הרוב החליט

הרוב החליט ובצדק הם היו מרגשים ואמיתיים והתוצאות בשטח על אפם וחמתם של הלא מפרגנים וקנאים ובראשם הפרחה המוריקה

איזה רוב ואיזה בטיח ?

את מאמינה למה שאת אומרת . לא מדובר בהצבעה של קול שווה לכל אחד. מי שידע להתחכם ושלח 100 או 200 הצבעות מהמחשב הפך את ההצבעה ללא אמיתית . הרוב לא החליט על קרן אלא הקומבינות של המצביעים ומי ששלח ביותר כסף . בקיצור לא מדובר ברוב אמיתי כמו שמצביעים לכנסת . הבנת ?

מי שזייף הצבעות זה רק אוהדי אורטל .בכל מקום שהלכתי אנשים לא סבלו את אורטל

לדובי, קרוב משפחה של קרן, אשמח אם תכנס רגע

בתור אמא, ובכנות ומכל הלב, תקרא ותגיב: בן כמה אתה? האם אתה הורה? האם בתור הורה היית רוצה שזה מה שילדיך יראו? א. קרן כל הזמן היתה צבועה (יותר בהתחלה, אח"כ היא היתה סגורה בלופט חודש וחצי אז לשמחתנו לא שמענו את הלכלוך). במשך היום היתה חברה של כולם ובלילה היא וליהי היו מוציאות רפש על הספסל.. מחקות את הבנות, צוחקות עליהן ועוד. ב. היא שכבה עם גבר שרצה אחרת!!! אני לא אומרת שאיתן שה תמים בקטע הזה אבל היא יצאה מושפלת! בסוף הדייט היא ואיתן סיכמו לא לדבר על מה שקרה, אבל מה עשתה טובת הלב? רצה וסיפרה, רק לליהי... מזל שכל עם ישראל שמע והבין שהיא גם לא אמינה בנוסף להיותה צבועה.איך שכחתי - חברה טובה של אורטל, אתה יודע למה איתן תפס מרחק גדול מאורטל? בגלל קרן, תסתכל ב VOD איך טובת הלב הולכת ללכלך על אורטל בפני איתן.. איזה נשמה, מה היא לא תעשה בשביל המליון.. . תלך ותדרוך על החברות שלה ג. מניפולטיבית - מה היא אמרה כששאלו אותה "מה היה קורה אם היית מתאהבת באיתן ואז גב היה נכנס" והיא ענתה "זה היה מצב מאד לא נעים", זה לא מעליב? לא, סליחה, היא אף פעם לא אמרה משהו מעליב, היא מושלמת. ד. ואני אסיים, כי הדף קצר מלהכיל עד כמה שאני חושבת שלא מגיע לה בכלל לזכות - המסקנה של ילדינו הצעירים והמתבגרים שראו את התוכנית: תהיה מסכן, תהיה מושפל, תבכה הרבה, תהיה חסר עמוד שדרה, תבטל את עצמך בשביל סלב חתיך שנכנס לתוכנית והבטיחו לו פיצוי בשביל זה, תעשה הכל - העיקר שתקבל בסוף חצי מיליון איך זה שכל הבנות שיצאו מהוילה, ללא יוצא מהכלל, שחיו שם, ראו מה קורה, אפילו שחלקן היו חברות של קרן, חשבו שמגיע לדניאל ואיתן לזכות כי שם יש אהבה אמיתית וכל עם ישראל חשב שלא?? אני הייתי ועדיין בעד הזוגיות המושלמת של דניאל ואיתן ואפילו הייתי מעדיפה שאורטל תקח, רק לא היא.. ולו רק בגלל המסר הכל כך בעייתי עבור המתבגרים הצופים בתוכנית.

aaaa כתבת לענין הכל אמת הזוג היחיד שהיה אותנטי ואמיתי איתן ודניאל חברות אימון וכבוד והערכה אחד לשני

מי שזייף הצבעות זה רק אוהדי אורטל .בכל מקום שהלכתי אנשים לא סבלו את אורטל

צריך לבדוק את כל ההצבעות !!!

אולי ערוץ 10 ייזום בשקט בדיקה יסודית של ההצבעות לפני שמשלמים הכסף לזוכים ?

