הייתי שחה אם אורטל תגיע ראשונה אבל חבל שניתן להתביע רק פעם אחת שם,בינינו,אין גם פרס לראשונה..

על מה מצביעים

באתר הדור הבא בפייסבוק יש סקר לאיזה מהדיירים התגעגעתם כנסו והצביעו אפשר רק פעם אחת

בינתיים קרן מובילה בפער של 6% מאורטל ניתן לשנות זאת תבקשו מחברים ילדים משפחה יאללה קדימה נראה להם מי אהובת הקבל

תצביעו בפייס תבקשו מחברים, משפחה כל המחוברים שלכם שאורטל תהיה מקום 1

וואלה רוצים בסקר לבדוק את מידת הפופולריות של אורטל קודם שידאגו לחשיפה שלה כמו לקרן אחרי זה נדבר

קודם שאורטל תקבל את החשיפה שקרן קיבלה אחרי זה נדבר

כל תושה חולין בת-ים צריך לעשות לייק לאורטל

שימו לב בפורום בעמוד הראשי תמונה אחת של אורטל ושש של הפקינז מבינים מאיפה שורש העניין

tova b -שמתי לב שאת לא מפסיקה ללכלך - לא ראוי אפילו לפייבוריט שלך שיש לה כזו אוהדת - כנסי

כדאי שתפרסמי תמונה שלך - לפני שאת מכנה אנשים בשמות כמו "פקינז" , כדאי שתורידי קצת מהרשעות ורוע הלב, את מגיבה על כל הודעה בגסות רוח - שמתאימה לאדם עם רמת מישכל נמוכה ביותר , אורטל הפייבוריטית שלך - בחורה אייכותית , עדינה ויפה - ובטוח שאת לא עושה לה טוב בצורת ההתבטאויות שלך -

אל תשכחו שאורטל לא קיבלה אפילו אחוז אחד בחשיפה באינטרנט כמו שקרן קיבלה גם זה משפיע

tova b- שוב הבכי - לקחו לי, לא נתנו לי, מגיע לי.... דיייייייייייייי!!

וואלה רוצים בסקר לבדוק את מידת הפופולריות של אורטל קודם שידאגו לחשיפה שלה כמו לקרן אחרי זה נדבר

שוב בכי , שוב קיפחו אותי, לקחו לי, עשקו אותי, לא נתנו לי .....

אבא של קרן דרך אנשי קשר מחתים מפעלים שלמים בקריות כדי שיחתמו לבת שלו

את לא רק מקטרת .. יש לך גם מידע מבפנים ...... את יודעת על המשפחות ועל ההפקה מה שאף איש לא יודע!!!

ניסיתי להתחבר דרך הקישור לא הצלחתי יש עוד דרך להצביע?

תלכי לעבוד ולעשות דברים מועילים - התכנית נגמרה !!!

שנייה אחרי קרן בהפרש של 6%,זה די הרבה

אם אורטל הייתה מקבלת 6% מהחסיפה שקיבלה הגיברת קרן הייתה בטוח הזוכה הגדולה! פי מיליון יותר שווה

שוב בכי , שוב קיפחו אותי, לקחו לי, עשקו אותי, לא נתנו לי .....

שוב נציג של הפקה שרוצה להכשיר את השרץ שוב ........

את לא רק מקטרת .. יש לך גם מידע מבפנים ...... את יודעת על המשפחות ועל ההפקה מה שאף איש לא יודע!!!

נו אז מה אתה רוצה להגיד בזה ?

אני לא מקטרת אני מביעה את דעותי האם לא לשם כך קיים פורום זה ?

tova b -שמתי לב שאת לא מפסיקה ללכלך - לא ראוי אפילו לפייבוריט שלך שיש לה כזו אוהדת - כנסי

כדאי שתפרסמי תמונה שלך - לפני שאת מכנה אנשים בשמות כמו "פקינז" , כדאי שתורידי קצת מהרשעות ורוע הלב, את מגיבה על כל הודעה בגסות רוח - שמתאימה לאדם עם רמת מישכל נמוכה ביותר , אורטל הפייבוריטית שלך - בחורה אייכותית , עדינה ויפה - ובטוח שאת לא עושה לה טוב בצורת ההתבטאויות שלך -

תחשוב/י למה מה שאני כותבת מרגיז אותך כל כך האם את/ה רוצה לסתום פיות בוא לא נשכ איך התבטאו אוהדי קרן

tova b- שוב הבכי - לקחו לי, לא נתנו לי, מגיע לי.... דיייייייייייייי!!

אני לא בוכה ולא מקטרת אני מציינת עובדות בשטח מה אתם מנסים כל כך להסתיר?

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הדור הבא 24/7
בחר
בחר