לך כזה.

אני לא מאמין למשרד הבריאות! גם קראתי לא מזמן כתבה על כך שמוסיפים פלואוריד למי השתייה ושזה חומר מסוכן! בכל מקרה לעיניננו יש כל כך הרבה מבצעים עכשיו של מתקני מים אני למשל הצטרפתי עכשיו למבצע של מי עדן סמייל, וקיבלתי בר מים דיגיטלי שממש קל להפעיל אותו בנוסף יש לו מנגנון של חסכון בחשמל. אני לא יודע של איזו חברה המתקן שלך אבל לדעתי את יכולה להתקשר אליהם ולברר על מבצעים ומתקנים חדשים שיש להם. בנוסף ממליץ לך להתקשר לעוד כמה חברות ולבדוק מה מציעים לך - מה שנקרא לעשות סקר שוק. בהצלחה!

ממליצה שתסתכל באתר של לייק ווטר. יש להם מגוון רחב של בר מים ואני בנתיים נורא נהנת מהשירות שלהם

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הגיל השלישי
בחר
בחר