תמשיכו להשמיץ אחד את השיני ללכלך, לקלל, לשקר, לפפנטז, אך האמת היחידה היא האהבה האמיתית

היחידה שהיתה נשארה ואף גוברת של הזוג האמיתי היחיד. ראו את התמונה המצורפת שהיא רק אחת מאוסף עצום של תמונות וקליפים שמפורסמים כמעט מדי יום ביומו על הזוג המדהים והצנוע הזה.

איתן ודניאל

אגב, מה שלום הזוג הנ"ל. האם דניאל תומכת באיתן כספית?

תמשיכו להשמיץ אחד את השיני ללכלך, לקלל, לשקר, לפפנטז, אך האמת היחידה היא האהבה האמיתית

היחידה שהיתה נשארה ואף גוברת של הזוג האמיתי היחיד. ראו את התמונה המצורפת שהיא רק אחת מאוסף עצום של תמונות וקליפים שמפורסמים כמעט מדי יום ביומו על הזוג המדהים והצנוע הזה.

משה יעקבי.לא מפריע לך התנהגות ההפקה?הם רימו אותנו לאורך כל הדרך וכל אחד בוחר איך לטנף עליהם

אני לא יודע למי אתה מתכוון אך אני מתכוון לזוג המדהים איתן ודניאל רק שמשום מה התמונה מהימים

האחרונים של איתן ודניאל מחובקים ואוהבים לא עלתה. ניסיתי לצרף את התמונה מתוך תמונות רבות שלהם ביחד שמתפרסמות כמעט מידי יום ביומו המעידות ובאופן חד משמעי שהזוג המדהים הזה היה ונשאר הזוג האמיתי היחיד ולא יעזרו השמצות הקנאים למיניהם צריך להיות עיוור או רע לב או שניהם ביחד להתעלם מהעובדות. ואכן התנהגות ההפקה מפריעה למרות שאני להבדיל ממך לא בטוח שזה נעשה בכוונה תחילה או מטפשות. אבל בינינו וכפי שאיתן ודניאל אמרו לא אחת הזכיה שלהם אחד בשניה שווה בהרבה את המליון. כסף בא והולך אך אהבה אמיתית יש רק אחת ואותה לא קונים בכסף.

את הרמאות ראינו ברייטינג של המר 13.7% בגמר אני יכול להביא רייטינג גבוה מזה חחחחחחחחחחחחח

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הדור הבא 24/7
בחר
בחר