הערצתך דניאל הוכתרה כאובססבית הראשית של התכנית וכמסטר בהתעלקות .

אני מבינה שכאוהד דניאל אתה כועס שכתבתי שאיתן היה מעונין באורטל ובכן המתקפה שלך עלי לא תשנה את

דעתי אני חושבת שבתקופת התכנית הבחורה שאיתן באמת הכי רצה זאת אורטל וזכותך לא להסכים

אורטל אנו מחכים ורוצים לשמוע ולראות אותך כמה שיותר - יש בך גם יופי פנימי וגם יופי חיצוני

טובה תכנסי לפייס ותרשמי אורטל סולימן דף מעריצים ושם יש אינפורמציה על אורטל ..ולאורטל יש גם פייס

ניסיתי לפייס ופעם ראשונה שהופיעה לי הודעת אזהרה לפני ששלחתי בקשה

כנראה שאין עיניין שסתם אנשים ישלחו בקשת חברות אז לא שלחתי

תיכנסי לאורטל סולימן באנגלית ותבקשי חברות..זה הפייס הפרטי שלה ותראי איזה יופי של עדכונים!

ליזי, את יכולה לרשום מדי פעם מה העידכונים אצל אורטל בפייס? אין לי פייס! תודה מראש

ברור !! אפילו שאין לך פייס תיכנסי לגוגל ותרשמי - אורטל סולימן הדור הבא ותכנסי לקיר או מעריצי אורטל סולימן.

ולהזכירך מי שבחרה לקחת צעד אחורה בקשר של עם איתן היתה אורטל ובעניין האובססיביות הלוא מושא

את שוב מפרשת עקום את האירועים. היא לקחה צעד אחורה כי ראתה מה שכולם ראו חוץ ממך שמיד

עם צאתו מהדייט איתה ניגש מיד לדניאל ולא עזב אותה לרגע ולא החליף מילה עם אורטל. ואז כדי לשמור על שארית כבודה לקחה צעד אחורה כי מה ניתן לעשות במקרה כזה מה את היית עושה כשברור שאין ולא היה שום סיכוי.

כל מילה שלישית שיצאה לו מהפה היתה אורטל אפילו בראיון שהיה לו בעיתון באמצע התכנית אמר שיש בחורה

שיש בחורה שחיב לנסות איתה שוב כי הוא מרגיש שפיספס והכונה היתה לאורטל

כל התיאוריה ההזויה שלך לא שווה התיחסות אני אמשיך לתמוך באורטל וזה לא קשור לעבר פנינו לעתיד ולהזכירך

זה לא שזה לא שווה התייחסות את פשוט לא מסוגלת להתייחס לגופו של עיניין. את עם הפה הגדול

שלך לא היית מחמיצה שום הזדמנות לו היה לך מה לענות. אבל את מסוגלת רק לכופף את העובדות לטעמך ודעתך האישית ולא נותנת לעובדות לקלקל לך את התאוריות ההזויות.

ולהזכירך מי שבחרה לקחת צעד אחורה בקשר של עם איתן היתה אורטל ובעניין האובססיביות הלוא מושא

הערצתך דניאל הוכתרה כאובססיבית הראשית של התכנית וכמסטר בהתעלקות

אני מבינה שכאוהד דניאל אתה כועס שכתבתי שאיתן היה מעונין באורטל ובכן המתקפה שלך עלי לא תשנה את

חייבת לציין שראיתי את הפרק של הפינקסים והגברות דיי רואים שם שאיתן מאוד בעייניין שלה

את שוב מפרשת עקום את האירועים. היא לקחה צעד אחורה כי ראתה מה שכולם ראו חוץ ממך שמיד

עם צאתו מהדייט איתה ניגש מיד לדניאל ולא עזב אותה לרגע ולא החליף מילה עם אורטל. ואז כדי לשמור על שארית כבודה לקחה צעד אחורה כי מה ניתן לעשות במקרה כזה מה את היית עושה כשברור שאין ולא היה שום סיכוי.

אם היחידה שאיתן רצה היא אורטל מה ומי הפריע לו להמשיך לפלרטט איתה ולא לרוץ לדניאל

ולנתעלם מאורטל לחלוטין??????????

זה לא שזה לא שווה התייחסות את פשוט לא מסוגלת להתייחס לגופו של עיניין. את עם הפה הגדול

שלך לא היית מחמיצה שום הזדמנות לו היה לך מה לענות. אבל את מסוגלת רק לכופף את העובדות לטעמך ודעתך האישית ולא נותנת לעובדות לקלקל לך את התאוריות ההזויות.

העיקר שלדניאל היה פה קטן

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הדור הבא 24/7
בחר
בחר