הי.

אני חוששת שמדובר במישהו שהיה איתנו כל הזמן. הוא מרשה לעצמו להשתעל בבוטות תחת כינוי אחר. לצערי, אני לא באמת חושבת שיש תרופה. וגם אינני חושבת שהגעתי לעולם הזה כדי לתקן אותו... אבל כל אחד מאיתנו עושה מה שהוא יכול במטר המרובע שלו. וזה מה שחשוב. שתהיה לך שנה נהדרת - אתה יותר מאשר ראוי לאחת כזאת! ותודה על נוכחותך בפורום.

עוז יקרה-מרגיש לי שאנו מכירים מזה זמן רב,המפגש האינטרנטי איתך השיב לי את האופטימיות לעתיד לבוא

אין ראוייה ממך למילות פרידה מהפורום ואיחולים לשנה החדשה-אני מוקיר אותך על שהיית שותפה נאמנה לסע משותף בתכנית ריאליטי ,אשר חידדה לי כמה שאלות יסוד,הן מהפן הערכי-מוסרי,הן מהפן החברתי והן מהמקום של השיח בחברה,כהורה לבנים אשר הינם להערכתי פחות או יותר בגילך(אמצע שנות העשרים +),מצאתי עצמי משתומם ולא פעם מול נחשולי הרוע,הבוטות,הרדידות והשיסוי שאינם בינם לבין תכנית ריאליטי ולא כלום,זולת כוחנות ודורסנות ברוטלית ורמיסת ערכים בשם תאוות הניצחון,השררה ושכרון הכוח,למדתי בכל הנוגע למבחן התוצאה שהעם היושב בציון מתחבר להתנהלות אנטי ערכית ולעיתים אנטי מוסרית ולסמלים חיצוניים כמוצא שלל רב..אך פגשתי גם את הצד היפה,את מי שאינו נושא בגרונו את רוממות הקונפורמיות אלא דווקא את האותנטיות שבחיבור לצדדים מקסימים אם כי פחות מוחצנים-היה ויש בה משהו באורטל שהוא אמיתי ואותנטי וזו תהא עבורה מתנה לחיים לעומת הברביות הפלסטיקית והסכרנית שנטפה מ"הזוכה הגדולה"-כהורה וכאדם שכבר עשה דבר או שניים בארץ הזו היה לי לעונג לפגוש גם אם מעט מבניה הטובים של הארץ הזו-מי שמתחבר לאנדרדוג וחש גאה להיות שכזה..אינני יודע במה את עוסקת,היכן את מתגוררת ומה תכניותיך לעתיד-אך דבר אחד הרשי לי לומר:כל עוד ישנם מהדור הצעיר אנשים כמותך(אני מכיר ולא מעטים בסביבתי הקרובה) אזי אפשר להתנהל במידת אופטימיות הולכת וגדולה-שאי איחולי שנה טובה,שנה של צמיחה והתחדשות אישית,שנה של הצבת אתגרים ומימושם,שנה של התחלות חדשות ושנה של הגשמה ושפע..שלך מכל הלב א...

לעוז, צ:ל מסע משותף...

אוקיר תודה לדעת שקראת.
13:40 28-09-2011|%%posterlink.0%%

התייחס לקרן הכי יפה שבעולם,מעל ומעבר,כשבחורה מעוגבת עליך לשכב איתה אחרי2דקות-שלא תתלונן

מי שנכנס למיטתם של שני גברים בפער של ימים בודדים ראוי שיפשפש במעשיו ויקח גם הוא אחריות

בלה בלה בלה ..... החשוב ביותר שהם זכו , ובגדול , ומגיע להם ותתמודדו עם זה. או שלא?? חחח

זה שלא מגיע להם.ו..בלה בלה בלה-לקרן שלכם יצא שם של שרמוטה בכל המדינה,וכולם ראו מי היא:-)

ואתן נוכלים שגנבתם מליון ולא ביושר,אלא ברמאות,לא "זכיתם" בכלום מעולם.
Anonymous

אלוהים אדירים בואנה אתה משהו... אולי תקרא שוב את הפניות שלך אלי ואז תדבר על שחצנות

