לגברת SS - גיבוב של שטויות --- כנסי

מהיכן המסקנה שרק בני נוער מעריצים את קרן ?? מה כי סיפרתי שבכניסה לאולפן היו ילדות בת ימיות שביקשו חולצות של קרן ? אני יכול לספר לך שהוריה של קרן נאלצים להחליף את מספרי הטלפון שלהם גם בבית וגם הסלולרים בגלל כמות המעריצים/צות שמתקשרים אליהם ללא הפסק ומדובר באנשים מבוגרים ואפילו יותר ממך . גם באולפן היתה גברת מבוגרת מעריצה של קרן שכמעט הרביצה לאתי (בסוף התוכנית) . דווקא חתח הגילאים המבוגר יותר מעריץ את קרן. ולמה ללכת רחוק ? סתכלי פה בפורום ותביני איזה חתך גילאים מעריץ את אורטל ודניאל. כמובן שתמיד יש יוצאים מן הכלל ... כמוך אבל אני מדבר על הכלל. ושוב זה לא העניין - כפי שכתבתי מספר רב של פעמים (וזאת הפעם האחרונה) האמת הי בעיני המסתכל - כל אחד לפי מה שרצה לראות. עליתי לפורום לא בכדי לשכנע אותך ו/או אחרים שקרן בן אדם מקסים ... כי את זה לא ניתן לעשות כאן וגם אין לי חשק לעשות את זה . בסך הכל ניסית להסביר לחלק מחברי הפורום שלא היתה שום קונספירציה , זיופים וכד' בטח לא מצד משפחתה של קרן וגם לא נראה לי שמצד ההפקה. אבל אין מה לעשות כנראה שנוח יותר להאשים מאשר להשלים עם הכישלון. שיהיה לך חג שמח

מדוע אתה לא עונה לי על שאלה פשוטה

איך לדעתך אפשר לכנות אישה שמנהלת יחסים אינטימיים עם גבר ,מפתחת רגשות אליו ואחר שמסתיממת מערכת היחסים ולא עובר שבוע קופצת לגבר אחר . נראה לך הגיוני ? שמעת פעם על מקרה כזה ? אני לא שמעתי . עכשיו תענה לי בבקשה .
15:16 28-09-2011|%%posterlink.0%%

זה שלא מגיע להם.ו..בלה בלה בלה-לקרן שלכם יצא שם של שרמוטה בכל המדינה,וכולם ראו מי היא:-)

ואתן נוכלים שגנבתם מליון ולא ביושר,אלא ברמאות,לא "זכיתם" בכלום מעולם.

*זהו

Anonymous

=רבים וטובים בפורום שחברו לאורטל והתנסחו פה יפה ביותר!אין בי קנאה ,רק בקשה לברך את כולם

סוניה יקרה,

תמיד אהבתי לקרוא את מה שכתבת. אהבתי את העוקצנות ואת הלהיטות שבך. ואת זה שאת לא נרתעת מאף אחד. שתהיה לך שנה נפלאה. נפלאה מכל קודמותיה !!! מכל הלב

