שלום אני מקדם אתרים מקצועי . ואני מוכן לעזור ללא תמורה !

קוראים לי מוטי ארז מירושלים .ואני מקדם אתרים מקצועי! מכיר הרבה ערוצי שייוק כמו :

גוגל אורגני ,גוגל ממומן,פייסבוק,פרסום מובייל,ועד הרבה ערוצי שיווק 

אני יודע גם לפתח אתרים ודפי נחיתה .

לא כל ערוץ שיווק מתאים לכולם בגלל שלעסקים יש בדרך כלל תקציב מוגבל מאוד אזלפני שבוחרים ערוץ שיווק כזה או אחר 

כדאי לדעת כמה תנועה זה יביא וכמה זה הולך לעלות .

בעיקר אני מייעץ באסטרטגיות שיווק 

ואני מכיר מלא דרכים זולות ואיכותיות לקדם אתרים (ממש זולות ) !!!!

אני גם מכיר דרכים לבנות אתרים שנראים כמו מיליון דולר בסכומים של 40 שקל וגמרנו ! שבונה אתרים רגיל גובה בין 2000-5000

גם בניית לוגו במחירים של 20 שקלים ופה מדובר בלוגואים מאוד מקצועיים -שמעצב רגיל לוקח לפחות 500 -1000 שקל

בניית לינקים :) הכי חשוב ! וחשוב שהם יהיו איכותיים ! גם המחירים מאוד נמוכים  ח"י שקלים ללינקים טובים מאוד

למרות שבעניין הלינקים צריך לגוון .וחשוב להוציא מכמה שיותר מקומות . 

בגדול השירותים האלה הם מהודו ,סין ,ארהב ,קנדה .והם מאוד איכותיים ושווים !

אני יכול לייעץ לכם גם בבחירת שרתים.

עכשיו תראו אני לא גובה כסף אבל אם תרצו תוכלו להשאיר טיפון קטן אבל בכלל לא חייב !!! אני שמח לייעץ 

במיוחד שאני קורא הרבה הודעות של אנשים ותשובות ואני רואה שלפעמים אין לאנשים מושג!!

אנשים שוכרים שירותי קידום אתרים ב400 וחושבים שזה יתן להם משהו .. צריך לדעת מה לשאול ועוד הרבה !

לדוגמא המילה מנעולן בירושלים יכולה להכניס לכם 7000 שח נקי ושלא נדבר על השיווק פה לאוזן אחרי שנתתם פלאיירם וכדומה.

עכשיו השאלה שאני שואל כמה אתם מוכנים לשלם בשביל שתהיו שם . האם 400 שקל זה נשמע הגיוני ?! 

אני הייתי כם מוכן לשלם 1500 שקל כדי להכניס סככום כזה

לפעמים גם לא באמת צריכים קידום רציני יש אפשרויות בהרבה יותר זולות קלות וריוחיות בשבילכם 

קיצור תתקשרו אלי או תשלחו מייל הכל ללא תשלום !

0527-957767

motierez86@gmail.com

הנושא נעול
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קידום אתרים