שלושה ימים אחרי, עדיין לא מעקל את הביזיון של ערוץ 10. מוטי רייף יכול לחפור לו בור עמוק ולשקוע בתוכו.

כל מה שהוא השיג בתוכנית זה את חוסר האמון של הצופים(כמה בלבד לפי אחוזי הרייטינג שפורסמו) והמסמסים שחשבו שערוץ 10 יהיה ערוץ אמין ויעשה צדק , אבל מסתבר שהם הצטרפו לערוץ שקרן נוסף. אני החזקתי מהערוץ הזה לאורך שנים אבל כעט אחרי הביזיון שלהם הם הפסידו צופים רבים . כפי שאני מקבל פיטבקים מאנשים שאני מכיר והם רבים. והלוואי שיהיו אנשים שמקורבים לערוץ ואולי אנשים שיודעים את הדרך לאמת שלא ישכחו ויעשו כל פעולה שתוציא את האמת לאור. "ערוץ 10- מוטי רייף אתם כישלון חרוץ.

תנו להם צ'אנס מהלב חח עונה ראשונה נסיונית .עונה שניה תהיה פגז .יתקנו את כל הטעויות

לדעתי ליהוק הרווק זה הדבר הכי חשוב .וגם חייבים יותר להפעיל אותם . אם תהיה רווקה עם 14 גברים יהיה יותר מעניין אני חושב שליהקו אנשים על הפנים

הסמים כנראה באמת מוחקים את המוח-גב בחר בתחתית החבית-וההפקה נתנה לו את הכסף

תנו להם צ'אנס מהלב חח עונה ראשונה נסיונית .עונה שניה תהיה פגז .יתקנו את כל הטעויות

לדעתי ליהוק הרווק זה הדבר הכי חשוב .וגם חייבים יותר להפעיל אותם . אם תהיה רווקה עם 14 גברים יהיה יותר מעניין אני חושב שליהקו אנשים על הפנים

זו לא בעיה של ליהוק

זו בעיה של הפקה שעושה מעשים נלוזים ומחפירים . אי אפשר יותר להאמין להפקה כזאת . אני בכל זאת לא אתן שום צאנס.

בכל ריאלטי יש טענות להפקה שהיא מכורה ומושחתת .שמענו את זה בכל עונה של האח

הגדול .תבין .אין ריאלטי שההפקה לא מתערבת .ככה זה ההפקה יכולה לכוון לערוך פרקים לטובת מי שהיא חושבת שחיוני להמשך העלילה אבל תכלס בגמר רק סמסים קובעים .בגמר הם סופרים ומי שקיבל הכי הרבה זוכה . לדעתי הבעיה השנה הייתה ליהוק כושל וגם לא ממש ידעו מה הם רוצים לעשות.לא הגיעו מספיק מוכנים .זה משהו נסיוני .מגיע להם צ'אנס .אני משוכנע שעונה הבאה תהיה מעולה צריך רווק לדעתי לא מפורסם ..ובלי קומבינות.לעשות אודישנים ולהביא אנשים פשוטים

זה רק בגלל האריזה שלך

ושלא תגיד שאני מתעלם ממך יש לי שאלה לסייפא בתגובתך האנשים שהיו בעונה זו, לא היו מספיק הפשוטים? היש פשוטים מהם? שנת פריצה ממוסכמות שתיהיה לך.

התכוונתי שצריך יותר מתפשטים ויותר ברצינות איתן והפמליה שלו??

הכרנו את כולם .איתן בן אדם מוכר ומחושב מדי .גם קרן נערת ישראל לשעבר לא בדיוק בן אדם פשוט הוכח שהאנשים הכי פשוטים מביאים הכי הרבה רייטינג(עיין ערך המלצרים אלירז שדה וג'קי מנחם) גם אורטל לא בדיוק אנונימית .צופי אגו הנאמנים(אני בינהם) הכרנו אותה כבר מלפני נראה לי שהבנת למה התכוונתי

הסמים כנראה באמת מוחקים את המוח-גב בחר בתחתית החבית-וההפקה נתנה לו את הכסף

כמה קנאה!!! תאכל את הלב!! זכו הנסיכים קרן וגב.. חחחחח תאכל את הלב והכובע ביחד

התכוונתי שצריך יותר מתפשטים ויותר ברצינות איתן והפמליה שלו??

