דווקא לצ'ק של מיליון השקלים יש כיסוי

מה עם הנתונים שהבאת אתמול אני נוטה להאמין שההפקה שינתה מחשש מפני המשפחה של איתן

היושב בוא נודה על האמת יצאת ביג לוזר .לא סיפקת את הסחורה .אכלו לי שתו לי פאקינג לוזר

תפסיד בכבוד .היה ידוע מראש שלא יכול להרשות לעצמו מוטי רייף לתת לבורה שרלילה כמו אורטל לזכות. וגם לגבי "היופי" שלה אפשר להתווכח.לדעתי היא נראית כמו קוקסינל גברי חג שמח

ארתור אתה יודע שהיה לי פעם כלב עם השם הזה

אני קרוב של עצמי ונמצא כאן לענות על השאלות שה"קרוב" של קרן התקשה/סרב/לא ידע לענות-אנא בנימוס

האיש" הקרח" המציג עצמו כ"קרוב " של קרן ידע משום מה נתונים שלא פורסמו בשום מקום באופן פורמלי ע"י ההפקה-הכיצד? הקרוב לא התייחס לשאלה מדוע איפשרה ההפקה ל"קהל" של קרן להוות כמחצית מכלל הקהל בשעה ששלושת האחרים קיבלו פחות מקומות ישיבה ובמקומות צדדיים,"ה"קרוב" לא ידע מדוע כל השלטים היו בנוסח אחיד-קרן וגב...,ה"קרוב" גם לא ידע מדוע לא צויין מי זכה במקום השלישי למרות שידע מי זכה במקום זה-וחשוב לא פחות הקרוב מבקש שהשאלות תשאלנה בנימוס אך מהר מאד ניכר שהוא אינו שולט תמיד על צורת כתיבתו...--השיא היה כשטען שמישהו קבע חצי שעה לפני הבחירה שקרן לא תהייה מלכת היופי אלא רק נערת החן-מהיכן המידע?? או שמא התבכיינות,כנראה שגב אף הוא קיבל תיקון לאחר שאירית רחמים עשתה לו בית ספר-בקיצור ה"מקופחים" של פעם הם ה"מקפחים של אתמול"....למישהו יש עוד שאלות???

כנראה שאתם לא מסוגלים להפנים אז תשארו מרירים ושיהיה חג שמח ושנה טוב

-הגישה המתנשאת והפטרונית בעלת הגוון הכוחני היא כנראה משהו בגנים שהרי ברור שהדביבון חלק מהם

המדברר הדובי נשלח ההרגיע את השטח אבל שכח שהנזק התדמיתי כבר דבק בה ולא ימחה-לעומתה אורטל נמצאת בעמדת זינוק מצויינת לעולם האמיתי,היא תצמח,תפיק לקחים וכבר היום אני יודע שישנה התעניינות רצינית של מומחי תוכן בעולם האופנה וזה אמיתי.

לדובי....

היגבתי לך גם יום אתמול אבל ככל שאני כאן תמוהה בעיני הצורך שלך להגן כל כך על קרן . אמרת את מה שאמרת יותר מפעם אחת. אבל מה בכל זאת מניע אותך להשיב שוב ושוב לאנשים שלא התחברו לקרן. תמוהה שבעתיים שאתה מתעלם מהדרך בה קרן הלכה והדרך לא נקייה נהפוך הוא אני חושבת שהיא ניצלה את כל הסובבים אותה לתועלתה ולא היתה בה שמץ של כנות אמיתית טהורה .מבחינתי חבל חבל מאוד שאורטל לא זכתה היא הראויה היחידה. במחשבה שניה אורטל היא הזוכה !שנה טובה

כפי שכתבתי כבר 20 פעם האמת לפי עיני המתבונן" ולמזלנו הרוב ראו אמת אחרת

ואתם יכולים לבכות מהיום ועד שנה הבעה בעיניין של קונספרציות זיופים וכדו' ולתבוע וועגות חקירה תלונות במשטרה וכד' ... כפי שאמרתי "מי שלא יודע להפסיד לעולם לא ינצח" . ובסופו של דבר ובשורה התחתונה אתם המיעוט שבמיעוט כאן וערוץ 10 ומערכת הדור הבא בסופו של דבר שמים עליכם קצוץ . והאמת גם עלי

