ככה אני אוהב אותך

החיוך שלה יביא לה הרבה יותר ממיליון שקל !!!

לא יעזור לכל השמחים לאיד כאן בפורום. יש באורטל את הדבר המיוחד הזה שאין באחרות. לא אכחיש שהתאכזבתי מאוד שכמי שהובילה לאורך כל העונה בפער ענק, היא לא יצאה עם הזכייה, אבל בחשבון ארוך - זה בטל בשישים . קרן וגב יהיו כל חייהם פליטי ריאליטי ולא יותר מזה. אורטל - על יתרונותיה וחסרונותיה, חורגת הרחק מגבול הסתמיות. והשמים הם הגבול!

oz את מדהימה כתמיד! שנה טובה לך יקירתי! ראית היום את הצ'ט עם אורטל וליהי?

ככה אני אוהב אותך

אמרתי לך

אל תדבר איתי

אני הולכת

לשטוף כלים. ...... איפה ראי, שיוציא אותי מזה...?

את בטוחה שכלים הלכת לשטוף?

את משפשפת יותר מידי?

החיוך שלה יביא לה הרבה יותר ממיליון שקל !!!

לא יעזור לכל השמחים לאיד כאן בפורום. יש באורטל את הדבר המיוחד הזה שאין באחרות. לא אכחיש שהתאכזבתי מאוד שכמי שהובילה לאורך כל העונה בפער ענק, היא לא יצאה עם הזכייה, אבל בחשבון ארוך - זה בטל בשישים . קרן וגב יהיו כל חייהם פליטי ריאליטי ולא יותר מזה. אורטל - על יתרונותיה וחסרונותיה, חורגת הרחק מגבול הסתמיות. והשמים הם הגבול!

החוצפה של ההפקה שלא מספיק שהתנכלו לה כל התכנית ובמיוחד בגמר גם עכשיו שהתכנית הסתיימה מנסים להעלים אותה

oz את מדהימה כתמיד! שנה טובה לך יקירתי! ראית היום את הצ'ט עם אורטל וליהי?

שנה טובה ומתוקה ושיבואו עלינו רק דברים טובים

את הכלים

בההם

סימסימ

לא הספקתי להיפרד. לקח לי 3 שעות לחזור מההרפתקה של הכלים. אז אם בכל זאת, תכנסי לכאן שוב - שנה טובה ומתוקה מאחלת לך רק טוב. והרבה טוב!

שנה טובה גם לך

שאלתי אותך משהו למעלה.

מצאתי.

נדמה לי שארבע קטנות יותר ממך. בשבילי מספיק עשורים כדי להתעייף... אולי אני מהרצים למרחקים קצרים....

את בטוחה שכלים הלכת לשטוף?

את משפשפת יותר מידי?

שאני אשפשף...?

חחחח... הצתה מאוחרת..רק עכשיו ראיתי..

מצאתי.

נדמה לי שארבע קטנות יותר ממך. בשבילי מספיק עשורים כדי להתעייף... אולי אני מהרצים למרחקים קצרים....

אההההה

חשבתי הרבה פחות

שאני אשפשף...?

חחחח... הצתה מאוחרת..רק עכשיו ראיתי..

אם אין אני לי,מי לי?

אשתדל

להיות שם בשבילך...! (אני טרחנית בלתי נלאית....אבל מה זה נחמדה...) אבל תודה שהגנת עלי שאני מסוגלת לקרוא......

אההההה

חשבתי הרבה פחות

אומרים לי כל הזמן

שאני ילדותית.... לא ממהרת להתבגר. אף אחד לא רץ אחריי עם אקדח. ואם ירוצו...אני כבר אראה להם מה זה...

אשתדל

להיות שם בשבילך...! (אני טרחנית בלתי נלאית....אבל מה זה נחמדה...) אבל תודה שהגנת עלי שאני מסוגלת לקרוא......

חחחחחחחחח סתם התבדחתי.

את מאמינה שדווקא איתי את מבלה את ימיו האחרונים של הפורום?
עבור לעמוד
, , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הדור הבא 24/7
בחר
בחר