מי שזכה במקום שלישי זה איתן ודניאל לא רצו לבזות אותם וזה בדוק

אתה טועה איתן ודניאל מקום שני וזה מקור מוסמך זו האמת אין מה לעשות

אני קרוב של עצמי ונמצא כאן לענות על השאלות שה"קרוב" של קרן התקשה/סרב/לא ידע לענות-אנא בנימוס

האיש" הקרח" המציג עצמו כ"קרוב " של קרן ידע משום מה נתונים שלא פורסמו בשום מקום באופן פורמלי ע"י ההפקה-הכיצד? הקרוב לא התייחס לשאלה מדוע איפשרה ההפקה ל"קהל" של קרן להוות כמחצית מכלל הקהל בשעה ששלושת האחרים קיבלו פחות מקומות ישיבה ובמקומות צדדיים,"ה"קרוב" לא ידע מדוע כל השלטים היו בנוסח אחיד-קרן וגב...,ה"קרוב" גם לא ידע מדוע לא צויין מי זכה במקום השלישי למרות שידע מי זכה במקום זה-וחשוב לא פחות הקרוב מבקש שהשאלות תשאלנה בנימוס אך מהר מאד ניכר שהוא אינו שולט תמיד על צורת כתיבתו...--השיא היה כשטען שמישהו קבע חצי שעה לפני הבחירה שקרן לא תהייה מלכת היופי אלא רק נערת החן-מהיכן המידע?? או שמא התבכיינות,כנראה שגב אף הוא קיבל תיקון לאחר שאירית רחמים עשתה לו בית ספר-בקיצור ה"מקופחים" של פעם הם ה"מקפחים של אתמול"....למישהו יש עוד שאלות???

יאלה מוטי היושב במרומים וכל שאר המתרוממים - הפסדתם ! שבו בשקט

הוז לקנאים עלק בוז עליכם תחמנים רמאים נוכלים עלובי נפש לך ש על קקטוס מסכן אחד

לבכות זה טוב תמשיכו לבכות אולי מישהוא ירחם עליכם ימושפלים

לדביבון-אתה עדיין ער???-ארוגנט בשקל-איזו זחיחות ויוהרה-ה"זוג" עדיין ביחד? אל תדאג זה יסתיים בקרוב

שפת הגוף של האימא הבהירה הכל,המחשבה שהבת ה"מיוחסת" תסתובב עם מדריך נגמלים מעוררת בה תחושות קשות ופניה מביעים תחושת פלצות.

ליושב בתחתונים ולכל שאר המתרוממים - תבכו זה בריא אולי מישהוא בסוף ירחם עליכם ימושפלים

כנראה שאתם לא מסוגלים להפנים אז תשארו מרירים ושיהיה חג שמח ושנה טוב

דובי, רציתי לדעת מאיזה מקור ראשון אתה יודע שההורים של איתן לא מרוצים מהשידוך? מקור ראשון

זה אחד מהם אמור להיות.. זה מפתיע כי נראה היה שהם מאד אוהבים את דניאל ועודדו אותו להמשיך את הקשר.. הוא אמר את זה מספר פעמים בתוכנית דבר שני, אני מאמינה שגב וקרן אפילו ילכו לחתונה רק בשביל השואו, אני לא צוחקת, אני ממש מאמינה בזה... ראיינו אותם לגיא פינס, רק הוא דיבר (כרגיל היא שטיח), ראיינו אותם לצ'ט והיא אמרה שהיא לא אוהבת כותרות ששאלו אותה אם הוא האחד.. אהבה בטוח אין שם, אולי עוד תגיע... שנה טובה!

היושב בוא נודה על האמת יצאת ביג לוזר .לא סיפקת את הסחורה .אכלו לי שתו לי פאקינג לוזר

תפסיד בכבוד .היה ידוע מראש שלא יכול להרשות לעצמו מוטי רייף לתת לבורה שרלילה כמו אורטל לזכות. וגם לגבי "היופי" שלה אפשר להתווכח.לדעתי היא נראית כמו קוקסינל גברי חג שמח

נראה לי שהתבלבלת...פאקינג זו קרובתך (אוי לבושה) קרן...