ושפה פוגעת ומזלזלת. תגיד תודה שבכלל עניתי לך הרי אני לא חייב לכם כלום. הייתי יכל להתחזות ולצחוק עליכם כל היום כפי שאתם הייתם לבטח עושים עם אורטל או דניאל היו זוכות. אבל אני כיאה לעצילות הנפש של קרן ומשפחתה הרמתי את הכפפה ועניתי תשובות מפורטות ומכובדות ללא התנשאות .... ואתה עוד יש לך מה להגיד לי או כמו משהיא אחרת שהגיבה פה שאני כותב בשפה מתנשאת ... אלוהים אדירים מה אתם מבינים רק קללות או שבמקרה שלך נתקלת פתאום במישהוא שכישורי הכתיבה שלו לפחות משתווים לשלך או שפשות נחמד לכם ומנחם אותכם להיתפס לכל מיני תאוריות קונספירציה למיניהם , כאילו שרצחו כאן את קנדי פעם נוספת. הגזמתם בגדול !!!!!

די נו באמת...אתה עושה למישהו טובה פה? אתה לא חדש פה,התחזיתם פה כל העונה-קרובי קרן,די.....

עכשיו אתה עדיין פה לא כי מישהו ביקש ממך או צריך אותך,אלא כדי להכשיר את השרץ,אז רד מהעץ שטיפסת עליו.והתחזות היא דבר מגונה!
Anonymous

לעוז, צ:ל מסע משותף...

אוקיר תודה לדעת שקראת.

שולחת לך

קראתי ונהניתי (כרגיל) מכל מילה. אני מבוגרת ממה שחשבת. אולי זה מבלבל, כי לא ממש הגעתי לגיל הכרונולוגי שלי... אני לא פה..ולא שם.. ושוב...תודה!

אתה יודע מה יותר גרוע מטיפש --- טיפש שחושב שהוא חכם (כמו אתי) ומאמין בשקרים שלו

וליעתך נתן ועוד איך לסנן לפי אי.פי. ואני לא בטוח שאת יודע בכלל מה זה

תמשיך להתלהם ולקלל,רשע גס רוח כמו קרובתך קרן,טיפש מי שעלה על ההונאה שלכם? משפחת נוכלים

די עם שקר ההצבעות באתר! שמענו די! כולם ראו אותה זוכה אחרי שההצבעות לה קפצו בשניות באמצע הלילה,אחריהם היא זכתה משום מה בהצבעות האינטרנטיות,והתוצאות ההזויות אף הודלפו ופורסמו במס מקומות בכל פעם-אתם משפחה -נוכלת,רמאית,שקרנית,תת רמה,מתעללת באנשים ,רומסת ודורכת על כל דבר שזז,חסרי חמלה,רגש אנושים,מזוייפים,מניפולטיביים,רוחשי מזימות סוחרים בגופכם כמו אחרונות הפרוצות בחופי תל ברוך.ראינו אפילו שלאמא לא אכפת שהבת תלך עם נרקומן (לא שהוא מעוניין אבל ככה נדמה לה כנראה.) תת רמה,רפש. כולם יודעים בדיוק כבר מי אתה אגב,אתה אותו קרוב משפחה שלה ששרץ פה מהיום הראשון קילל את כולם,והתחזה במליון שמות.זייפנים מקצועיים,אמרנו או לא?
Anonymous

כפי שכתבתי כבר 20 פעם האמת לפי עיני המתבונן" ולמזלנו הרוב ראו אמת אחרת

ואתם יכולים לבכות מהיום ועד שנה הבעה בעיניין של קונספרציות זיופים וכדו' ולתבוע וועגות חקירה תלונות במשטרה וכד' ... כפי שאמרתי "מי שלא יודע להפסיד לעולם לא ינצח" . ובסופו של דבר ובשורה התחתונה אתם המיעוט שבמיעוט כאן וערוץ 10 ומערכת הדור הבא בסופו של דבר שמים עליכם קצוץ . והאמת גם עלי

כשיקחו לכם את ה-חצי מליון שגנבתם בתביעה בבית המשפט-נראה איך תצווח כתרנגולות אתם,ותגידו תבכו

Anonymous

דווקא לצ'ק של מיליון השקלים יש כיסוי

רק בוא נדייק..זה 300 ומשהו אלף ולא מיליון,ובהתחשב בזה שאף אחד לא יעסיק את קרן..היא תזדקק לזה

Anonymous

היא שמאלית ואת מפגרת

Anonymous

לידיעתך קרן מסודרת טוב לגבי כל השנה הקרובה (תוכניות טלויזיה ופרסומות)

חחחחח מי יעסיק אותה בפרסומות?? ועוד בטלויזיה??! חחחח במה תכנית על תצוגת כלבים????

