איך מפיצים קישורים של קמפיינם??

שלום לכם

אני שותפה בשני אתרים שמטרתם להפיץ קישורים של קמפייני פרסומות לכל מיני אתרים

אבל הבעיה שאני חדשה בזה ולא יודעת איך להפיץ קישורים ולפרסם אותם ......

ולא יודעת איפה להפיץ אותם

מקווה שתעזרו לי בנושא הזה

ותודה רבה מראש

הנושא נעול

שלום רב,

אני חושב שאת מדברת על תוכניות שותפים באחת מהחברות של התוכניות שותפים שהמטרה שלך יצירת עמלה לקמפיין

חשוב לדעת: בקמפיינים של הפצת קישורים למטרת יצירת עמלה למפרסם יש סיכון שהקמפיין ירד מתישהו ואז תשארי עם פרסום ריק מתוכן ולכן אם זה פרסום אורגני צריך לקחת את הסיכון הזה בחשבון משום שזה עלול להיות גבוה מאוד כאשר מדובר על זמן עבודה

ובכן אם זה המצב אז ככה:

1. פתיחת בלוגים

2. פרסום דרך סרטונים ביוטיוב (כיום יש כבר אופציה חדשה שאת יכולה לכוון מהפרסומת ביוטיוב לתוך העמוד של הקמפיין שלך

3. הייתי אומר יצירת חתימות קישור בפורומים הבעיה שהקמפיינים מתחלפים, במידה ואת מזהה קמפיין שרץ הרבה מאוד זמן חודשים במספר תוכלי לשלב את הקישורים בתוך החתימות בפורומים בדרך כלל מאשרים את זה במידה כמובן שההודעות שלך הם רלוונטיות וטובות לאותו פורום

4. רשתות חברתיות כמו: פייסבוק, לינקדאין, טוויטר, ועוד... אפשר לפרסם בקבוצות פרסומים שהם אך ורק בתוך דף הבלוג שלך ולא כקישור קמפיין בגלל שלדוגמא בפייסבוק יש חסימה על זה

5. בגוגל אדוורדס אפשר גם לפרסם החסרון כאן הוא שלעיתים מבטלים לידים ולא תמיד יש החזר השקעה משתלם

6. יצירת ניוזלטר או שימוש במיילים מסחריים שרלוונטים לגבי הנושא שאת הולכת לפרסם, כמובן במקרה הזה גם צריך אישור או מצד שלישי או מצדך שקיבלת אותו כדי לפרסם לבתי עסק במידה וזה לאנשים פרטיים צריך לבדוק גם את זה מבחינה משפטית

אני חושב שזה מספיק עבודת פרסום שתביא לך תשואה במידה ותעשי אותה כמו שצריך

בברכה,

ברק

שם: ברק
התמחות: טכנאי מחשבים נייחים, ניידים, סלולאר וטאבלטים
ניסיון: מעל ל- 13 שנים
דואר אלקטרוני: barak.mihshuv@walla.com
לינק לערוץ היוטיוב שלי: https://www.youtube.com/user/barakmihshuv/playlists

http://riotrewards.com/index.php?id=291342

היי,

אני עובד בשיווק באינטרנט ובין היתר גם תוכניות שותפים.

מהניסיון שלי את חייבת לשים לב לתנאים של בעל הפרסום, את לא יכולה לפרסם את הקישורים איפה שאת רוצה, יש מפרסמים שלא רוצים להופיע בפייסבוק ויש כאלה שלא רוצים שתפרסמי בGoogle AdWords במקרה אחד אותו מפרסם לא ישלם לך במקרה אחר אני לא יודע. 

חשוב תבדקי זאת לפני שאת מפיצה את הקישורים

שיווק באינטרנט מתחיל כאן

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קידום אתרים
בחר
בחר