לטיפוס העילג המתהדר בכישורי שפה-לאחר שתעבור הוראה מתקנת אתייחס לשפתך המשתלחת והבוטה

הבלחת אתמול באופן מתנשא לדבריך לחצי שעה-מי אתה שתקצה למישהו זמן?? אחכ התלוננת שאתה עייף-לך לישון אף אחד לא החזיק אותך ער-אתה מדברר את עצמך אבל משתלח כאחרון בעלי הבסטות בשוק ומחלק ציונים כדיקן איזה שהיא פקולטה-איש קטן המברבר שיש לנו אויבים מבחוץ וממשיך להשמיץ באופן בוטה-איני מתכוון להתייחס אליך-אינך אלא מטקבק הזוי המנסה,ללא הצלחה,להתנסח בשפה תקנית וכאן אתה נוחל כשלון חרוץ-צר לי לא אתייחס עוד לברברת המסוגננת שבפיך.

והנה אתה שוב משמיץ ומקנית אז שיהיה לך חג שמח ותמשיך להתמרמר

תכלס הגיע לקרן.לפחות היא עניינה במשהו .לא כמו הבורה שרק עישנה השתעלה וישבה בשקט

3 חודשים . מיליון שקלים לי מגיע פיצוי על זה שנאלצתי לסבול את הטמטום והשיעול של אורטל הבורה

לא הגיע לקרן כלום רק סיכסכה וריכלה היא רעה ומגעילה

05:22 27-09-2011|%%posterlink.0%%

בקשר להצבעות-קשקוש מוחלט,לא צריך כסף בשביל זה,והצבעתם באתר מלא פעמים,ואין שום בעיה לעקוף איי פי

מה גם שאין דבר כזה בכלל ביטול הצבעות מאותו איי פי,ההצבעות לקרן מהאתר בכל המשימות ,הוצגו בכל שלב,והיו בעלי דפוסים מגוחכים-בו בזמן אגב שקרובי משפחתה שכאן התרברבו בעובדה שהם אכן מזייפים-וכדבריהם-אחרים עושים את זה גם! ההצבעות לטובתה היו קופצות תוך פרקי זמן זערוריים -ורק ההצבעות לטובתה-והפלא ופלא-היא זכתה בעקבותיהם. לגבי אהדתה בחוץ-תמשיך לחיות בסרט שלך חמוד,נכון שיש חלק מהקהל עם זכרון קצר,אבל רובנו זוכרים יפה מאד איזה בן אדם "מקסים " היא מתחילת התכנית-רכילות,סכסכנות,צביעות,שקרים,דו פרצופיות,רוע רוע רוע,צחוק על חשבון אחרים,פגיעה בחלשות,עליהומים,חרמות,משחק,שימוש בגופה להגיע לכסף,אינטרסנטיות,זריקת חברות לאשפה ברגע שזה עונה על המטרות שלה (לדוג' ליהי-כמו שהיה עם גב),תככנות,ועוד אין אין אין אין סוף. והשלטים שלכם והנוכחות בגמר-זה לא שלטי חובבנים...יש מי שעמד מאחורי זה יפה מאד.. הוצאתם במרמה כספים,כספי הזכייה-כולל כספי האסמסים של הקהל-אז תחנקו איתם.(זה לא כ"כ הרבה אגב,אחרי חלוקה בחצי ועוד אחרי המיסים).גב ישליך את קרן בדיוק כמו שאיתן עשה איתה-כשגילה מי היא (אחרי העליהומים על ליז וכו), (לא שהיא לא השתמשה בו מהרגע שנכנס-ע"מ לרכב עליו לכסף),ואז תהיה לה השפלה פומבית פעם שניה. אגב-כל הכבוד על "אימוץ" צ'ארמר הגור המסכן-אפילו עליו עשיתם יחסי ציבור זולים כל התכנית,וקרן שלכם הקפידה להזכיר את "האימוץ" עשרות פעמים-להראות כמה היא באמת בן אדם טוב ולא רע כמו שכולנו ראינו-ועכשיו כנראה שצ'ארמר מעניין לה את המקום בו השמש לא זורחת גם בקיץ? עכשיו צ'ארמר צפוי "בזכות " הגברת להיות מוצא להורג בזריקת רעל ב"צער בעלי חיים ישראל"-אחרי שקרן ה"נסיכה" גמרה להשתמש בו. על זה נאמר רשע וטוב לו .כל טוב,נוכלים.

