לדובי, קרוב משפחה של קרן, אשמח אם תכנס רגע

בתור אמא, ובכנות ומכל הלב, תקרא ותגיב: בן כמה אתה? האם אתה הורה? האם בתור הורה היית רוצה שזה מה שילדיך יראו? א. קרן כל הזמן היתה צבועה (יותר בהתחלה, אח"כ היא היתה סגורה בלופט חודש וחצי אז לשמחתנו לא שמענו את הלכלוך). במשך היום היתה חברה של כולם ובלילה היא וליהי היו מוציאות רפש על הספסל.. מחקות את הבנות, צוחקות עליהן ועוד. ב. היא שכבה עם גבר שרצה אחרת!!! אני לא אומרת שאיתן שה תמים בקטע הזה אבל היא יצאה מושפלת! בסוף הדייט היא ואיתן סיכמו לא לדבר על מה שקרה, אבל מה עשתה טובת הלב? רצה וסיפרה, רק לליהי... מזל שכל עם ישראל שמע והבין שהיא גם לא אמינה בנוסף להיותה צבועה.איך שכחתי - חברה טובה של אורטל, אתה יודע למה איתן תפס מרחק גדול מאורטל? בגלל קרן, תסתכל ב VOD איך טובת הלב הולכת ללכלך על אורטל בפני איתן.. איזה נשמה, מה היא לא תעשה בשביל המליון.. . תלך ותדרוך על החברות שלה ג. מניפולטיבית - מה היא אמרה כששאלו אותה "מה היה קורה אם היית מתאהבת באיתן ואז גב היה נכנס" והיא ענתה "זה היה מצב מאד לא נעים", זה לא מעליב? לא, סליחה, היא אף פעם לא אמרה משהו מעליב, היא מושלמת. ד. ואני אסיים, כי הדף קצר מלהכיל עד כמה שאני חושבת שלא מגיע לה בכלל לזכות - המסקנה של ילדינו הצעירים והמתבגרים שראו את התוכנית: תהיה מסכן, תהיה מושפל, תבכה הרבה, תהיה חסר עמוד שדרה, תבטל את עצמך בשביל סלב חתיך שנכנס לתוכנית והבטיחו לו פיצוי בשביל זה, תעשה הכל - העיקר שתקבל בסוף חצי מיליון איך זה שכל הבנות שיצאו מהוילה, ללא יוצא מהכלל, שחיו שם, ראו מה קורה, אפילו שחלקן היו חברות של קרן, חשבו שמגיע לדניאל ואיתן לזכות כי שם יש אהבה אמיתית וכל עם ישראל חשב שלא?? אני הייתי ועדיין בעד הזוגיות המושלמת של דניאל ואיתן ואפילו הייתי מעדיפה שאורטל תקח, רק לא היא.. ולו רק בגלל המסר הכל כך בעייתי עבור המתבגרים הצופים בתוכנית.

כ ל הכבוד

מי שכמונו עקב אחרי הערוץ הפתוח ראה את הכל . דברייך נכונים

היית מעדיפה אורטל ולו רק בגלל המסר הכל כך בעייתי עבור המתבגרים הצופים בתוכנית

השם ישמור .אם אני בעלך אני צמוד חזק לילדים .החינוך לא יופקד בידייך זה בטוח אורטל העבירה את המסר הכי לא חינוכי לנוער. מסר של בורות .מסר של פורנו .להתפשט בערוצי פורנו בשביל כסף קל(מיליום של אורטל) חולת פרסום וכסף . נהגה לגנוב חפצים מהדיירים .מעשנת כרונית ומשתעלת .עברה מאיתן לאורן המציאה סיפור שכולם האמינו על אחות שנהרגה(שקרנית מעולה עד פחד) מה אני אגיד לך.אם השנה הייתי נותן לך

