יש פה ילדה קטנה בשם ניבה שהחליטה שאורטל ואורן לא ביחד אז את טועה הם כן ביחד את פשוט לא מעודכנת!

ליזי, מה נכון? ניבה היא גם מאוהדי אורטל?!

על מה את מדברת, הם לא ביחד, הוא בלונדון והוא לא בחברים שלה בפייסבוק בכלל

תרגעו הכל בסדר לא לדאוג

ליזי, מה נכון? ניבה היא גם מאוהדי אורטל?!

ברור שהם ביחד!! היא עדכנה בפייס שלה "שהוא נסע לעינייני עבודה ושהיא מחכה לשובו וכן הם ביחד"

על מה את מדברת, הם לא ביחד, הוא בלונדון והוא לא בחברים שלה בפייסבוק בכלל

הפורום הנ"ל כבר לא מעודכן תכנסי לפייס למעריצי אורטל סולימן ושם הם מעדכנים הכל..

טיפשה - לא מדברים עם בני זוג דרך הפייס!!!!!!!

אתה או את טיפשה, חתיכת פסיכי , הם לא חיים ביחד הוא בלונדון, ואם הם ביחד אני

מקווה שהם יהיו מאושרים ביחד את אורטל אני מאוד מעריכה ומעריצה אותה, ורק בגללה ראיתי את התוכנית ההזויה הזו , אם לא היתה הייתי רואה ערוץ אחר אני ראיתי שהוא לא אהב אותה אהב רק את המראה שלה ואפילו אמר שנמשך אליה רק פיזית ואמר לאיתן שהוא לא רוצה לפגוע בה אחרי התוכנית. לפני שאתה או תוקף/ת אותי תחשוב/י לפני זה , אורן בחוץ לארץ ולא נשוי לאורטל ולא חי איתה טלפון זה מספיק לך????????????????????????? את/ה לא היית שם בחברים שלך את בן/ת זוג/תך בפייסבוק אם לא הייתם חיים ביחד ועוד כל אחד בארץ אחרת??????????????? פחחחחחחחח אני לא מאמינה.

פחחחחחח... עליך, skype מכירה?!!!

פחחחחח עלייך , את יותר מידי או אתה יותר מידי מתנשא עליי, אבל מצפצפת עלייך ועל

הדומים לך. כן שמעתי על סקייפ, מישהו מבטיח שהם מתקשרים שם בכל אופן אם הם ביחד או לא שאורטל תצליח בדרכה אמן ופה נגמר הדיון הזה. סוף פסוק.

אתה או את טיפשה, חתיכת פסיכי , הם לא חיים ביחד הוא בלונדון, ואם הם ביחד אני

מקווה שהם יהיו מאושרים ביחד את אורטל אני מאוד מעריכה ומעריצה אותה, ורק בגללה ראיתי את התוכנית ההזויה הזו , אם לא היתה הייתי רואה ערוץ אחר אני ראיתי שהוא לא אהב אותה אהב רק את המראה שלה ואפילו אמר שנמשך אליה רק פיזית ואמר לאיתן שהוא לא רוצה לפגוע בה אחרי התוכנית. לפני שאתה או תוקף/ת אותי תחשוב/י לפני זה , אורן בחוץ לארץ ולא נשוי לאורטל ולא חי איתה טלפון זה מספיק לך????????????????????????? את/ה לא היית שם בחברים שלך את בן/ת זוג/תך בפייסבוק אם לא הייתם חיים ביחד ועוד כל אחד בארץ אחרת??????????????? פחחחחחחחח אני לא מאמינה.

את צודקת בשטויות שלך!!! לפעמים עדיף לשתוק ולא לכתוב דברי הבלים כמו שכתבת בלי לבדוק קודם!!

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הדור הבא 24/7
בחר
בחר