החיוך שלה יביא לה הרבה יותר ממיליון שקל !!!

לא יעזור לכל השמחים לאיד כאן בפורום. יש באורטל את הדבר המיוחד הזה שאין באחרות. לא אכחיש שהתאכזבתי מאוד שכמי שהובילה לאורך כל העונה בפער ענק, היא לא יצאה עם הזכייה, אבל בחשבון ארוך - זה בטל בשישים . קרן וגב יהיו כל חייהם פליטי ריאליטי ולא יותר מזה. אורטל - על יתרונותיה וחסרונותיה, חורגת הרחק מגבול הסתמיות. והשמים הם הגבול!

אורטל בחורה צנועה ביותר, לאחר שיצאה וראתה את האהבה והכבוד שיש לה בחוץ, בשבילה זוהי הזכייה

אכן כך, בהצלחה לאורטל בהמשך הדרך ושנה טובה!

וגם לך יקירתי, שנה טובה, מאושרת ובריאה. היה תמיד נעים לקרוא את תגובותיך החכמות.

ראיתי את הראיון אורטל יפה מתוקה אוהבים אותך שתמיד תהיי מאושרת שנה טובה

אורטל בחורה צנועה ביותר, לאחר שיצאה וראתה את האהבה והכבוד שיש לה בחוץ, בשבילה זוהי הזכייה

חנה,

עם כל הביקורת שלי, ותחושת המיאוס שלי מהתנהלות קברניטי התכנית העלובה הזאת, אני לא נופלת למלכודת ולהתמרמרות, בגלל שזה לא סוף פסוק. ימים יגידו. ואני רחוקה מלהיות אופטימיסטית חסרת תקנה... בחורות כמו קרן יש כמו חול על פני הים, אם לא לא להשתמש בביטוי קשה יותר... אורטל, לעומת זאת לא תואמת שום סטריוטיפ שניסו להלביש עליה. יש לה את זה, ובענק! וזה עוד יפרוץ החוצה. ומי שלא יודע לזהות את זה, שיתהפך על עצמו 360 מעלות..כדברי האינטליגנטית....

מירי המתוקה, שנה טובה פוריה ומדהימה גם לך

החיוך שלה יביא לה הרבה יותר ממיליון שקל !!!

לא יעזור לכל השמחים לאיד כאן בפורום. יש באורטל את הדבר המיוחד הזה שאין באחרות. לא אכחיש שהתאכזבתי מאוד שכמי שהובילה לאורך כל העונה בפער ענק, היא לא יצאה עם הזכייה, אבל בחשבון ארוך - זה בטל בשישים . קרן וגב יהיו כל חייהם פליטי ריאליטי ולא יותר מזה. אורטל - על יתרונותיה וחסרונותיה, חורגת הרחק מגבול הסתמיות. והשמים הם הגבול!

אוז...אולי תסתמי

ושלום גם לך

אוז...אולי תסתמי

לא. את!

התגעגעתי !!!

גמני תגעגעתי

משלומך?

שאלה...

ארתור - זה זה שנובח....?

בואי לא נכביר במילים ואני מקווה שתביני

ישנן שתי אופציות. "כלב אדום"אחד מהשניים. אני נוטה יותר לכיוון החלל קאפיש?

ולשאלתך...

הפצעים הגלידו...ממשיכים הלאה. אני מתאמנת בימים אלו בשחייה באמבטיה. לקראת צליחת הכנרת.... איך את?

ושלום גם לך

הי

חמודה קשה לנו לשחרר מכאן, אה? שנה טובה מותק
עבור לעמוד
, , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הדור הבא 24/7
בחר
בחר