את או עיוורת או לא ראית את התכנית קרן לא עשתה רע לאף אחד וונתנה דוגמא אחת ללכת עם האהבה

וזה חינוכי ללכת רק עם אהבה הנוער בטוח מבין את זה ואני כבר פי 2 מגילך מבינה את זה ואהבתי אותה מהרגע הראשון אז אל תכללי גיל באהבה לקרן,לא אכזבה אותי פעם אחת אולי רק החברות עם אתי אכזבה אותי ,אבל באהבה אם לא הייתה עושה את מה שעשתה אז למה לבא לתכנית זה לא תכנית לנזירות זו תכנית אהבה והיא סיפקה את הקהל הרב שבחר בא ולא בבתולה שלכם אורטל

קרן לא עשתה רע לאף אחד????????????????????????! למי היא לא עשתה רע בתכנית הזו?!

כולנו ראינו הכל להזכירך,בטח בגלל כל מעשיה הטובים של קרן,כל בנות הבית שחזרו היו להן כ"כ הרבה מילים טובות לומר לה במפגש שלפני הגמר...
Anonymous

וכשאתה קורא לקרן זונה מה זה אומר עליך ??????? תמשיך להתחבא ותשאר אנונימי

אני אישית לא קראתי לאף 1זונה,אז אל תכניס מילים לפי.עם זאת אני חייב לציין שאני מבין מאיפה האמירה

Anonymous

ומעבר לכך-אני לא התיימרתי להטיף לאף אחד ,אחרי חודשיים שאתה ויתר קרובי קרן-קיללתם פה,תתבייש

Anonymous

ואחרי שאתה ויתר קרוביה הנלוזים של קרן שחם התחזיתם פה באלפי שמות,כולל התחזות לגולשים אחרים

אתה תגיד למישהו להיחשף???? בוא תחשוף כל מה שעוללתם פה ב3 חודשים האחרונים! כל עוגמת הנפש שגרמתם=אתם כאן,והבחורה הנוראית הזאת קרובת המשפחה שלכם-לשאר הדיירות והדיירים בתכנית,אז חסוך מאיתנו,חצוף! איפה היה הגילוי הנאות שלכם???? עשיתם פה טרור לכל הפורום עם ההתחזויות שלכם,זייפנים ורעי לב! אפשר רק לחשוב ששמך האמיתי דובי!
Anonymous

אני קרוב של עצמי ונמצא כאן לענות על השאלות שה"קרוב" של קרן התקשה/סרב/לא ידע לענות-אנא בנימוס

האיש" הקרח" המציג עצמו כ"קרוב " של קרן ידע משום מה נתונים שלא פורסמו בשום מקום באופן פורמלי ע"י ההפקה-הכיצד? הקרוב לא התייחס לשאלה מדוע איפשרה ההפקה ל"קהל" של קרן להוות כמחצית מכלל הקהל בשעה ששלושת האחרים קיבלו פחות מקומות ישיבה ובמקומות צדדיים,"ה"קרוב" לא ידע מדוע כל השלטים היו בנוסח אחיד-קרן וגב...,ה"קרוב" גם לא ידע מדוע לא צויין מי זכה במקום השלישי למרות שידע מי זכה במקום זה-וחשוב לא פחות הקרוב מבקש שהשאלות תשאלנה בנימוס אך מהר מאד ניכר שהוא אינו שולט תמיד על צורת כתיבתו...--השיא היה כשטען שמישהו קבע חצי שעה לפני הבחירה שקרן לא תהייה מלכת היופי אלא רק נערת החן-מהיכן המידע?? או שמא התבכיינות,כנראה שגב אף הוא קיבל תיקון לאחר שאירית רחמים עשתה לו בית ספר-בקיצור ה"מקופחים" של פעם הם ה"מקפחים של אתמול"....למישהו יש עוד שאלות???

