איך אני מקדם את האתר שלי?

היי אני רוצה שהאתר שלי יהיה ראשון בגוגל איך אפשר לעשות את זה?
הנושא נעול

תשובה

נהוראי שלום רב, כדי לקדם את אתרך אתה יכול להשתמש ב 2 אלמנטים: קידום ממומן - שזהו קידום אתר בתשלום, שכאשר כל גולש ירשום מילת מפתח בגוגל יוכל למצוא את האתר שלך, קידום זה הוא קידום לטווח קצר זאת אומרת ברגע שיגמר התקציב של הקמפיין שלך יסתיים גם הקידום. קידום אורגני - קידום שבאמצעות טכניקות שונות תוכל לקדם את אתרך, ישנם הרבה טכניקות/פרמטרים לקידום אתר בגוגל, שחלקם הם: בניית מפת אתר, אופטימיזציית תוכן בתוך האתר, שילוב כותרות מנצחות בתוך כותרות ה TITLE באתר ובנוסף יצירת תגי META טובים, זה בתוך האתר שנקרא ONPAGE, אך זה לא מספיק משום שצריך גם לבצע קידום אורגני OFFPAGE כלומר מחוץ לאתר שזה: בניית קישורים, כתיבת מאמרים באתרי מאמרים עם עוגני קישור מילות מפתח שיכוונו לאתר שלך, הוספת האתר לאינדקסים, הוספת אתרך לאתרי סימניות/BOOKMARK, ועוד... בברכה, ברק.

שם: ברק
התמחות: טכנאי מחשבים נייחים, ניידים, סלולאר וטאבלטים
ניסיון: מעל ל- 13 שנים
דואר אלקטרוני: barak.mihshuv@walla.com
לינק לערוץ היוטיוב שלי: https://www.youtube.com/user/barakmihshuv/playlists

איך אני מקדם את האתר שלי?

היי אני רוצה שהאתר שלי יהיה ראשון בגוגל איך אפשר לעשות את זה?

סדנה (בחינם)- איך לקדם ולהעלות את אחוזי המכירה באתר שלך...

לקראת החגים החלטתי לערוך סדנה (בחינם) שבה אני אלמד כיצד להכפיל את המכירות שלך באתר?! בוא לראות איך לקוח שלנו הכפיל את הלקוחות שלו באתר בשבועיים מבלי להוסיף שקל אחד על פרסום!!! לכבוד החגים אני מזמין אותך לסדנה חינמית חד פעמית לשיטת המכירות שכובשת היום את עולם האינטרנט.Test & improve רוצה לדעת איך- 1. להכפיל את כמות הלקוחות דרך האתר שלך? 2. להביא יותר אנשים אל האתר בחצי מחיר? ***בלעדי לחגים- כל משתתפי הסדנה יקבלו את רכיב "הכפלת המכירות" בחינם!!!!! הסדנה תתקיים ב5/10 בשעה 18:30 ברחוב המפעל 1, תל אביב * בסדנה נראה דוגמאות אמיתיות מהשוק.

התשובה היא דומה לתשובה של ברק , אתה יכול לקדם את אתרך דרך קידום ממומן , אך ישנה אפשרות לטווח ארוך והוא קידום אורגני , אני ממליץ התייעצות עם מקדם אתרים ולראות את האופציות , אם תצטרך אני פה .

http://give-like.com/ - סטטוסים לפייסבוק

טיפים טובים תודה

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קידום אתרים
בחר
בחר