Anonymous

ההגדרה חריפה מדי אין ספק

אבל תגיד לי בבקשה איך תגדיר בחורה ששוכבת עם גבר ביודעה שראשו עם אישה אחרת רק כדי שיעדיף אותה . אשמח אם תתן לי הגדרה . וכן איך תגדיר בחורה שמיד לאחר ששוכבת עם הגבר שיש לה רגשות אליו , מתחילה עם גבר אחר לאחר סיום הקשר עם הקודם .כאילו כל הרגשות שלה לקודם נמחקו. היית מאמין לאישה כזו ?

ממש לא חריפה,היא נכנסה בכח למיטותיהם של שני גברים בשביל כסף

Anonymous

אני קרוב של עצמי ונמצא כאן לענות על השאלות שה"קרוב" של קרן התקשה/סרב/לא ידע לענות-אנא בנימוס

האיש" הקרח" המציג עצמו כ"קרוב " של קרן ידע משום מה נתונים שלא פורסמו בשום מקום באופן פורמלי ע"י ההפקה-הכיצד? הקרוב לא התייחס לשאלה מדוע איפשרה ההפקה ל"קהל" של קרן להוות כמחצית מכלל הקהל בשעה ששלושת האחרים קיבלו פחות מקומות ישיבה ובמקומות צדדיים,"ה"קרוב" לא ידע מדוע כל השלטים היו בנוסח אחיד-קרן וגב...,ה"קרוב" גם לא ידע מדוע לא צויין מי זכה במקום השלישי למרות שידע מי זכה במקום זה-וחשוב לא פחות הקרוב מבקש שהשאלות תשאלנה בנימוס אך מהר מאד ניכר שהוא אינו שולט תמיד על צורת כתיבתו...--השיא היה כשטען שמישהו קבע חצי שעה לפני הבחירה שקרן לא תהייה מלכת היופי אלא רק נערת החן-מהיכן המידע?? או שמא התבכיינות,כנראה שגב אף הוא קיבל תיקון לאחר שאירית רחמים עשתה לו בית ספר-בקיצור ה"מקופחים" של פעם הם ה"מקפחים של אתמול"....למישהו יש עוד שאלות???

הסמים כנראה באמת מוחקים את המוח-גב בחר בתחתית החבית-וההפקה נתנה לו את הכסף

שולחת לך

קראתי ונהניתי (כרגיל) מכל מילה. אני מבוגרת ממה שחשבת. אולי זה מבלבל, כי לא ממש הגעתי לגיל הכרונולוגי שלי... אני לא פה..ולא שם.. ושוב...תודה!

שנה טובה-ריגשת אותי מאד

מאחל לך מעומק הלב לזכות להיות במקום אליו את מייחלת להגיע-אין לי ספק שיקירייך זכו,מאחל אף לו שיזכה בך ולך בו-שנה טובה...א.

דובי בחרתי להגיב לך לאחר יומיים של קריאה של תגובותייך ללא התערבות כנס......

