דניאל ואיתן היו צריכים לזכות

דניאל ואיתן הם הזוג שהיו צריכים לקחת את המיליון הם לא שחקו משחק והם היו כנים אחד לשני לאורך כל הדרך וזה שגב וקרן זכו זה לא פייר זה תוכנית אהבה ולפי התוכנית הזאת הזוג שהיה צריך לזכות זה הזוג שהתנהל בצורה הכי יפה וזה דניאל ואיתן

מור את כל כך צודקת! איתן ודניאל אני הייתי תובעת את ההפקה , על עריכה מגמתית.....

לאורך כל העונה לטובת קרן וכמו כן בודקת את ההצבעות באתר וואלה במשימת הכלבם והזקנים באופן וודאי היו זיופים!!!

מור את צודקת. להחרים את העונה השניה של הדור הבא

מור את כל כך צודקת! איתן ודניאל אני הייתי תובעת את ההפקה , על עריכה מגמתית.....

לאורך כל העונה לטובת קרן וכמו כן בודקת את ההצבעות באתר וואלה במשימת הכלבם והזקנים באופן וודאי היו זיופים!!!

Anonymous

דניאל ואיתן היו צריכים לזכות

דניאל ואיתן הם הזוג שהיו צריכים לקחת את המיליון הם לא שחקו משחק והם היו כנים אחד לשני לאורך כל הדרך וזה שגב וקרן זכו זה לא פייר זה תוכנית אהבה ולפי התוכנית הזאת הזוג שהיה צריך לזכות זה הזוג שהתנהל בצורה הכי יפה וזה דניאל ואיתן

מור כל התוכנית אמרתי דניאל ואיתן זוג אמיתי הם אוהבים ועובדה שדניאל אמרה כנסו

אנחנו ידענו שלא נזכה אבל אני לא מצטערת יש לנו אהבה וכבר נעשה את הכסף ראו שאיתן ודניאל אוהבים יש כבוד והערכה אחד לשני ממש נהנתי לראות אותם בצאט

דניאל ואיתן הלכו עם הלב והרגש , והתוכנית היא למצוא לאיתן זוגיות , ומצאו , ולא זכו

מור כל התוכנית אמרתי דניאל ואיתן זוג אמיתי הם אוהבים ועובדה שדניאל אמרה כנסו

אנחנו ידענו שלא נזכה אבל אני לא מצטערת יש לנו אהבה וכבר נעשה את הכסף ראו שאיתן ודניאל אוהבים יש כבוד והערכה אחד לשני ממש נהנתי לראות אותם בצאט

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הדור הבא 24/7
בחר
בחר