חמוד, אל תדאג, בעלי סומך עליי בעיניים עצומות

דבר ראשון - לילדיי אני בכלל לא נותנת לראות דברים כאלה דבר שני - אורטל עשתה מה שעשתה אך התחרטה על הדברים והסבירה מדוע עשתה אותם, אף אחד לא מושלם (חוץ מקרן, סליחה), אבל יש קווים אדומים (להזכירך, קרן רצתה לקחת את הסמרטפון של דניאל ואורטל, אני ראיתי את זה במו עיניי). אורטל עם כל המשחק שהיא עשתה שם היו בה המון דברים אמיתיים, גם בקרן, אבל מה לעשות שהאמת של קרן היא להצליח על חשבון אחרים וכל האמצעים כשרים על מנת להגיע כמה שיותר רחוק. אתה יודע מה, אפילו דניאל, שהיתה מעורבת רגשית מאד מהר, לא אמרה מילה רעה אחת על קרן (לפחות לא בתחילת התוכנית, גם אח"כ לכלכה עליה במידה מועטה מידי לטעמי, הגיע לה הרבה יותר) ואפילו אמרה לאיתןשאין לה מילה אחת רעה להגיד עליה. אני מאחלת לקרן שתצליח בחיים ותמצא בן זוג שאוהב אותה ומכבד אותה כמו שהיא, בלי מניפולציות, בלי משחקים, עם הרבה כבוד.. לא נראה לי שגב הוא האחד ודרך אגב- קרן היתה זוכה גם אם היתה רווקה (זה היה ברור מהיום הראשון של התוכנית) אז חבל בשבילה שגב נכנס

אני גם הייתי בעד דניאל לידיעתך

פשוט לא יכלתי לסבול את השחקנית המזוייפת אורטל .גם לקרן לא חסר ואני מסכים עם כל מה שציינת לגביה . אני לא יכול לשכוח איך משום מקום אורטל התפרצה על דניאל בתקופה שהן היו חברות טובות .איך אורטל הייתה כמו פודל של אתי איך אורטל אמרה ליוני שהיא לא נמשכת לאורן והוא מציק אבל בשביל שלא יהרוס לה במשחק היא חזרה בה . איך אורטל בלי בושה אמרה לאיתן בדייט שלהם שהיא מעדיפה אותו על פני מיליון יש יותר מניפולטיבית ושחקנית מאורטל?? לא חושב.מעבר לזה שהיו לה עיניים רעות .היא כמו מכשפה . שפכה קמח לאיתן בעין .כמעט רצחה את דני ביום הולדת שלה(זה נגמר בשבירת בוהן) גנבה לליז דברים וכשליז ביקשה להבא לבקש רשות אורטל ענתה שתלך להזדיין בקיצור אין לי ויכוח איתך לגבי קרן ובטח לגבי למי הגיע .רק לדניאל הגיע נקודה פשוט לא יכול להבין איך העדפת את החלאה של אורטל זה מצחיק אותי שאנשים חשבו שהגיע לאורטל .הבחורה רעה בורה שחקנית ופלרטטנית כל היום רק עישנה והשתעל . לצערי דניאל הפסידה בגלל איתן .וגם בגלל שלא היה עניין גדול בריאלטי הזה .כמות הצבעה נמוכה וכל אחד יכול לזכות דניאל ואיתן זכו במשהו גדול יותר מכסף.האהבה אמיתית .

לא מסכימה איתך לגבי אורטל, מסכימה לגמרי לגבי האהבה הטהורה של איתן ודניאל, הלוואי וזה ימשך!!!