למשתעל-קפצתי לביקור-צר לי לבשר לך-לקית בקריסת מערכות,השיעול סימפטום למצבך שהפך טרמינלי

הבלחת שלשום וכנציג התורן של "המשפחה הלוחמת" ובעדרו של הדובי הגאון מדאורייתא ציפיתי שתסכור את לשונך מדבר קללה,ניבול פה וגידוף-השיעול הוא סימפטום לנגע רב מערכתי שפשה בנשמתך,אולם כיוון שבגן העדן מתאכסנים מי שעשו טוב,חשבו טוב ודיברו טוב הכניסה עבורך חסומה,מאידך גיסא אפילו בגיהנום לא תוכל להיכנס כי אתה עלול לגרום לאפידמיה ובכל זאת חלקם הגדול עולה עליך באיכויותיו עשרות מונים-הסר דאגה כשנפתח שם שכונה למשתעלים ומנבלי פיות נודיעך.....בינתיים גרגר מים עם סודה קאוסטית-אולי לא יעזור אבל לבטח תוכל להשמיע לנו פחות ונצא נשכרים.

לידיעתך קרן מסודרת טוב לגבי כל השנה הקרובה (תוכניות טלויזיה ופרסומות)

תקשיב,היא לא יפה אפילו.לא נעים להגיד אך פניה כפני קרפד+עקמומיות.ועד עכשיו איש לא העסיקה,אז..

לפי מה שהלך בתכנית בוילה,אין לי שום ספק,ולנוכח נתוניה שלא קשורים בשום צורה לנתוני דוגמנית (לא גובה,לא פנים יפות,ועוד )שהגברת נכנסה למלכות היופי או מה שזה לא נקרא,באותה שיטה שבה "זכתה" בוילה.מה לעשות שלעבודות דוגמנות יש דרישות מסויימות שלא עוברות בקומבינה עם אחד המפיקים.היא ככל הנראה "נערת ישראל" הראשונה שלא הועסקה בשום מקום שמעסיק דוגמניות,וזה גם לא יקרה בעתיד הקרוב מן הסתם.(ולא,נעלי עקב בגובה 35 ס"מ שהבחורה בקושי מסוגלת לזוז איתן-לא יעזרו..).
Anonymous

והנה אתה שוב משמיץ ומקנית אז שיהיה לך חג שמח ותמשיך להתמרמר

דובי זה כנראה "אורן" אח של קרן שהחליף עוד שם. (בטח גם עכשיו הוא עונה מכמה חשבונות שונים..)

Anonymous

אני קרוב של עצמי ונמצא כאן לענות על השאלות שה"קרוב" של קרן התקשה/סרב/לא ידע לענות-אנא בנימוס

האיש" הקרח" המציג עצמו כ"קרוב " של קרן ידע משום מה נתונים שלא פורסמו בשום מקום באופן פורמלי ע"י ההפקה-הכיצד? הקרוב לא התייחס לשאלה מדוע איפשרה ההפקה ל"קהל" של קרן להוות כמחצית מכלל הקהל בשעה ששלושת האחרים קיבלו פחות מקומות ישיבה ובמקומות צדדיים,"ה"קרוב" לא ידע מדוע כל השלטים היו בנוסח אחיד-קרן וגב...,ה"קרוב" גם לא ידע מדוע לא צויין מי זכה במקום השלישי למרות שידע מי זכה במקום זה-וחשוב לא פחות הקרוב מבקש שהשאלות תשאלנה בנימוס אך מהר מאד ניכר שהוא אינו שולט תמיד על צורת כתיבתו...--השיא היה כשטען שמישהו קבע חצי שעה לפני הבחירה שקרן לא תהייה מלכת היופי אלא רק נערת החן-מהיכן המידע?? או שמא התבכיינות,כנראה שגב אף הוא קיבל תיקון לאחר שאירית רחמים עשתה לו בית ספר-בקיצור ה"מקופחים" של פעם הם ה"מקפחים של אתמול"....למישהו יש עוד שאלות???

עוז יקרה-הצעתך לנטילת תרופה ראוייה -אולם הנגע בנשמתו מפושט,והיושב במרומים אינו מעניק לו סיכוי

למרות רצונך הכן להעניק מזור לנשמה האבודה,במקרה דנן אף אני מרים ידיים-הטיפוס לעיל הגיע מאוחר מידי לפורום-מצטער-אף ידי קצרה מלהושי-אולי "המשפחה הלוחמת" תפעיל את קשריה הענפים,אוליט הערוץ יתרום,אולי ההפקה-ליושב במרומים במקרה דנן אין פתרונים-תארי לך.....חוסר אונים של היקום ....שנים שלא נתקלתי במקרה קיצון שכזה.

