מוטי הספינה הטובעת הורידה איתה הרבה מיליונים לטימיון לפחות עכשיו תקבלו שכל אנחנו רוצים את אורטל

בקדמת הבמה במקום שמגיע לה להיות בזכות מלאה הבחורה האהובה ביותר בתכנית שהגיעה בזכות עצמה

בלי אף שחקן חיזוק לגמר ונצחה בגדול שקללת הקיפוח והעול של אורטל לא תרדוף אתכם ותפיל את כל

הפרויקטים והתכניות אותם תפיקו בעתיד ,

תוכיחו לנו שהטוב משתלם וראוי לנצח ולא הרע .

האם רק לאשכנזיה צפונבונית ועשירה מגיע סיקור בעמוד הראשי של וואלה ובגיא פינס וכו'...

מוטי שלא יטבעו לך שאר הספינות

מוטי הספינה הטובעת הורידה איתה הרבה מיליונים לטימיון לפחות עכשיו תקבלו שכל אנחנו רוצים את אורטל

מוטי הוכיח את העבר שלו בדיוק כמו ההפקה שלו....עלוב !!

מוטי שלא יטבעו לך שאר הספינות

חטא היוהרה הוא חטא קשה גם להודות שעשו טעות קשה להפקה וראשיה להודות

tova b - התכנית לידיעתך נגמרה - יש לך אפשרות ליצור קשר אישי עם אורטל ולייחצן אותה- תפסיקי לבכות

חטא היוהרה הוא חטא קשה גם להודות שעשו טעות קשה להפקה וראשיה להודות

ולך קשה לספוג הפסד - תשמיצי את כולללללללללם - קחי כדור הרגעה ועברי לנושא הבא....

תוכיחו לנו שהטוב משתלם וראוי לנצח ולא הרע .

לידיעתך זה היה משחק - וכולם היו טובים - לא היה שם איש רע - תפני, תרגעי גם אם הפייבוריט שלך לא זכה

האם רק לאשכנזיה צפונבונית ועשירה מגיע סיקור בעמוד הראשי של וואלה ובגיא פינס וכו'...

או יופי - !!! שוב השד העדתי יוצא לך מה"קבסה" - אכלו לי ,שתו לי, לא נתנו לי.....

tova b - התכנית לידיעתך נגמרה - יש לך אפשרות ליצור קשר אישי עם אורטל ולייחצן אותה- תפסיקי לבכות

עעע שלא כמוך אני אדם פרטי לחלוטין שמייצג רק את עצמי אין לי היכרות אישית עם אורטל ומעולם לא פגשתי

אותה , למה קשה לכם לקבל שיש אנשים שמוכנים להלחם בשביל הצדק יש גם כאלה תפנים

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הדור הבא 24/7
בחר
בחר