התגרשתי ולא כל כך מוצא את עצמי...

שלום לכולם,

אני בן 42 ירושלמי,בעל עסק קטן, ויש לי ילד מקסים.

התגרשתי לא מזמן (לאחר נישואין של 7 שנים), הייתי לבד תקופה שהגדרתי לעצמי והיא עברה לה בכיף.

עתה החלטתי שאני מחפש את פרק ב שלי, זוגיות חדשה. ניסיתי אתרי היכרויות ונוכחתי לדעת כי זה לא שונה ממה שחשבתי,

לצערי שוק בשר אחד גדול, המוני, קשה ודיי מפחיד להכנס לזה לאדם רגיש כמוני.

האמת היא כי זה לא מה שרציתי...להיות שם, אבל הגורל הביא אותי לכך...

כרגע אני מוצא את עצמי דיי מבולבל וקצת, חבריי הטובים נשואים להם ולא כל כך בקשר עימי (אפשר להבין...סטטוס אחר) "מאבד את עצמי" מול המצב החדש  בו אני מצוי.

מבקש את הצעותיכם בעיניין (ברצינות), ואעריך תשובותיכם.

קודם כל אתה לא צריך להיות מבולבל, יש הרבה דרכים להיות ביחד ולחוד.. גם בלי לגור ביחד.. את האמת אני אישית אם אכניס מישהו לבית שלי אני לא מסוגלת לחשוב על זה כי זה ממש משהו שאני לא מסוגלת אפילו לתאר שמישהו ינהל איתי את החיים או את החיים שלי. זה בסדר וזה סביר גם נורמלי...

הצעה, כיום אתה מחפש בעצם את החברה הכי טובה שלך אם מדברים על זה פתוח... והאמת באתרים אין את הדברים שאתה ממש מחפש זה לא זה... אז ... פשוט מהסביבה הכי קרובה שלך מי שהיתה מתחת לאף שלך יכולה להתאים פתאום סוג של חברה טובה..

פתאום אנחנו מגלים שהנישואים טומנים בחובם גם חברות טובה וזה הדבר שמחזיק אותנו בעצם יחד.. מסתבר... מה לעשות... זה מה יש.

(אני שלא מסוגלת להתנתק מהידיד עם ההטבות שלי כי הוא החבר הכי טוב שלי) ככה שאני לא פנויה לקשר... חח

קיצור.. לך על החברה הכי טובה שלך וזהו .. רוצה ייעוץ אישי זה המייל שלי שיופיע.... בכייף אתן לך אם זה לא ייחסם לי המייל הזה! :)

תמיד בהתחלה הכל נראה גדול ומפחיד.

תזכור שאתה לא לבד, יש עוד אלפי אנשים שעברו את הדרך הזו והצליחו ואין שום סיבה שאתה לא תצליח.

הדבר החשוב ביותר זה לפעול על מנת להביא את השינוי שאנחנו רוצים, הכל כבר יסתדר משם.

בהצלחה!

שלום לכולם,

התגרשתי לא מזמן (לאחר נישואין של 7 שנים), הייתי לבד תקופה שהגדרתי לעצמי והיא עברה לה בכיף.

עתה החלטתי שאני מחפש את פרק ב שלי, זוגיות חדשה. ניסיתי אתרי היכרויות ונוכחתי לדעת כי זה לא שונה ממה שחשבתי,

כרגע אני מוצא את עצמי דיי מבולבל וקצת, חבריי הטובים נשואים להם ולא כל כך בקשר עימי (אפשר להבין...סטטוס אחר) "מאבד את עצמי" מול המצב החדש  בו אני מצוי.

בחור נחמד

לכל סיר והמכסה שלו, היום ניתן להגיע למבוקשך באתרים חברתיים, העולם פתוח לכולם

תתנחם שאתה נמנה עם 33 אחוז מהעם בציון ולו היית חי בארה"ב ורוסיה היית נמנה ממחצית העם ואף יותר

יכול להיות שהיית רגיל לאקסית שלך בכמה דברים, אבל אם תתמיד בנ"ל, לדעתי תשיג מבוקשך ואולי מעבר לכך.

בהצלחה

להנות היום מה שתפסידו למחר

גם אנ כמוך אבל אני נסה ליצור מערכות וחבריות חדשות בהצלחה 

שלום לכולם,

אל תמהר

אחרי אוטובוס ובחורה

את שניהם לא תפסיד

עדיף להשאר לבד ולא ליפול עם לא מתאימה, בכל אופן, נסה אתרים חברתיים וכתוב מה אתה מחפש ואולי תיצור קשר

מהירות מונעת אסון...נוסף

להנות היום מה שתפסידו למחר

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
היכרויות גרושים גרושות
בחר
בחר