הכרנו את כולם .איתן בן אדם מוכר ומחושב מדי .גם קרן נערת ישראל לשעבר לא בדיוק בן אדם פשוט הוכח שהאנשים הכי פשוטים מביאים הכי הרבה רייטינג(עיין ערך המלצרים אלירז שדה וג'קי מנחם) גם אורטל לא בדיוק אנונימית .צופי אגו הנאמנים(אני בינהם) הכרנו אותה כבר מלפני נראה לי שהבנת למה התכוונתי

אתה פשוט מבלבל בין פשוטים לידוענים, אין קשר בין השניים

אלירז, שפרה, פרידה, גואל הם דוגמא לאנשים שלא היו ידוענים אבל מאוד מאוד לא פשוטים. לעומת איתן וחבורתו אולי ידוענים, אבל עם שכל של איכר פשוט, במקרה שלהם, אולי אף פחות מזה, בקושי הם מכירים את ד' אמותיהם. שלא לדבר על להקת התרנגולות שקירקרו סביבם. בסה"כ הבורות חגגה שם במיטבה. אולי תופתע מדעתי אך היחיד שמביט גם מעבר לסביבו הוא גב וזאת מסיבה אחת ויחידה, הוא קורא ספרים. נראה ששאר החבורה, הספר האחרון שאחזו בו היה בזמן הבגרויות וגם אז קראו רק את התקצירים. כתבתי בקיצור האפשרי לא סובל פוסטים מתמרחים.

בכל ריאלטי יש טענות להפקה שהיא מכורה ומושחתת .שמענו את זה בכל עונה של האח

הגדול .תבין .אין ריאלטי שההפקה לא מתערבת .ככה זה ההפקה יכולה לכוון לערוך פרקים לטובת מי שהיא חושבת שחיוני להמשך העלילה אבל תכלס בגמר רק סמסים קובעים .בגמר הם סופרים ומי שקיבל הכי הרבה זוכה . לדעתי הבעיה השנה הייתה ליהוק כושל וגם לא ממש ידעו מה הם רוצים לעשות.לא הגיעו מספיק מוכנים .זה משהו נסיוני .מגיע להם צ'אנס .אני משוכנע שעונה הבאה תהיה מעולה צריך רווק לדעתי לא מפורסם ..ובלי קומבינות.לעשות אודישנים ולהביא אנשים פשוטים

יש התעקבות ויש התערבות של ההפקה

פה מדובר במעשה נבלה -לא פחות , שעבר את כל השיאים ואל תנסה להצדיק אותו בכל מיני נימוקים נלוזים . ראינו התערבות של ההפקה באח הגדול למשל - אין מה להשוות למה שנעשה פה . אני לא רוצה להיכנס לפרטים של מה שעשו מפיקי הדור הבא - כולנו יודעים כבר אבל צריכה להיות צעקה גדולה של הצופים ולא לוותר . דברים מסוג זה צריך להקיא .

שלושה ימים אחרי, עדיין לא מעקל את הביזיון של ערוץ 10. מוטי רייף יכול לחפור לו בור עמוק ולשקוע בתוכו.

כל מה שהוא השיג בתוכנית זה את חוסר האמון של הצופים(כמה בלבד לפי אחוזי הרייטינג שפורסמו) והמסמסים שחשבו שערוץ 10 יהיה ערוץ אמין ויעשה צדק , אבל מסתבר שהם הצטרפו לערוץ שקרן נוסף. אני החזקתי מהערוץ הזה לאורך שנים אבל כעט אחרי הביזיון שלהם הם הפסידו צופים רבים . כפי שאני מקבל פיטבקים מאנשים שאני מכיר והם רבים. והלוואי שיהיו אנשים שמקורבים לערוץ ואולי אנשים שיודעים את הדרך לאמת שלא ישכחו ויעשו כל פעולה שתוציא את האמת לאור. "ערוץ 10- מוטי רייף אתם כישלון חרוץ.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הדור הבא 24/7
בחר
בחר