Anonymous

לא יעזור לך אדוני אנחנו לא טיפשים אתה לא תצליח לקרר את הרוחות אני עדיין חושבת שהיה כאן

משהו מאוד מסריח וזה יתחיל מאז שגב ניכנס למשחק שזה לכשעצמו היה מוזר ודרך אגב הוא לא סבל/סובל את קרן זה הכל משחק משחק משחק רואים את זה טוב טוב עובדה שכולם כאן בפורום אומרים את אותן הדעות בדיוק רב מידיי אז על מי אתם עובדים היה כאן משהו לא טוב ואת זה יודעים רק אלה שיושבים מאחורי הקלעים הם היו עצבנים מהרייטינג המאוד נמוך והם החליטו לעשות מעשה ולקדם את קרן וגב שבכלל לא הגיע לו לזכות וזה שיא החוצפה מה הוא בדיוק טרם לתוכנית מה עוד שאיתן ידע זאת ואפילו אמר לו מפורשות שהוא בה לתוכנית רק בגלל שהוא ידע שהוא זה שלוקח את הכסף כמו כן ראו את קרן וגב בשבועיים הארונים שלא איכפת להם מכלום הם כל הזמן ציחקקו החליפו מבטי זימה וחיוכים שהם יודעים דבר מה עשו הצגות למצלמה עוד דבר זה המגאמטיות בפרק האחרון שעשו מקרן המסכנה ולא נתנו כבוד לשאר המתמודדים איפה היתה אורטל בכל הסיפר הזה? גועל נפש אפילו לא דיברו איתה ומה אם שאר האנשים בבית לא החליפו איתם אפילו מילה אז על תנסה ליפות את הזכיה כי לא תצליח וכניראה יש לך על המצפון אז לא נורה עוד מעט יום כיפור תמסור את זה גם לגב לקרן יש להם הרבה מה לכפר

נכון ביותר!היה גם קטע שאביעד פנה לוילה ולא נקב בשמה של אורטל...זה היה נורא!גם לא הראו את המפגש

לא הראו את המפגש המרגש והמקסים של אורטל ואחיה!זה היה מוסיף לה נקודות!איתן לא ניגש אליו אפילו

קצת הגינות - האם שמת לב איך דניאל אוכלת מכוער\ בולסת ומצקצקת ומחזיקה מזלג בצורה מפגרת?

נכון-גם דניאל ואיתן בעקבותיה אוכלים זוועה אני הייתי ואשאר בעד אורטל המדהימה-מאחלת לה הצלחה

עוז יקרה-מרגיש לי שאנו מכירים מזה זמן רב,המפגש האינטרנטי איתך השיב לי את האופטימיות לעתיד לבוא

אין ראוייה ממך למילות פרידה מהפורום ואיחולים לשנה החדשה-אני מוקיר אותך על שהיית שותפה נאמנה לסע משותף בתכנית ריאליטי ,אשר חידדה לי כמה שאלות יסוד,הן מהפן הערכי-מוסרי,הן מהפן החברתי והן מהמקום של השיח בחברה,כהורה לבנים אשר הינם להערכתי פחות או יותר בגילך(אמצע שנות העשרים +),מצאתי עצמי משתומם ולא פעם מול נחשולי הרוע,הבוטות,הרדידות והשיסוי שאינם בינם לבין תכנית ריאליטי ולא כלום,זולת כוחנות ודורסנות ברוטלית ורמיסת ערכים בשם תאוות הניצחון,השררה ושכרון הכוח,למדתי בכל הנוגע למבחן התוצאה שהעם היושב בציון מתחבר להתנהלות אנטי ערכית ולעיתים אנטי מוסרית ולסמלים חיצוניים כמוצא שלל רב..אך פגשתי גם את הצד היפה,את מי שאינו נושא בגרונו את רוממות הקונפורמיות אלא דווקא את האותנטיות שבחיבור לצדדים מקסימים אם כי פחות מוחצנים-היה ויש בה משהו באורטל שהוא אמיתי ואותנטי וזו תהא עבורה מתנה לחיים לעומת הברביות הפלסטיקית והסכרנית שנטפה מ"הזוכה הגדולה"-כהורה וכאדם שכבר עשה דבר או שניים בארץ הזו היה לי לעונג לפגוש גם אם מעט מבניה הטובים של הארץ הזו-מי שמתחבר לאנדרדוג וחש גאה להיות שכזה..אינני יודע במה את עוסקת,היכן את מתגוררת ומה תכניותיך לעתיד-אך דבר אחד הרשי לי לומר:כל עוד ישנם מהדור הצעיר אנשים כמותך(אני מכיר ולא מעטים בסביבתי הקרובה) אזי אפשר להתנהל במידת אופטימיות הולכת וגדולה-שאי איחולי שנה טובה,שנה של צמיחה והתחדשות אישית,שנה של הצבת אתגרים ומימושם,שנה של התחלות חדשות ושנה של הגשמה ושפע..שלך מכל הלב א...

