איפה כולם?

איפה כולם?

שלום, אני משוטט ברחבי הפורומים.. תפוז, וואלה, וכל הפורומים שמופיעים בעמוד הראשון של גוגל כשכותבים 'פורום'.. אני מחפש איפה נמצאים כל מקדמי האתרים שעוסקים בהחלפת קישורים.. נראה שאין מקום אחד מרכזי אליו כולם הולכים, ואני צריך ללקט מפה ומשם.. אז חשבתי שאולי יש ואני מפספס משהו- מישהו יודע איפה ה-מקום למצוא אנשים נוספים שמחפשים לעשות החלפות קישורים? גלעד

שלום לך ערן

אם אתה מחפש מקדמי אתרים שמחליפים קישורים הנה, מצאת אחד. צור איתי קשר ונדבר על זה

תשובה

גלעד שלום רב, אכן כן מדובר בחיפוש אחר בעלי אתרים שנדרש לעשות עבורם החלפת קישורים אני דווקא מצאתי אתר טוב שמציע גם החלפת מאמרים עם קישורים עם אתרים אחרים וגם הפצת קישורים ועוד הרבה מעבר, בדקתי, אהבתי ונשארתי. מצרף לך קישור לאתר אם תרצה תוכל לראות אם האתר עונה לך על הצרכים. בברכה, ברק.

שם: ברק
התמחות: טכנאי מחשבים נייחים, ניידים, סלולאר וטאבלטים
ניסיון: מעל ל- 13 שנים
דואר אלקטרוני: barak.mihshuv@walla.com
לינק לערוץ היוטיוב שלי: https://www.youtube.com/user/barakmihshuv/playlists

מנהל הפורום
1000+

הנה כמה מקומות עיקריים:

www.seoforums.co.il www.ippforums.co.il www.actv-tec.co.il/forum חפש בגוגל 'פורום קידום אתרים' ותמצא עוד הרבה נוספים.

מעוניינת לציין פורום קידום אתרים נוסף.

מדובר בפורום איכותי לקבלת תשובות בתחום קידום האתרים, אולם יש להקפיד ולפעול לפי כללי הפורום.

תכתוב בגוגל בדיוק את מה שאתה מחפש

תוסיף גרשיים בהתחלה וגרשיים בסוף ותראה את הקסם קורה...

מי שרוצה החלפת קישורים עם האתר הזה : www.qerx.co.il

אתר סטטוסים לפייסבוק...

עוד אתר שבו ניתן לבצע החלפת קישורים

חברים!

אנא מכם, אני מבין את הצורך לקבל קישור אך עשו זאת על ידי הטמעת הקישורים הקבועים בחתימת הקישור שלכם ולא בתוך הפוסט כי זה לא נראה טוב, סתכלו למטה כמו בדיוק שאני עשיתי תכתבו תגובות ענייניות ובכיף תקבלו קישור או שתיים אבל לא לכתוב בצורה כזו שהקישור מופיע כאן למעלה ולא בחתימה כי זה לא נראה טוב

תודה

שם: ברק
התמחות: טכנאי מחשבים נייחים, ניידים, סלולאר וטאבלטים
ניסיון: מעל ל- 13 שנים
דואר אלקטרוני: barak.mihshuv@walla.com
לינק לערוץ היוטיוב שלי: https://www.youtube.com/user/barakmihshuv/playlists

מנהל הפורום
1000+

חברים,

מי שצריך קידום בגוגל שידבר איתי אני יכול לעזור לו.

מצאתי את החברה מספר 1 בארץ לקידום אתרים.

כולם בג' emo_02.png סתם לדעתי כולם עברו לפייס.. חפש אותנו שם..

קידום אתרים בגוגל זה התמקצעות שצריך ללמוד ולעבוד עליה לאורך זמן. בהצלחה לכולם!

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קידום אתרים
בחר
בחר