לדובי, קרוב משפחה של קרן, אשמח אם תכנס רגע

בתור אמא, ובכנות ומכל הלב, תקרא ותגיב: בן כמה אתה? האם אתה הורה? האם בתור הורה היית רוצה שזה מה שילדיך יראו? א. קרן כל הזמן היתה צבועה (יותר בהתחלה, אח"כ היא היתה סגורה בלופט חודש וחצי אז לשמחתנו לא שמענו את הלכלוך). במשך היום היתה חברה של כולם ובלילה היא וליהי היו מוציאות רפש על הספסל.. מחקות את הבנות, צוחקות עליהן ועוד. ב. היא שכבה עם גבר שרצה אחרת!!! אני לא אומרת שאיתן שה תמים בקטע הזה אבל היא יצאה מושפלת! בסוף הדייט היא ואיתן סיכמו לא לדבר על מה שקרה, אבל מה עשתה טובת הלב? רצה וסיפרה, רק לליהי... מזל שכל עם ישראל שמע והבין שהיא גם לא אמינה בנוסף להיותה צבועה.איך שכחתי - חברה טובה של אורטל, אתה יודע למה איתן תפס מרחק גדול מאורטל? בגלל קרן, תסתכל ב VOD איך טובת הלב הולכת ללכלך על אורטל בפני איתן.. איזה נשמה, מה היא לא תעשה בשביל המליון.. . תלך ותדרוך על החברות שלה ג. מניפולטיבית - מה היא אמרה כששאלו אותה "מה היה קורה אם היית מתאהבת באיתן ואז גב היה נכנס" והיא ענתה "זה היה מצב מאד לא נעים", זה לא מעליב? לא, סליחה, היא אף פעם לא אמרה משהו מעליב, היא מושלמת. ד. ואני אסיים, כי הדף קצר מלהכיל עד כמה שאני חושבת שלא מגיע לה בכלל לזכות - המסקנה של ילדינו הצעירים והמתבגרים שראו את התוכנית: תהיה מסכן, תהיה מושפל, תבכה הרבה, תהיה חסר עמוד שדרה, תבטל את עצמך בשביל סלב חתיך שנכנס לתוכנית והבטיחו לו פיצוי בשביל זה, תעשה הכל - העיקר שתקבל בסוף חצי מיליון איך זה שכל הבנות שיצאו מהוילה, ללא יוצא מהכלל, שחיו שם, ראו מה קורה, אפילו שחלקן היו חברות של קרן, חשבו שמגיע לדניאל ואיתן לזכות כי שם יש אהבה אמיתית וכל עם ישראל חשב שלא?? אני הייתי ועדיין בעד הזוגיות המושלמת של דניאל ואיתן ואפילו הייתי מעדיפה שאורטל תקח, רק לא היא.. ולו רק בגלל המסר הכל כך בעייתי עבור המתבגרים הצופים בתוכנית.

יש החושבים אחרת והם לא מקורבים לקרן ...כנסו

קרן ראויה לזכייה - ולו בגלל הדרך הפתלתלה והקשה - והתמודדות האצילה - כן אצילה - לאותו "לילה רומנטי" שאת מדברת עליו - לאיתן יש חלק רב בהתנהלות - בחור בוגר עם נסיון - שיכנע את קרן שעל מנת להתקדם ולבנות "קירות" צריכה ליזום - אבל מעניין שבלילה - הוא היה הראשון לעשות את "המוב" כולם ראו .. כאשר בחוץ מחכה לו "אהובתו" - אכן הוא זה שאמר לה לא לספר (כאילו כל עם ישראל לא ראה ושמע - ומבחוץ "לא" צעקו? כן קרן סיפרה לליהי - היחידה שהייתה חברת הנאמנה ואשת סודה לכל אורך התכנית - מקום המבטח היחיד של קרן - הם רבות לא היו עושות זאת וגם את ?? לעומת זאת איתן התנהג בחוסר אבירות וחוסר אנושיות -כאשר היה איתה "ברוגז" ולא התייחס אליה יומיים שלאחרי - על מה ולמה ?? זו התנהגות שפלה - שכדאי לא ללמוד ממנה. ובעניין החיקויים - הלילות המסכמים של קרן וליהי בחדר האמבטיה - הצחוקים, השירה , כן גם החיקויים -היו משובבים והצופים נהנו מהם - מה ההתחסדות - גם בארץ נהדרת מחקים .. מה קרה - בנות אחרות לא ריכלו ? לא דיברו בשפה נמוכה ? ולגבי היחסים בין גב לקרן - יש מה ללמוד - חברות ללא שפיטה,ללא ביקורת , לקבל את האחר , לתמוך , לגונן , איזו רגישות - לרבים זה נגע , ריגש , והיה מעניין ועל כך הגיע להם לזכות - וטוב שכך ( גם אם יש כאלה שחושבים שזה משחק )- ומה עם האהבה של איתן ודניאל - האם זה אמיתי ?? שוב ימים יגידו לגבי הזוגות - אבל לפחות מגב וקרן למדנו מהי חברות שממנה יכול להתפתח קשר