א=היושב...גם לך איחולי שנה טובה...אני עדיין סבורה שעם כל הכבוד לעוז,לא רק היא ראויה ,יש אותי ועוד רבים וטובים בפורום

=רבים וטובים בפורום שחברו לאורטל והתנסחו פה יפה ביותר!אין בי קנאה ,רק בקשה לברך את כולם

סוניה יקרה-מאחל לך,ליקירייך ולכל עם ישראל שנה טובה,שנת בריאות טובה ואושר-אנא קיראי בגוף הטקסט

סוניה יקרה- הצדק עימך,הפנייה האישית לעוז היתה מתוך סוג הקשר האינטרנטי שנוצר-היה לה ולי פעמים רבות שיח אישי שלנו ועל כך הוקרתי אותה-יחד עם זאת את ועוד רבים וטובים שנטלתם חלק פעיל וראוי לציון עשיתם פעילות מעוררת כבוד ואני מאמין שההדים הגיעו לאורטל וזה העצים אותה מאד-לכן שב ומברך אותך ואת משפחת ואת כל המטקבקים,גם אלו שהיו פוגעניים ולא ראויים -שהרי אחרי ככלות הכל כולנו בני עם אחד,דת אחת ואהבה אחת והיא האהבה למדינתנו-שנה טובה סוניה יקרה.

אני קרוב של עצמי ונמצא כאן לענות על השאלות שה"קרוב" של קרן התקשה/סרב/לא ידע לענות-אנא בנימוס

האיש" הקרח" המציג עצמו כ"קרוב " של קרן ידע משום מה נתונים שלא פורסמו בשום מקום באופן פורמלי ע"י ההפקה-הכיצד? הקרוב לא התייחס לשאלה מדוע איפשרה ההפקה ל"קהל" של קרן להוות כמחצית מכלל הקהל בשעה ששלושת האחרים קיבלו פחות מקומות ישיבה ובמקומות צדדיים,"ה"קרוב" לא ידע מדוע כל השלטים היו בנוסח אחיד-קרן וגב...,ה"קרוב" גם לא ידע מדוע לא צויין מי זכה במקום השלישי למרות שידע מי זכה במקום זה-וחשוב לא פחות הקרוב מבקש שהשאלות תשאלנה בנימוס אך מהר מאד ניכר שהוא אינו שולט תמיד על צורת כתיבתו...--השיא היה כשטען שמישהו קבע חצי שעה לפני הבחירה שקרן לא תהייה מלכת היופי אלא רק נערת החן-מהיכן המידע?? או שמא התבכיינות,כנראה שגב אף הוא קיבל תיקון לאחר שאירית רחמים עשתה לו בית ספר-בקיצור ה"מקופחים" של פעם הם ה"מקפחים של אתמול"....למישהו יש עוד שאלות???

הסמים כנראה באמת מוחקים את המוח-גב בחר בתחתית החבית-וההפקה נתנה לו את הכסף

לסוניה-כתבתי אלייך בהמשך לפנייתך-ראי בשעה 12:04

עבור לעמוד
... , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הדור הבא 24/7
בחר
בחר