ההצבעות בפיקוח מחמיר ובודקים טוב טוב לפני שנותנים מיליון ! הבעיה

שבאמת הייתה פירצה שיכלת להצביע מהמחשב כמה שרק תרצה .מה זה משנה נגמר הסיוט זה מה שחשוב תכלס קאסט ביזיון .למעט דניאל לאף אחד לא הגיע אגורה

לדובי, קרוב משפחה של קרן, אשמח אם תכנס רגע

בתור אמא, ובכנות ומכל הלב, תקרא ותגיב: בן כמה אתה? האם אתה הורה? האם בתור הורה היית רוצה שזה מה שילדיך יראו? א. קרן כל הזמן היתה צבועה (יותר בהתחלה, אח"כ היא היתה סגורה בלופט חודש וחצי אז לשמחתנו לא שמענו את הלכלוך). במשך היום היתה חברה של כולם ובלילה היא וליהי היו מוציאות רפש על הספסל.. מחקות את הבנות, צוחקות עליהן ועוד. ב. היא שכבה עם גבר שרצה אחרת!!! אני לא אומרת שאיתן שה תמים בקטע הזה אבל היא יצאה מושפלת! בסוף הדייט היא ואיתן סיכמו לא לדבר על מה שקרה, אבל מה עשתה טובת הלב? רצה וסיפרה, רק לליהי... מזל שכל עם ישראל שמע והבין שהיא גם לא אמינה בנוסף להיותה צבועה.איך שכחתי - חברה טובה של אורטל, אתה יודע למה איתן תפס מרחק גדול מאורטל? בגלל קרן, תסתכל ב VOD איך טובת הלב הולכת ללכלך על אורטל בפני איתן.. איזה נשמה, מה היא לא תעשה בשביל המליון.. . תלך ותדרוך על החברות שלה ג. מניפולטיבית - מה היא אמרה כששאלו אותה "מה היה קורה אם היית מתאהבת באיתן ואז גב היה נכנס" והיא ענתה "זה היה מצב מאד לא נעים", זה לא מעליב? לא, סליחה, היא אף פעם לא אמרה משהו מעליב, היא מושלמת. ד. ואני אסיים, כי הדף קצר מלהכיל עד כמה שאני חושבת שלא מגיע לה בכלל לזכות - המסקנה של ילדינו הצעירים והמתבגרים שראו את התוכנית: תהיה מסכן, תהיה מושפל, תבכה הרבה, תהיה חסר עמוד שדרה, תבטל את עצמך בשביל סלב חתיך שנכנס לתוכנית והבטיחו לו פיצוי בשביל זה, תעשה הכל - העיקר שתקבל בסוף חצי מיליון איך זה שכל הבנות שיצאו מהוילה, ללא יוצא מהכלל, שחיו שם, ראו מה קורה, אפילו שחלקן היו חברות של קרן, חשבו שמגיע לדניאל ואיתן לזכות כי שם יש אהבה אמיתית וכל עם ישראל חשב שלא?? אני הייתי ועדיין בעד הזוגיות המושלמת של דניאל ואיתן ואפילו הייתי מעדיפה שאורטל תקח, רק לא היא.. ולו רק בגלל המסר הכל כך בעייתי עבור המתבגרים הצופים בתוכנית.

צריך לדייק

"וכל עם ישראל לא " . ההצבעה לא בהכרח דעתו של עם ישראל . נהפוך הוא . אם יש שיטת בחירה לא נכונה ולא אמיתית ושאינה משקפת את דעתו של "העם" זו השיטה של הסימוסים והמחשב . לכן אני מסכים איתך לחלוטין שהדעה של הבחורות שעזבו היא הכי משקפת כי הן חוו את מה שקרה בבית וראו בעיניהן . זה בוודאי לא המצב של כל המצביעים .

ההצבעות בפיקוח מחמיר ובודקים טוב טוב לפני שנותנים מיליון ! הבעיה

שבאמת הייתה פירצה שיכלת להצביע מהמחשב כמה שרק תרצה .מה זה משנה נגמר הסיוט זה מה שחשוב תכלס קאסט ביזיון .למעט דניאל לאף אחד לא הגיע אגורה

לא צריך להמעיט במה שקרה לגבי הצבעות המחשב !!!

כמו כן לגבי הסימוסים יש אפשרות לנצל פרצות גם כן . תרשה לי להיות ספקני לגבי רמת הפיקוח של הדור הבא בהצבעות . אם רמת ההפקה הנמוכה מאוד שלהם קשה לי להאמין שזה פסח על הפיקוח של ההצבעות . לגבי דניאל - אני מסכים איתך לחלוטין . אין אף בחורה בבית שמתקרבת לרמה שלה . מפתיע איך הבחורה הצעירה ביותר היא גם הבוגרת יותר . מדהים . אגב איתן מאוהב בה הרבה יותר משזה נראה . רק שים לב איך הוא מכבד אותה . אין דברים כאלה .

לטיפוס הביזארי-מיצית את ליטרת הגיגך לשנה שלמה-תתקדם-פתאט

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הדור הבא 24/7
בחר
בחר