מוזר לקרוא מה שאת כותבת

אולי תסבירי לי איך יתכן ששבוע לאחר ששכבה עם איתן ואמרה לו כי יש לה רגשות אליו היא פתאום מתחילה עם גב . אין אבסורד מזה . לדעתי קרן בחורה לא אמיתית ובוודאי קשה להאמין לדבריה . אני מאוד מקבל את מה שאמרה אתי עליה ( לא כל דבר שאתי אומרת הוא פסול) . קרן התגלתה כבחורה הכי צבועה ומניפולטיבית בבית. אני לא מאמין לקשר שלה עם גב אבל נחיה ונראה . בכלל דניאל עולה על קרן בכל פרמטר ואם נתייחס לשיחות הקשות ביניהן תמיד דניאל יצאה כשידה על העליונה .

עע עע, כנסי

א. אני מסכימה שאיתן היה שותף מלא במה שקרה שם, אבל על איזה מוב את מדברת? ב. ואיך בדיוק כל עם ישראל ידע? למה הלכו לצעוק? כי קרן ספרה לליהי, ולא, אני לא הייתי רצה לספר שניה אחרי שהבטחתי לבן זוגי שלא נספר, ממש לא ג. בארץ נהדרת לא מחקים חברות, לא צוחקים על מישהי דקה אחרי שמדברים איתה "מהלב" ולא משפילים אף אחד, מה שקרן עשתה בהצלחה רבה ד. חברות??? בין קרן לגב? הצחקתני. בכל מערכת היחסים הזו לא ראיתי פעם אחת את קרן, כמו שהיא, היא ביטלה את עצמה לגמרי, צחקה מכל דבר שהוא עשה כמו ילדה בכיתה א', השפילה את עצמה, אני הייתי מובכת להסתכל עליהם ביחד. לשמחתי הרבה היא הסתגרה בלופש בחודש האחרון.. ה. למה אמא שלה וחברה שלה רצו להגן עליה? גם בתקשורת שמעו את אמא שלה. למה? בגלל שהיא יצאה מושפלת, בגלל שהיא התנהגה בצורה לא הולמת, בגלל שהיא התבזתה, והכל בשביל הכסף. שמעת מה היא אמרה כששאלו אותהאם היא מצטערת? אני לא מצטערת, עושים טעויות בחיים. אה, הבנתי, היא אוהבת לעשות טעויות. כמו שגב לא בא בשביל לנצח אבל גם לא בשביל להפסיד, כמה הם מתאימים שני השחקנים האלו. תגידי, אהבה ביניהם אמיתית? אז למה הם לא התנשקו? למה הם הסתגרו? למה הם לא אצו להראות לכל העולם שהם מאוהבים?

מוזר לקרוא מה שאת כותבת

אולי תסבירי לי איך יתכן ששבוע לאחר ששכבה עם איתן ואמרה לו כי יש לה רגשות אליו היא פתאום מתחילה עם גב . אין אבסורד מזה . לדעתי קרן בחורה לא אמיתית ובוודאי קשה להאמין לדבריה . אני מאוד מקבל את מה שאמרה אתי עליה ( לא כל דבר שאתי אומרת הוא פסול) . קרן התגלתה כבחורה הכי צבועה ומניפולטיבית בבית. אני לא מאמין לקשר שלה עם גב אבל נחיה ונראה . בכלל דניאל עולה על קרן בכל פרמטר ואם נתייחס לשיחות הקשות ביניהן תמיד דניאל יצאה כשידה על העליונה .