היושב במרומים - כנס - תקרא טוב בעיון ותפנים

אני לא מבין ממש מה נתפסת לתאורית הקונספירציה - תאמין לי לא הייתה שום קנוניה ו/או זיופים מטעם משפחתה של קרן - כולה משחק והפסדתם - אתה לוקח את זה יותר מידי רחוק .... לגבי מה שכתבת - אני למד שאין לך שמץ של מושג לגבי התנהלות העניינים מאחורי הקלעים. 1. שיטת ההתבעות אינה פרוצה וגם אין דרך אחרת לשתף את הציבור הרחב. נראה לך שמשפחותיהם של שאר המתמודדים לא ניסו לגייס אנשים שיצביעו להם , מה אתה תמים .. ואתה חושב שאם אוהד של מכבי חיפה למשל לא אהב את קרן אז הוא היה מצביע לה ..למה מישהוא בדק לו את הסלולרי . ולגבי אפשרות לפתיחת חשבונות בוואלה... גם את זה היו יכולים לעשות אוהדי המתחרות , אז היית יושב כל היום ופותח חשבונות בשביל להצביע 3 פעמים מכל חשבון ... נו באמת !!! 2. מה אתה באמת חושב ששמו לנו מקרופונים מעל הראש ???? . המקומות היו מסומנים וכל משפחה קיבלה 15 מושבים . ההבדל היה ביציע החברים שלשם התפלחו ילדות מבת-ים שמעריצות את קרן. להפתעתי במשך כל הזמן שהיינו מחוץ לוילה וחיכינו להיכנס (כשעה וחצי) לא ראיתי אוהד אחד של אורטל (למעט בני משפחתה שחיכו איתנו) ומדובר בבת-ים עיר מגוריה. והאמת שקצת חששנו בתחילה ללבוש את החולצות מחוץ לוילה אבל כשלבשנו אותן ואנשים בחוץ הבינו שאנו מהצד של קרן הייתה עלינו התנפלות המונית של מעריצים/ות תושבי בת-ים. איך אתה מסביר את זה ? 3. לגבי סעיף זה אין לי מה לענות .. הרי הכל נכון בעיני המתבונן .. זו דעתך וימים יגידו וזה ממש לא רלוונטי לגבי הנושא . ואם כבר אז לדעתי ולהפתעתכם הזוג הראשון שיפרד יהיו דווקא איתן ודניאל ואני יודע ממקור ראשון שההורים של איתן ממש לא מרוצים "מהשידוך" אבל שוב ימים יגידו וזה גם בכלל לא קשור לנושא. 4. על איזה מתנות אתה מדבר ? בדייט עם איתן הבנות בווילה החליטו או שגם לדעתך ההפקה הכריחה אותן להצביע לקרן - קונספירציה ? ולגבי המשימות בהן קרן זכתה , היא זכתה ביושר עפ"י דעת הקהל (והסברתי לך בתגובה קודמת מדוע לא היו זיופים בהצבעות) או שלדעתך ההפקה לא התייחסה להצבעות ופירסמה תוצאות כרצונה - שוב קונספירצה ? נראה לי שכבר היה יותר קל לרצוח את קנדי פעם נוספת . 5. כאן אתה צודק .. העלתי את הנושא שוב כתגובה לאלו שקישרו את משפחתה של קרן למוטי רייף. 6. גם לי יש בעיה עם ילדים שמסמסים בעשרות / מאות שקלים על חשבון ההורים. אבל זה נושא שההורים היו אמורים להתמודד איתו מבעוד מועד כמו למשל לחסום מפעילים צד שלישי וכדומה.... שוב זה לא קשור לקרן ו/או להפקה ... הנושא היה בעייתי גם עם אורטל למשל היית זוכה 7. אחד השיקולים המרכזיים של כל תוכנית טלוויזה הינו שיקול הרייטינג אחרת אין לה זכות קיום. זאת הייתה התוכנית הראשונה בפורמט הנ"ל ולדעתי הם נתקלו במצב בלתי אפשרי כאשר איתן החליט בשלבים די מוקדמים של התוכנית לבחור בדניאל. משלב זה לתוכנית לא היה יותר זכות קיום. מה אתה היית עושה במקומם ?? ואל תחשוב כאוהד דניאל או אורטל אלא כגוף כלכלי שחייב לספק את הסחורה , ובסופו של דבר זה מה שזה. אני מאמין גם שהם לא נהגו בניגוד לחוזה שנחתם עם איתן ועל זה הוא תפס את הראש ושכב יומיים לבד בחדר כשנודע לו שמכניסים רווק נוסף. לגבי כמות החשיפה של קרן זה אותו סיפור - כנראה שלדעת ההפקה הסיפור שלה על הבחורה שנזרקה והיתה על הקרשים והצליחה להרים את עצמה ולמצוא אהבה חדשה היה סיפור מעניין שיכול לעניין את כלל הציבור ויכול לתרום לרייטיג יותר גבוהה. לדעתם כנראה זה היה יותר מעניין מלהראות את אורטל שהיית די פסיבית באותה תקופה ו/או איתן ודניאל ששם הכל היה סגור , מתקתק וצפוי. אתה לא מסכים איתי ? (למרות שאתה אוהד של אורטל). בנוסף ובאמת ללא כוונה לפגוע , נראה לי שקרן גם יודעת להתנסח קצת יותר טוב מדניאל ואורטל והיא גם יותר מצחיקה כך שהשילוב של כל אלו גרם כנראה להפקה להראות אותה יותר , ושוב משיקולי רייטינג. שים לב שלקראת סוף התוכנית כשאורטל ואורן ניסו לנהל איזו שהיא מערכת יחסים זמן המסך שקיבלה אורטל גדל מאוד. 8. אני מקווה שהפנמת את שכתבתי ושאתה רואה את הדברים באור מעט שונה. אני מאחל לך ולכל משתתפי הפורום חג שמח ושנה טובה (גם לאלו שקיללו והשמיצו ללא הפסק את קרן כי בסופו של דבר כולנו אחים ויש לנו אויבים מבחוץ גדולים בהרבה)