לדוב הקרח,שאלה לי אליך,ברבי כתבה שאיתן אולי האנס הבא,זעקה בפנייתה לשדולת הנשים, האם כעת

כשהכסף בכיסכם, נרגעתם?

אורית הכסף מסתבר משכיח את קול הזעקה...ואני דווקא זוכר שהיא עטה עליו באותה המידה....מעניין ???

מאחלת לך מכל הלב שלעולם (!) לא יתייחסו אלייך כפי שאיתן התייחס לקרן (וגם לדניאל)

התייחס לקרן הכי יפה שבעולם,מעל ומעבר,כשבחורה מעוגבת עליך לשכב איתה אחרי2דקות-שלא תתלונן

Anonymous

עוז יקרה-הצעתך לנטילת תרופה ראוייה -אולם הנגע בנשמתו מפושט,והיושב במרומים אינו מעניק לו סיכוי

למרות רצונך הכן להעניק מזור לנשמה האבודה,במקרה דנן אף אני מרים ידיים-הטיפוס לעיל הגיע מאוחר מידי לפורום-מצטער-אף ידי קצרה מלהושי-אולי "המשפחה הלוחמת" תפעיל את קשריה הענפים,אוליט הערוץ יתרום,אולי ההפקה-ליושב במרומים במקרה דנן אין פתרונים-תארי לך.....חוסר אונים של היקום ....שנים שלא נתקלתי במקרה קיצון שכזה.

הי.

אני חוששת שמדובר במישהו שהיה איתנו כל הזמן. הוא מרשה לעצמו להשתעל בבוטות תחת כינוי אחר. לצערי, אני לא באמת חושבת שיש תרופה. וגם אינני חושבת שהגעתי לעולם הזה כדי לתקן אותו... אבל כל אחד מאיתנו עושה מה שהוא יכול במטר המרובע שלו. וזה מה שחשוב. שתהיה לך שנה נהדרת - אתה יותר מאשר ראוי לאחת כזאת! ותודה על נוכחותך בפורום.

עוז,הוא היה כל הזמן.לשיא פריחתו הגיע בתכנית הגמר הנאה...

וכשאתה קורא לקרן זונה מה זה אומר עליך ??????? תמשיך להתחבא ותשאר אנונימי

ומי ששוכבת עם כמה גברים בשביל לקבל סכום כסף,איך היא נקראת????????????????????????

ולמרות שאני אישית לא כיניתי אותה בשם מפורש כמו שציינת,אבל למען האמת לאמיתה-הוא מגיע לה! היושב במרומים לא עשה שום דבר שכזה מאידך שתכנה אותו בצורה ירודה שכזאת,להיפך הוא מגיב מנומס ביותר,חבל שהחלפת שוב שם,ונכנסת בשם דובי,חשפת את עצמך בסגנונך הישן שמוכר לנו במסגרת הפורום מראשיתו.לא מפתיע שקרן באה ממשפחה שכזו אם כן.התפוח לא נופל רחוק מהעץ כמו שנאמר.
Anonymous

אורית הכסף מסתבר משכיח את קול הזעקה...ואני דווקא זוכר שהיא עטה עליו באותה המידה....מעניין ???

מטרת הזעקה השקרית היתה הכסף.נראה לי על גבול הפלילי....

19:45 27-09-2011|%%posterlink.0%%

סלח לי כשאתה קורא למישהו "יושב בתחתונים"-זה מראה משהו רק עליך.

משפחתה של קרן עוסקת ככל הנראה הרבה בענייני התחתונים,הן ברמה והן בהתנהגות.

לא מפליאה לכן צורת ההתבטאות,ושימוש במילה תחתונים מצידם לכן כמעט בכל הודעה
Anonymous
עבור לעמוד
... , , , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הדור הבא 24/7
בחר
בחר