יש החושבים אחרת והם לא מקורבים לקרן ...כנסו

קרן ראויה לזכייה - ולו בגלל הדרך הפתלתלה והקשה - והתמודדות האצילה - כן אצילה - לאותו "לילה רומנטי" שאת מדברת עליו - לאיתן יש חלק רב בהתנהלות - בחור בוגר עם נסיון - שיכנע את קרן שעל מנת להתקדם ולבנות "קירות" צריכה ליזום - אבל מעניין שבלילה - הוא היה הראשון לעשות את "המוב" כולם ראו .. כאשר בחוץ מחכה לו "אהובתו" - אכן הוא זה שאמר לה לא לספר (כאילו כל עם ישראל לא ראה ושמע - ומבחוץ "לא" צעקו? כן קרן סיפרה לליהי - היחידה שהייתה חברת הנאמנה ואשת סודה לכל אורך התכנית - מקום המבטח היחיד של קרן - הם רבות לא היו עושות זאת וגם את ?? לעומת זאת איתן התנהג בחוסר אבירות וחוסר אנושיות -כאשר היה איתה "ברוגז" ולא התייחס אליה יומיים שלאחרי - על מה ולמה ?? זו התנהגות שפלה - שכדאי לא ללמוד ממנה. ובעניין החיקויים - הלילות המסכמים של קרן וליהי בחדר האמבטיה - הצחוקים, השירה , כן גם החיקויים -היו משובבים והצופים נהנו מהם - מה ההתחסדות - גם בארץ נהדרת מחקים .. מה קרה - בנות אחרות לא ריכלו ? לא דיברו בשפה נמוכה ? ולגבי היחסים בין גב לקרן - יש מה ללמוד - חברות ללא שפיטה,ללא ביקורת , לקבל את האחר , לתמוך , לגונן , איזו רגישות - לרבים זה נגע , ריגש , והיה מעניין ועל כך הגיע להם לזכות - וטוב שכך ( גם אם יש כאלה שחושבים שזה משחק )- ומה עם האהבה של איתן ודניאל - האם זה אמיתי ?? שוב ימים יגידו לגבי הזוגות - אבל לפחות מגב וקרן למדנו מהי חברות שממנה יכול להתפתח קשר

התנהגות אצילית??קרן?.-היתה שם טיזריות,וצורך בלתי נשלט לכפות עצמה על גב-כן האינטרס ניצח לא האצילות

איתן אינו חף,אבל מי שרצה לספר לחברה אודות אותו לילה למרות שהבטיחה שזה יהיה בינהם אינה אלא הקוזק הנגזל ותו לא-אורטל לעומתה שילמה מחירים אישיים ומסכת ריכולים אחרי גבה כשקרן היא חוד החנית לדו פרצופיות ואנטי תיזה לחברות.

הרוב החליט

הרוב החליט ובצדק הם היו מרגשים ואמיתיים והתוצאות בשטח על אפם וחמתם של הלא מפרגנים וקנאים ובראשם הפרחה המוריקה

לא מסכימה איתך לגבי אורטל, מסכימה לגמרי לגבי האהבה הטהורה של איתן ודניאל, הלוואי וזה ימשך!!!

זה היה הביזיון הכי גדול בתולדות הריאלטי אם אורטל הייתה זוכה

הרוב החליט

הרוב החליט ובצדק הם היו מרגשים ואמיתיים והתוצאות בשטח על אפם וחמתם של הלא מפרגנים וקנאים ובראשם הפרחה המוריקה

איזה רוב ואיזה בטיח ?

את מאמינה למה שאת אומרת . לא מדובר בהצבעה של קול שווה לכל אחד. מי שידע להתחכם ושלח 100 או 200 הצבעות מהמחשב הפך את ההצבעה ללא אמיתית . הרוב לא החליט על קרן אלא הקומבינות של המצביעים ומי ששלח ביותר כסף . בקיצור לא מדובר ברוב אמיתי כמו שמצביעים לכנסת . הבנת ?
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הדור הבא 24/7
בחר
בחר