אותה , למה קשה לכם לקבל שיש אנשים שמוכנים להלחם בשביל הצדק יש גם כאלה תפנים

או יופי - !!! שוב השד העדתי יוצא לך מה"קבסה" - אכלו לי ,שתו לי, לא נתנו לי.....

אני סוקרת מציאות בטענות תבוא להפקה לא אלי

ולך קשה לספוג הפסד - תשמיצי את כולללללללללם - קחי כדור הרגעה ועברי לנושא הבא....

הפסיד רק מי שמכר את גופו ונפשו עבור בצע כסף

מי שצריך לקחת כדור הרגעה זה את/ה אם דבריי מרגיזים אותך כל כך פשוט אל תקרא אותם

לידיעתך זה היה משחק - וכולם היו טובים - לא היה שם איש רע - תפני, תרגעי גם אם הפייבוריט שלך לא זכה

זה בדיוק העניין שמי שזכה התיחס לעניין כמשחק ומסתבר ששחקנים זוכים ולא אנשים אמיתיים

tova b - התכנית לידיעתך נגמרה - יש לך אפשרות ליצור קשר אישי עם אורטל ולייחצן אותה- תפסיקי לבכות

עע = עיין ערך / עע = עובדים עלינו, נכון שהתוכנית הסתיימה, אבל מי בכלל יתחבר אם וכאשר תהא תוכנית

כמי שצפיתי בתוכנית, אני יכולה לומר שההפקה נכשלה בגדול, זאת לא קרן וזה לא גב, שקטפו את הפרס, הגיע הזמן לקרוא לילד בשמו ולומר חד משמעית שהתוכנית לא הייתה הוגנת, זה לא שקהל הצופים היה מעבר למשוער היו מעט מאוד מחוברים לתוכנית, וחבל מאוד שהדברים נעשו בצורה מאוד לא הוגנת מצד ההפקה. לגבי קרן, היא ילדה גדולה, זה לא באחריותו של אף אחד להתחרות עם מישיהי אחרת על ליבו של גבר, שכל האמצעיים כשרים, כולל לתת את הגוף ללא מחשבה נוספת מה יהיו ההשלכות אם וכאשר זה לא ילך, אפשר ורצוי היה ומעבר לכך מכובד ביותר, לסיים את דייט ה 24 שעות עם איתן מבלי שתשכב איתו ( זול מאוד בעיניי ) איתן על פי זכרוני לא שמח כלל שקרן נבחרה על ידי הדיירים להיות עם איתן, זה נכפה על איתן נגד רצונו, ואם קרן השתמשה בזה כביכול הייתה קורבן, אזי צריך לבדוק על מה בדיוק חתמו הדיירות בחוזה, הבמה שניתנה לאמא של קרן על מנת לקדם אותה ולצייר את בתה כקורבן היה בעיניי כמו לטפס על סולם ללא שלבים. תחושת הכלל שדווקא אורטל הייתה הקורבן, היא הייתה חביבת הקהל במעט שהתחברו המון העריצו אותה, ודי ברמיזא לחכימא. נו באמת פתחו כאן פורום ללא מנהל, ממש כמו שהגמר נראה, אפילו בכסאות על הבמה לתת לכל אלה שהשתתפו לשבת לא היה מימון ? בצמד מילים, אכזבה ענקית, את הטעות הזאת בלצפות בדור הבא עושים פעם אחת. מחכה בקוצר רוח לאח הגדול, לגבי משחק, הדיירים משחקים לא ההפקה (: אפילו ג'קי מהאח הגדול קטף את הפרס וכשנשאל על ידי התקשורת, מה עם נופר, הוא השיב אין לי שום קשר לפרשה וזה עשה אותו גדול יותר מכפי שמישהו אי פעם תיכנן תגובת מנצח. מי שמחליט זה הקהל לא המפיקים, בטח שלא בגלל אמא אחת שביכתה על אורגאזמה שמיימית שחוותה הבת החסודה ופוצתה במיליון ש"ח.
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הדור הבא 24/7
בחר
בחר