כולם להטיל חרם על וואלה לצאת מהסרגל כלים של וואלה אני ראשונה קדימה נוכיח להם

מה זאת הגינות.

הסמים כנראה באמת מוחקים את המוח-גב בחר בתחתית החבית-וההפקה נתנה לו את הכסף

הקצבתי לי עד

לשבוע הבא. אבל - אני יכולה להבטיח לך שמרגע שאצא, לעולם לא אחזור לכאן....

גזגזי רות .אני וחברי משאירים את הסרגל ונהנים מימנו .קפיש ?

הקצבתי לי עד

לשבוע הבא. אבל - אני יכולה להבטיח לך שמרגע שאצא, לעולם לא אחזור לכאן....

עוז .יצא לך לראות אייל גולן קורא לך ??

מי הייתה הפייבוריטית שלך ? ובאח הגדול כל העונות מי היו הפייבוריטים שלך ? שיהיה לך חג שמח שנה טובה ! ולדעתי המקום שלך בפורום תפוז .הפורום גנון הזה לא בשבילך

מה זאת הגינות.

מוטי טייס אוטומטי בע'מ חחחח יצאת חומוס אתה וחבריך היחצנים

עוז .יצא לך לראות אייל גולן קורא לך ??

מי הייתה הפייבוריטית שלך ? ובאח הגדול כל העונות מי היו הפייבוריטים שלך ? שיהיה לך חג שמח שנה טובה ! ולדעתי המקום שלך בפורום תפוז .הפורום גנון הזה לא בשבילך

קרמבו

ברכות על הולדתך לפני 10 דקות בדיוק... (17:04) ( למה אין אייקון של חסידה..?) ממש לא יצא לי לראות את את אייל גולן ולא לשמוע... אני לא רואה טוב, וגם לא שומעת...אלא אם אני ממש רוצה.. ואני רק תוהה איך אתה יודע שזה גנון בשבילי..אם נולדת רק עכשיו..?

נולדתי בשבילך(כמו השיר של אייל גולן)

את היחידה ששמה לב למתי נולדתי .יאמר לזכותך שתמיד צדקת חחח עכשיו שהכל נגמר אין בעיה להודות .כן .זה אני(עוד שיר של גולן שאורטל השתתפה בקליפ עם ציון ברוך ) מצפה לראות אותך בתפוז באח הגדול .מי יודע אולי הפעם נהיה באותו צד עכשיו ברצינות במי תמכת בכל העונות של האח הגדול ?? אני פשוט מנסה להבין איך הגעת לאורטל אגב ידעתי שההפקה של הדור הבא לא יהיה מצב שהיא תאשר זוכה כמו אורטל .עם עבר באגו כשזה פורסם בגיא פינס .גיא פינס בעצמו הזדעזע ושם ידעתי שלא משנה כמה היא תהיה אהודה אין סרט שיתנו לאחת כזאת מיליון .מה גם שהיא בורה השקעת ושקעת .לדעתי נסחפת קצת עם הקמפיין לאורטל .אני מניח ששילמו לך על זה שנה הבאה מכניסים את ראי בתור הרווק .סימה לין ולולי כבר נרשמו .מה איתך?

יש לי איזו סברה

מי אתה.. אבל אפשר להמשיך לשחק בכאילו... בעונה הראשונה - בשפרה. ובלהט אפילו גדול יותר! ואם מפליאה אותך התרכובת, ההסבר הוא - שאני לא נכנעת לסטריוטיפים המקובלים, הם קיימים רק עבור אנשים פשוטים שצריכים סדר ושיטה בעולמם... אני מסוגלת להתמודד עם דברים מורכבים ולראות מעבר... משאר העונות לא ממש התלהבתי..חשבתי שהעונה השלישית היא המיץ של הזבל, עד... שנתקלתי בדור הבא... אם הייתי מעריכה את גיא פינס, אולי הייתי יכולה להעריך גם את הזעזוע שלו...אבל לא. ולשאלתך האחרונה - נראה לי שראי, הוא אחד האנשים האינטליגנטים, ההגונים והמעניינים שהיו כאן, ואם כך, חבל שאני אפילו לא אצפה בעונה הבאה... (ואגב, לא נראה לי שהוא רווק...) שנה טובה!! המקלחת קוראת לי...ולא אייל גולן....

מוטי טייס אוטומטי בע'מ חחחח יצאת חומוס אתה וחבריך היחצנים

עדיף טייס מחסר מוח שמופעל ע"י הפקה

כמה קנאה!!! תאכל את הלב!! זכו הנסיכים קרן וגב.. חחחחח תאכל את הלב והכובע ביחד

עדיף טייס מחסר מוח שמופעל ע"י הפקה

מה זאת הגינות.

הסרגל שלהם (שמושתל אצלך כמו איזה וירוס-קשה למחוק מאד-מזמן נמחק אצלי)

Anonymous
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הדור הבא 24/7
בחר
בחר