לאחר שגנבו מיליון שקלים,קרובי משפחתה של קרן שחם יוצאים כעת פה למלחמה על "שמה"-שבנתה במו ידיה

תתביישו לכם וכמו שאמא של דניאל אמרה אחרי שהכל נגמר על קרן-הבחורה נכי רכלנית והכי סכסכנית שיכולה להיות
Anonymous

על יצירת שם ותדמית עובדים לעיתים חיים שלמים-במקרה לעיל הוכח שפגוע בהם אפשר בזמן קצר

והכל מלאכת ידי המשפחה להתפאר בבחינת ידה בכל ויד כל בה.....

אה כן,הם גם חושבים שכדי שמישהו ישתין סליחה לכיוונה בתעשית הסלבס הם צריכים לייצר לה תדמית אהודה

Anonymous

לא רק אמא של דניאל

אני מניח שרוב הצופים האמיתיים - לא הרמאות של ההצבעות - חושבים כך . בושה לערוץ 10 שכך מסיים תוכנית . אני חושב שאסור לאיתן לוותר . לדרוש את מליון השח ולא גרוש פחות . אם לא שיתבע את הערוץ על 3 מליון שח והוא יזכה . מעשה הנבלה שנעשה לאיתן הוא כל כך חמור שההפקה ללמוד ממנו לקח .

על יצירת שם ותדמית עובדים לעיתים חיים שלמים-במקרה לעיל הוכח שפגוע בהם אפשר בזמן קצר

והכל מלאכת ידי המשפחה להתפאר בבחינת ידה בכל ויד כל בה.....

זה החינוך כנראה,לדרוך על כל מי ומה שבדרך למטרה,ואז לזייף חיוכים למצלמות כאילו כלום לא קרה

Anonymous

לא רק אמא של דניאל

אני מניח שרוב הצופים האמיתיים - לא הרמאות של ההצבעות - חושבים כך . בושה לערוץ 10 שכך מסיים תוכנית . אני חושב שאסור לאיתן לוותר . לדרוש את מליון השח ולא גרוש פחות . אם לא שיתבע את הערוץ על 3 מליון שח והוא יזכה . מעשה הנבלה שנעשה לאיתן הוא כל כך חמור שההפקה ללמוד ממנו לקח .

אגב,אמרו שגיא פינס נדמה לי,שגב קיבל "משכורת" על ההסכמה להיכנס לוילה (בלי קשר לפרס)

הוא בא לעבוד -למי שטרם הבין...
Anonymous

לאחר שגנבו מיליון שקלים,קרובי משפחתה של קרן שחם יוצאים כעת פה למלחמה על "שמה"-שבנתה במו ידיה

תתביישו לכם וכמו שאמא של דניאל אמרה אחרי שהכל נגמר על קרן-הבחורה נכי רכלנית והכי סכסכנית שיכולה להיות

הסמים כנראה באמת מוחקים את המוח-גב בחר בתחתית החבית-וההפקה נתנה לו את הכסף

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הדור הבא 24/7
בחר
בחר