דובי

אני ממש לא מאמינה לךך! בטח שתבחר להגיד שדניאל ואיתן הראשונים שיפרדו,כי "ההורים לא מרוצים"! אני לא קונה את הבולשיט שלך כי באתר תפוז היה רשום שההצבעות היו ככה קרן 96000 דניאל 68000 אורטל 65000 ליהי 12000 נראה לך שאני קונה את כל ההמצאות שלך?!?!?! הכל היה מכור לקרן וגב, די ... "מהמשפחה של קרן" ברור שתקטלג עליה ככה... נראה דווקא מאודדד אבל מאוד לפי כל הראיונות שאמא של איתן מאוד בעד הקשר, די להמציא שקרים ובולשיט@ קרן וגב לא מאוהבים ולא כלום, הם זוג שקרנים שסה"כ ההפקה ראתה שקרן נעלמת מהתמונה אז היא הכניסה לשחקנית שחקן- את גב... שני שחקנים שאין בהם אהבה.... חבל מאוד שאתה עיוור , קרן לא הכניס ולו טיפה של צבע.... הייתה נחש לכל אורך התכנית! צבועה... זה הצבע שהתכוונת אליו... חבל לי בשבילך שאתה כזה פתטי ותראה שדניאל ואיתן המקסימים יתחתנוווווווווווווווווו ! אין עליהם ולא יהיה! מהו המקור ראשון שלך?!?! תביא הוכחה, אם זה היה נכון התקשורת הייתה עפה על זה... אבל יש לי חדשות בשבילך שאפילו הפסיכולוגית וכל הכתבים חושבים שדניאל ואיתן זוג יציב ויחזיק מעמד! אז די כברררר בטח אתה אלוף בלדבר ולכסות על כל הטעויות של קרן...

דובי, רציתי לדעת מאיזה מקור ראשון אתה יודע שההורים של איתן לא מרוצים מהשידוך? מקור ראשון

זה אחד מהם אמור להיות.. זה מפתיע כי נראה היה שהם מאד אוהבים את דניאל ועודדו אותו להמשיך את הקשר.. הוא אמר את זה מספר פעמים בתוכנית דבר שני, אני מאמינה שגב וקרן אפילו ילכו לחתונה רק בשביל השואו, אני לא צוחקת, אני ממש מאמינה בזה... ראיינו אותם לגיא פינס, רק הוא דיבר (כרגיל היא שטיח), ראיינו אותם לצ'ט והיא אמרה שהיא לא אוהבת כותרות ששאלו אותה אם הוא האחד.. אהבה בטוח אין שם, אולי עוד תגיע... שנה טובה!

צודק/ת

אל תאמיני לדובי הזה הוא פלט כל כך הרבה שטויות כדי לנסות להצדיק את הזכיה של קרן !!!! וכדי לגרום לנו לא לאהוב את דניאל ואיתןןןן אבל אנחנו אוהבים אותםםםםםםםםם והם מקסימים ויפים ואין עליהם! http://www.facebook.com/profile.php?id=100002935527609

סוניה יקרה-מאחל לך,ליקירייך ולכל עם ישראל שנה טובה,שנת בריאות טובה ואושר-אנא קיראי בגוף הטקסט

סוניה יקרה- הצדק עימך,הפנייה האישית לעוז היתה מתוך סוג הקשר האינטרנטי שנוצר-היה לה ולי פעמים רבות שיח אישי שלנו ועל כך הוקרתי אותה-יחד עם זאת את ועוד רבים וטובים שנטלתם חלק פעיל וראוי לציון עשיתם פעילות מעוררת כבוד ואני מאמין שההדים הגיעו לאורטל וזה העצים אותה מאד-לכן שב ומברך אותך ואת משפחת ואת כל המטקבקים,גם אלו שהיו פוגעניים ולא ראויים -שהרי אחרי ככלות הכל כולנו בני עם אחד,דת אחת ואהבה אחת והיא האהבה למדינתנו-שנה טובה סוניה יקרה.

אתה נשמה טהורה!תודה על הברכות והיחס!!!ניפגש בריאליטי הבא!יקירי

סוניה יקרה,

תמיד אהבתי לקרוא את מה שכתבת. אהבתי את העוקצנות ואת הלהיטות שבך. ואת זה שאת לא נרתעת מאף אחד. שתהיה לך שנה נפלאה. נפלאה מכל קודמותיה !!! מכל הלב

עוז-את יקרה ונהדרת...אהבתי לקורא את תגובותייך,להתייחס אליהם ולהתמוגג מהערותייך...ניפגש בריאליטי הבא

עבור לעמוד
... , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הדור הבא 24/7
בחר
בחר