-הגישה המתנשאת והפטרונית בעלת הגוון הכוחני היא כנראה משהו בגנים שהרי ברור שהדביבון חלק מהם

המדברר הדובי נשלח ההרגיע את השטח אבל שכח שהנזק התדמיתי כבר דבק בה ולא ימחה-לעומתה אורטל נמצאת בעמדת זינוק מצויינת לעולם האמיתי,היא תצמח,תפיק לקחים וכבר היום אני יודע שישנה התעניינות רצינית של מומחי תוכן בעולם האופנה וזה אמיתי.

היושב בתחתונים - ראה תשובתי למירה

לדובי הציניקן הבוטה וחסר העכבות-אתה לא מוסיף כבוד לגבירתך-מילים יפות לא יכסו על הבושה שהסבה

די למחזר את החומרים הלעוסים-חזור לנוח,הרי אמש נפלת מאפיסת כוחות לאחר שהגבת לחמישה מטקבקים-התחל לעשות פעולות שיקדמו את חייך-אתה מדשדש במקום ללא תכלית וללא תוחלת.

הרואה בתחתונים - ראה תשובתי למירה

תפנימו טוב טוב אם לא הפקה מגמתית ועוינת לטובת קרן ושחקן חיזוק פליט רילאיטי שהביאו לה בחיים לא היתה זוכה

אבל מה לעשות - היא כן זכתה ואתם נשארתם עם המרירות וקצת פחות מזומנים שהלכו על סמסים

יש להם ל"משפחה הלוחמת" מן דפוס של התנשאות ללא כיסוי בהיבט הערכי -בבחינת אני ואפסי הוד

אני קרוב של עצמי ונמצא כאן לענות על השאלות שה"קרוב" של קרן התקשה/סרב/לא ידע לענות-אנא בנימוס

האיש" הקרח" המציג עצמו כ"קרוב " של קרן ידע משום מה נתונים שלא פורסמו בשום מקום באופן פורמלי ע"י ההפקה-הכיצד? הקרוב לא התייחס לשאלה מדוע איפשרה ההפקה ל"קהל" של קרן להוות כמחצית מכלל הקהל בשעה ששלושת האחרים קיבלו פחות מקומות ישיבה ובמקומות צדדיים,"ה"קרוב" לא ידע מדוע כל השלטים היו בנוסח אחיד-קרן וגב...,ה"קרוב" גם לא ידע מדוע לא צויין מי זכה במקום השלישי למרות שידע מי זכה במקום זה-וחשוב לא פחות הקרוב מבקש שהשאלות תשאלנה בנימוס אך מהר מאד ניכר שהוא אינו שולט תמיד על צורת כתיבתו...--השיא היה כשטען שמישהו קבע חצי שעה לפני הבחירה שקרן לא תהייה מלכת היופי אלא רק נערת החן-מהיכן המידע?? או שמא התבכיינות,כנראה שגב אף הוא קיבל תיקון לאחר שאירית רחמים עשתה לו בית ספר-בקיצור ה"מקופחים" של פעם הם ה"מקפחים של אתמול"....למישהו יש עוד שאלות???

הסמים כנראה באמת מוחקים את המוח-גב בחר בתחתית החבית-וההפקה נתנה לו את הכסף

לטובה-מה שחשוד כאן הוא המדבררים שבקעו מהביצה ביומיים האחרונים ומנסים לשכתב את המציאות

כמוך כמוני ראינו את אורטל כדבר האמיתי היחיד וזו האמת ואין בילתה-לכן גם אורטל נכנסה לכולנו ללב.

איך נפנים? שהכל שקר .איך נפנים? שאנחנו רואים שהדברים לא היו כשרים? איך נפנים שציר הרע זכה ?

