בואי לא נכביר במילים ואני מקווה שתביני

ישנן שתי אופציות. "כלב אדום"אחד מהשניים. אני נוטה יותר לכיוון החלל קאפיש?

לא חושבת

החלל מאוד טרוד היום. בריצות... קאפיש ?

הי

חמודה קשה לנו לשחרר מכאן, אה? שנה טובה מותק

סתם משתעשעת מבכיינותם של הדיירים

שנה טובה גם לך

חנה,

עם כל הביקורת שלי, ותחושת המיאוס שלי מהתנהלות קברניטי התכנית העלובה הזאת, אני לא נופלת למלכודת ולהתמרמרות, בגלל שזה לא סוף פסוק. ימים יגידו. ואני רחוקה מלהיות אופטימיסטית חסרת תקנה... בחורות כמו קרן יש כמו חול על פני הים, אם לא לא להשתמש בביטוי קשה יותר... אורטל, לעומת זאת לא תואמת שום סטריוטיפ שניסו להלביש עליה. יש לה את זה, ובענק! וזה עוד יפרוץ החוצה. ומי שלא יודע לזהות את זה, שיתהפך על עצמו 360 מעלות..כדברי האינטליגנטית....

אני מאוד אוהבת תכניות ריאליטי , הכעס שלי שההפקה הזו הוכיחה לי שהם מונעים רק מהרצונות שלהם

בלי להתחשב בהעדפות של קבוצה מאוד גדולה שאוהבת מתמודד אחר , גם באח הגדול יש משחק של ההפקה אבל הם יודעים לסובב אותנו בלי שנרגיש , ולכן אני מקבלת כל תוצאה שהם מביאים היו פעמים שלא נבחר המתמודד שאני אהבתי, אבל לקחתי זאת בשיוויון נפש שלא מקבלים תמיד את מה שרוצים והכל בסדר. הפעם הם אילצו אותי לסמס למישהי שבוודאות אין לה סיכוי מבחינתם , ולא משנה מה התוצאה.....כעת איבדתי את התמימות וקשה לי להאמין ששוב אצפה שאיזו תכנית ריאליטי.

לא חושבת

החלל מאוד טרוד היום. בריצות... קאפיש ?

טוב....עם מידע פנימי אני לא מתעסקת.

אז נשאר התינוק המפוצץ הורמונים

הי

חמודה קשה לנו לשחרר מכאן, אה? שנה טובה מותק

אי אפשר

להיגמל בפעם אחת. זה תהליך כואב והדרגתי.....

ולשאלתך...

הפצעים הגלידו...ממשיכים הלאה. אני מתאמנת בימים אלו בשחייה באמבטיה. לקראת צליחת הכנרת.... איך את?

ותשובתי.....

עצבובית מעט אבל יעבור

טוב....עם מידע פנימי אני לא מתעסקת.

אז נשאר התינוק המפוצץ הורמונים

נראה לי

שההורמון המשכשך בזנבו רוצה קצת להשתמש באחד מ- 900 החשבונות שנותרו מיותמים...

לא יודעת

קצת לא מתאים לו להסתתר.

ותשובתי.....

עצבובית מעט אבל יעבור

מה אני יכולה

לעשות כדי לשמח אותך אספר לך שבטעות סימסתי פעם אחת לקרן וללגב... מרוב מהירות נלחצה לי הספרה 2.. נשבעת לך..הם זכו בהפרש נקודה - בגללי..!

לא יודעת

קצת לא מתאים לו להסתתר.

נכון

מה אני יכולה

לעשות כדי לשמח אותך אספר לך שבטעות סימסתי פעם אחת לקרן וללגב... מרוב מהירות נלחצה לי הספרה 2.. נשבעת לך..הם זכו בהפרש נקודה - בגללי..!

חה חה חה גדול

בחיי שצחקתי

נכון

מי שזה לא יהיה.צחקתי.

אני מאוד אוהבת תכניות ריאליטי , הכעס שלי שההפקה הזו הוכיחה לי שהם מונעים רק מהרצונות שלהם

בלי להתחשב בהעדפות של קבוצה מאוד גדולה שאוהבת מתמודד אחר , גם באח הגדול יש משחק של ההפקה אבל הם יודעים לסובב אותנו בלי שנרגיש , ולכן אני מקבלת כל תוצאה שהם מביאים היו פעמים שלא נבחר המתמודד שאני אהבתי, אבל לקחתי זאת בשיוויון נפש שלא מקבלים תמיד את מה שרוצים והכל בסדר. הפעם הם אילצו אותי לסמס למישהי שבוודאות אין לה סיכוי מבחינתם , ולא משנה מה התוצאה.....כעת איבדתי את התמימות וקשה לי להאמין ששוב אצפה שאיזו תכנית ריאליטי.

צודקת לגמרי!

אני חושבת שההתנסות הלא נעימה הזאת גמלה אותי . וגם בזה יש נחמה...

חה חה חה גדול

בחיי שצחקתי

די אופייני לי..אני מודה.

מי שזה לא יהיה.צחקתי.

אני הולכת

לשטוף כלים. ...... איפה ראי, שיוציא אותי מזה...?
עבור לעמוד
, , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הדור הבא 24/7
בחר
בחר