ראשית אתחיל ואומר שאני בת 33 גרפיקאית וצלמת, חייה באזור המרכז( מיד תבין לשם מה הפרוט) אני מלמדת בני נוער גרפריקה וצילום ואתה צודק בקרב גילאים אלו יש לה עדת מעריצים, אך יחד עם זאת אני בפרוש אומרת לך שבגילאים שלי יש כ"כ הרבה אנשים שטעונים עליה ועל זכייתה אני לא אשמיץ אותה חלילה זו לא כוונתי, אך בראלטי כמו בראליטי אנשים בסופו של דבר הם מי שהם. ובעיקר נשים בסביבתי מרגישות שנעשתה פה טעות חמורה כשהיא זכתה, הרי מה קרן מלמדת את בני הנוער של היום??? יש לך מטרה לכי עליה בעניים עצומות בלי להסתכל לצדדים בלי להפעיל שום שיקול דעת או להתייחס לתמרורי האזהרה?(מקרה איתן ודניאל וההחלטה להילחם על דייט 24 השעות ולהגיע איתו לשיא האינטמיות) לכי על מטרתך גם היא על חשבון פגיעה באחרים (שוב מקרה דניאל ומקרה ליהי שכחברה היה הפעם טורה לפנות את הדרך לפחות עד שתבין מה חברתה החליטה במקום זה נכנסה מס' רב של פעמים ללופט של גב מאחורי גבה) ובסוף בסוף אחרי שהצהרת על אהבתך בפני כל העולם לאיתן- את מלמדת בנות שכדי להתגבר על מיהו את צריכה מישהו חדש וכמה שיותר מהר, אהה וגם להתאהב בו מהר מהר . אני באמת מבינה את רצונך העז להגן על קרובתך ויקירתך ולא שופטת אותך על כך, אך אתה יכול לומר לי בכנות שכך היית מצפה מייחל ומקווה שבתך (כשתהייה ותגדל) תנהג? אני מקווה שהצלחתי להבהיר את נקודתי זו הסיבה שיש סביב זכייתם כ"כ הרבה "רעש" לא טוב ואם תבחן במבט לאחור כל זכיות הראלטי הקודמות לא "זכו" לכ"כ הרבה תגובות זועמות וקשות על הבחירה. אז נכון קרן ללא ספק נבחרה וזכתה ע"י מספר הצבעות גבוה, אבל של מי? של בני נוער שיש להם עוד כ"כ הרבה מה ללמוד בחיים? אל תטעה אני לא הצבעתי לאיתן ודניאל שלדעתי היו הראויים היחידים, אבל ככה זה המבוגרים בעיקר צופיה והפועלים הם הצעירים שלא מפיעילים שום שיקול דעת ומסמסים ע"ח הוריהם במאות שקלים- והרי התוצאה המובנת מאליו שתהייה שנה טובה לך ולכל משפחתך

לגברת SS - גיבוב של שטויות --- כנסי

מהיכן המסקנה שרק בני נוער מעריצים את קרן ?? מה כי סיפרתי שבכניסה לאולפן היו ילדות בת ימיות שביקשו חולצות של קרן ? אני יכול לספר לך שהוריה של קרן נאלצים להחליף את מספרי הטלפון שלהם גם בבית וגם הסלולרים בגלל כמות המעריצים/צות שמתקשרים אליהם ללא הפסק ומדובר באנשים מבוגרים ואפילו יותר ממך . גם באולפן היתה גברת מבוגרת מעריצה של קרן שכמעט הרביצה לאתי (בסוף התוכנית) . דווקא חתח הגילאים המבוגר יותר מעריץ את קרן. ולמה ללכת רחוק ? סתכלי פה בפורום ותביני איזה חתך גילאים מעריץ את אורטל ודניאל. כמובן שתמיד יש יוצאים מן הכלל ... כמוך אבל אני מדבר על הכלל. ושוב זה לא העניין - כפי שכתבתי מספר רב של פעמים (וזאת הפעם האחרונה) האמת הי בעיני המסתכל - כל אחד לפי מה שרצה לראות. עליתי לפורום לא בכדי לשכנע אותך ו/או אחרים שקרן בן אדם מקסים ... כי את זה לא ניתן לעשות כאן וגם אין לי חשק לעשות את זה . בסך הכל ניסית להסביר לחלק מחברי הפורום שלא היתה שום קונספירציה , זיופים וכד' בטח לא מצד משפחתה של קרן וגם לא נראה לי שמצד ההפקה. אבל אין מה לעשות כנראה שנוח יותר להאשים מאשר להשלים עם הכישלון. שיהיה לך חג שמח
עבור לעמוד
... , , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הדור הבא 24/7
בחר
בחר