קידום אתרים אורגני או ממומן?

אחת השאלות שלקוחות שואלים אותנו לא מעט פעמים היא, מה עדיף קידום אתרים אורגני או ממומן?

אז התשובה לזה היא לא חד משמעית כי שניהם טובים ולשניהם יש יתרונות וחסרונות אבל אני אנסה לתמצת את זה כאן לתשובות קצרות שיכולו אולי לעשות לכם קצת סדר בעניין הזה.

קידום ממומן מאפשר לבעלי אתרים ועסקים להגיע לקהל יעד ממוקד (לא תמיד, תלוי ברמת האופטימיזציה של הקמפיין.) בזמן מהיר יחסית, מרגע הקמת הקמפיין לאוויר זה עניין של עד כמה שעות עד שהמודעות שלהם יתחילו להופיע ברשתות, במנועי חיפוש, אתרי שותפים של גוגל וכו׳, האפשרות הזו יכולה להגדיל משמעותית את תנועת הגולשים באתר וכמובן להגדיל את אחוז המכירות של המוצרים או השירות שאותו אתר מוכר. אך באותה מידה אחוז ההמרה לא יהיה גבוהה כמו בקידום אתרים אורגני. 

קידום אתרים אורגני יכול להביא את האתר שלכם לתוצאות הראשונות למונחי חיפוש שמתארים את המוצר או השירות שאתם מוכרים, על ידי עבודת תוכן מתמשכת בניית קישורים ועוד שיטות נוספות שמגדילות את הרלוונטיות של האתר שלכם לאותם מונחי חיפוש וכך גוגל מדרג אתכם גבוהה יותר עד שמגיעים אל התוצאות הראשונות, וזה לא סתם כי גוגל רוצה אלא כי פעלנו דרך כל ההנחיות להתאים את האתר ואת התוכן אל אותם מונחי חיפוש. וזה כמובן מביא אותנו אל היתרון הכי בולט ומשמעותי של קידום אתרים אורגני זה יחס ההמרה של גולשים שנכנסים אל האתר שלכם. 

אם יש לכם שאלות בנושא, אל תההסו ליצור קשר אשמח לענות ולעזור

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קידום אתרים