אתה יודע מה יותר גרוע מטיפש --- טיפש שחושב שהוא חכם (כמו אתי) ומאמין בשקרים שלו

וליעתך נתן ועוד איך לסנן לפי אי.פי. ואני לא בטוח שאת יודע בכלל מה זה

אני קרוב של עצמי ונמצא כאן לענות על השאלות שה"קרוב" של קרן התקשה/סרב/לא ידע לענות-אנא בנימוס

האיש" הקרח" המציג עצמו כ"קרוב " של קרן ידע משום מה נתונים שלא פורסמו בשום מקום באופן פורמלי ע"י ההפקה-הכיצד? הקרוב לא התייחס לשאלה מדוע איפשרה ההפקה ל"קהל" של קרן להוות כמחצית מכלל הקהל בשעה ששלושת האחרים קיבלו פחות מקומות ישיבה ובמקומות צדדיים,"ה"קרוב" לא ידע מדוע כל השלטים היו בנוסח אחיד-קרן וגב...,ה"קרוב" גם לא ידע מדוע לא צויין מי זכה במקום השלישי למרות שידע מי זכה במקום זה-וחשוב לא פחות הקרוב מבקש שהשאלות תשאלנה בנימוס אך מהר מאד ניכר שהוא אינו שולט תמיד על צורת כתיבתו...--השיא היה כשטען שמישהו קבע חצי שעה לפני הבחירה שקרן לא תהייה מלכת היופי אלא רק נערת החן-מהיכן המידע?? או שמא התבכיינות,כנראה שגב אף הוא קיבל תיקון לאחר שאירית רחמים עשתה לו בית ספר-בקיצור ה"מקופחים" של פעם הם ה"מקפחים של אתמול"....למישהו יש עוד שאלות???