היינו מפנים אם מישהו שאנו לא אוהבים זוכה = מאכזב אומם אבל .. ממשיכים. אבל כאן הכל רווי בשקרים בתככנות ובמליון דברים שעןד יתבהרו והאמת הייתי שולחת את הפקת ערוץ 10 לעשות קורס מזורז אצל קופרמן - ערוץ 2 .
19:45 27-09-2011|%%posterlink.0%%

סלח לי כשאתה קורא למישהו "יושב בתחתונים"-זה מראה משהו רק עליך.

וכשאתה קורא לקרן זונה מה זה אומר עליך ??????? תמשיך להתחבא ותשאר אנונימי

איך נפנים? שהכל שקר .איך נפנים? שאנחנו רואים שהדברים לא היו כשרים? איך נפנים שציר הרע זכה ?

היינו מפנים אם מישהו שאנו לא אוהבים זוכה = מאכזב אומם אבל .. ממשיכים. אבל כאן הכל רווי בשקרים בתככנות ובמליון דברים שעןד יתבהרו והאמת הייתי שולחת את הפקת ערוץ 10 לעשות קורס מזורז אצל קופרמן - ערוץ 2 .

אז תמשיכו לבכות אולי אם תבכו הרבה מישהוא ירחם עליכם

דובי בחרתי להגיב לך לאחר יומיים של קריאה של תגובותייך ללא התערבות כנס......

ראשית אתחיל ואומר שאני בת 33 גרפיקאית וצלמת, חייה באזור המרכז( מיד תבין לשם מה הפרוט) אני מלמדת בני נוער גרפריקה וצילום ואתה צודק בקרב גילאים אלו יש לה עדת מעריצים, אך יחד עם זאת אני בפרוש אומרת לך שבגילאים שלי יש כ"כ הרבה אנשים שטעונים עליה ועל זכייתה אני לא אשמיץ אותה חלילה זו לא כוונתי, אך בראלטי כמו בראליטי אנשים בסופו של דבר הם מי שהם. ובעיקר נשים בסביבתי מרגישות שנעשתה פה טעות חמורה כשהיא זכתה, הרי מה קרן מלמדת את בני הנוער של היום??? יש לך מטרה לכי עליה בעניים עצומות בלי להסתכל לצדדים בלי להפעיל שום שיקול דעת או להתייחס לתמרורי האזהרה?(מקרה איתן ודניאל וההחלטה להילחם על דייט 24 השעות ולהגיע איתו לשיא האינטמיות) לכי על מטרתך גם היא על חשבון פגיעה באחרים (שוב מקרה דניאל ומקרה ליהי שכחברה היה הפעם טורה לפנות את הדרך לפחות עד שתבין מה חברתה החליטה במקום זה נכנסה מס' רב של פעמים ללופט של גב מאחורי גבה) ובסוף בסוף אחרי שהצהרת על אהבתך בפני כל העולם לאיתן- את מלמדת בנות שכדי להתגבר על מיהו את צריכה מישהו חדש וכמה שיותר מהר, אהה וגם להתאהב בו מהר מהר . אני באמת מבינה את רצונך העז להגן על קרובתך ויקירתך ולא שופטת אותך על כך, אך אתה יכול לומר לי בכנות שכך היית מצפה מייחל ומקווה שבתך (כשתהייה ותגדל) תנהג? אני מקווה שהצלחתי להבהיר את נקודתי זו הסיבה שיש סביב זכייתם כ"כ הרבה "רעש" לא טוב ואם תבחן במבט לאחור כל זכיות הראלטי הקודמות לא "זכו" לכ"כ הרבה תגובות זועמות וקשות על הבחירה. אז נכון קרן ללא ספק נבחרה וזכתה ע"י מספר הצבעות גבוה, אבל של מי? של בני נוער שיש להם עוד כ"כ הרבה מה ללמוד בחיים? אל תטעה אני לא הצבעתי לאיתן ודניאל שלדעתי היו הראויים היחידים, אבל ככה זה המבוגרים בעיקר צופיה והפועלים הם הצעירים שלא מפיעילים שום שיקול דעת ומסמסים ע"ח הוריהם במאות שקלים- והרי התוצאה המובנת מאליו שתהייה שנה טובה לך ולכל משפחתך
עבור לעמוד
... , , , , , , ...
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הדור הבא 24/7
בחר
בחר