לכואבים את האבדן

שכול הוא כאב ואובדן ענק כל אחד הוא עולם ומלואו. לנו הורים שילדם לא חזר מהטיול הגדול שלאחר הצבא או מכל מקום אחר אין פינה משלנו להביע לשתף לדבר על הכאב עם שותף שמכיר את תחושותינו. בואו נקים לנו מקום לשוחח ולשתף אחד את השני בכאב ובתחושות נוציא את הכאב מהבטן. לשוחח על הכאב מרוקן מעט את הלחץ ונותן מעט מרווח לקבל ולספוג גם חיוכים.

שלום לך

אני מאחלת לך שהפורום החדש יהווה מקור נחמה ותמיכה לכל המשתתפים בו והייתי רוצה להציע לך את ההצעה הבאה למען הפורום יהיה לפורום חי ולא לפורום דומם ושהרבה אנשים יוכלו לפנות אליו ולשאוב ממנו תמיכה. הייתי קוראת לפורום פורום: הורים שילדם לא שב הביתה בכל מקרה בין אם תקבלי את הצעתי ובין אם לאו בהצלחה

שלום ותודה הדס

הדס השם שצעת הוא ממש שם מתאים , אך לא בידי השינוי הנ"ל אך אני יכולה להעביר. סופ"ש נעים יונה

טרגדיה גדולה

מי ייתן והפורום הזה ימשיך להיות ריק ביטוח רכב

מסכים ומחזק

מי ייתן ולא יגדל ביטוח רכב טיולים מאורגנים

אין ספק בכלל

אין דבר נורא מלאבד בן או חלילה בת ההורים נגמריםםם וזאת מנסיוני איבדתי אח בן 29 אבי אחריו אימי לאחר מכן ואח נוסף נפטר בגיל 57 מדום לב לפני שמונה חודשים הכאב נורא הדמעות זולגות והנשמה כבויה שלא נדע עוד צער ויגון ממני השותפה לכאב וכל עם ישראל אמןןןןן

לאחר ההלוויה והשיבעה, באם יגיע אליכם משה קסנטיני, (ע.מ.  058070962), ממפעל - "אבני קודש" עושה רושם של בונה מצבות "מקצוען".  הזהרו ואל תסגרו איתו על מצבה. הוא מבטיח אבן מסויימת ונותן לכם אבן אחרת לגמרי.

המצבה כבר קיימת בכל אופן תודה ושלא נדע עוד צער

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אובדן ושכול
בחר
בחר