ליושב בתחתונים - כנס - קרא בעיון ותפנים

אני לא מבין ממש מה נתפסת לתאורית הקונספירציה - תאמין לי לא הייתה שום קנוניה ו/או זיופים מטעם משפחתה של קרן - כולה משחק והפסדתם - אתה לוקח את זה יותר מידי רחוק .... לגבי מה שכתבת - אני למד שאין לך שמץ של מושג לגבי התנהלות העניינים מאחורי הקלעים. 1. שיטת ההתבעות אינה פרוצה וגם אין דרך אחרת לשתף את הציבור הרחב. נראה לך שמשפחותיהם של שאר המתמודדים לא ניסו לגייס אנשים שיצביעו להם , מה אתה תמים .. ואתה חושב שאם אוהד של מכבי חיפה למשל לא אהב את קרן אז הוא היה מצביע לה ..למה מישהוא בדק לו את הסלולרי . ולגבי אפשרות לפתיחת חשבונות בוואלה... גם את זה היו יכולים לעשות אוהדי המתחרות , אז היית יושב כל היום ופותח חשבונות בשביל להצביע 3 פעמים מכל חשבון ... נו באמת !!! 2. מה אתה באמת חושב ששמו לנו מקרופונים מעל הראש ???? . המקומות היו מסומנים וכל משפחה קיבלה 15 מושבים . ההבדל היה ביציע החברים שלשם התפלחו ילדות מבת-ים שמעריצות את קרן. להפתעתי במשך כל הזמן שהיינו מחוץ לוילה וחיכינו להיכנס (כשעה וחצי) לא ראיתי אוהד אחד של אורטל (למעט בני משפחתה שחיכו איתנו) ומדובר בבת-ים עיר מגוריה. והאמת שקצת חששנו בתחילה ללבוש את החולצות מחוץ לוילה אבל כשלבשנו אותן ואנשים בחוץ הבינו שאנו מהצד של קרן הייתה עלינו התנפלות המונית של מעריצים/ות תושבי בת-ים. איך אתה מסביר את זה ? 3. לגבי סעיף זה אין לי מה לענות .. הרי הכל נכון בעיני המתבונן .. זו דעתך וימים יגידו וזה ממש לא רלוונטי לגבי הנושא . ואם כבר אז לדעתי ולהפתעתכם הזוג הראשון שיפרד יהיו דווקא איתן ודניאל ואני יודע ממקור ראשון שההורים של איתן ממש לא מרוצים "מהשידוך" אבל שוב ימים יגידו וזה גם בכלל לא קשור לנושא. 4. על איזה מתנות אתה מדבר ? בדייט עם איתן הבנות בווילה החליטו או שגם לדעתך ההפקה הכריחה אותן להצביע לקרן - קונספירציה ? ולגבי המשימות בהן קרן זכתה , היא זכתה ביושר עפ"י דעת הקהל (והסברתי לך בתגובה קודמת מדוע לא היו זיופים בהצבעות) או שלדעתך ההפקה לא התייחסה להצבעות ופירסמה תוצאות כרצונה - שוב קונספירצה ? נראה לי שכבר היה יותר קל לרצוח את קנדי פעם נוספת . 5. כאן אתה צודק .. העלתי את הנושא שוב כתגובה לאלו שקישרו את משפחתה של קרן למוטי רייף. 6. גם לי יש בעיה עם ילדים שמסמסים בעשרות / מאות שקלים על חשבון ההורים. אבל זה נושא שההורים היו אמורים להתמודד איתו מבעוד מועד כמו למשל לחסום מפעילים צד שלישי וכדומה.... שוב זה לא קשור לקרן ו/או להפקה ... הנושא היה בעייתי גם עם אורטל למשל היית זוכה 7. אחד השיקולים המרכזיים של כל תוכנית טלוויזה הינו שיקול הרייטינג אחרת אין לה זכות קיום. זאת הייתה התוכנית הראשונה בפורמט הנ"ל ולדעתי הם נתקלו במצב בלתי אפשרי כאשר איתן החליט בשלבים די מוקדמים של התוכנית לבחור בדניאל. משלב זה לתוכנית לא היה יותר זכות קיום. מה אתה היית עושה במקומם ?? ואל תחשוב כאוהד דניאל או אורטל אלא כגוף כלכלי שחייב לספק את הסחורה , ובסופו של דבר זה מה שזה. אני מאמין גם שהם לא נהגו בניגוד לחוזה שנחתם עם איתן ועל זה הוא תפס את הראש ושכב יומיים לבד בחדר כשנודע לו שמכניסים רווק נוסף. לגבי כמות החשיפה של קרן זה אותו סיפור - כנראה שלדעת ההפקה הסיפור שלה על הבחורה שנזרקה והיתה על הקרשים והצליחה להרים את עצמה ולמצוא אהבה חדשה היה סיפור מעניין שיכול לעניין את כלל הציבור ויכול לתרום לרייטיג יותר גבוהה. לדעתם כנראה זה היה יותר מעניין מלהראות את אורטל שהיית די פסיבית באותה תקופה ו/או איתן ודניאל ששם הכל היה סגור , מתקתק וצפוי. אתה לא מסכים איתי ? (למרות שאתה אוהד של אורטל). בנוסף ובאמת ללא כוונה לפגוע , נראה לי שקרן גם יודעת להתנסח קצת יותר טוב מדניאל ואורטל והיא גם יותר מצחיקה כך שהשילוב של כל אלו גרם כנראה להפקה להראות אותה יותר , ושוב משיקולי רייטינג. שים לב שלקראת סוף התוכנית כשאורטל ואורן ניסו לנהל איזו שהיא מערכת יחסים זמן המסך שקיבלה אורטל גדל מאוד. 8. אני מקווה שהפנמת את שכתבתי ושאתה רואה את הדברים באור מעט שונה. אני מאחל לך ולכל משתתפי הפורום חג שמח ושנה טובה (גם לאלו שקיללו והשמיצו ללא הפסק את קרן כי בסופו של דבר כולנו אחים ויש לנו אויבים מבחוץ גדולים בהרבה)

לדעתי קרן תישכח כבר עוד שבוע שבועיים מי שתישאר בתודעה בזכות מי שהיא ותקבל המון הצעות אורטל המקסימה

לידיעתך קרן מסודרת טוב לגבי כל השנה הקרובה (תוכניות טלויזיה ופרסומות)

ליושב בתחתונים - כנס - קרא בעיון ותפנים

אני לא מבין ממש מה נתפסת לתאורית הקונספירציה - תאמין לי לא הייתה שום קנוניה ו/או זיופים מטעם משפחתה של קרן - כולה משחק והפסדתם - אתה לוקח את זה יותר מידי רחוק .... לגבי מה שכתבת - אני למד שאין לך שמץ של מושג לגבי התנהלות העניינים מאחורי הקלעים. 1. שיטת ההתבעות אינה פרוצה וגם אין דרך אחרת לשתף את הציבור הרחב. נראה לך שמשפחותיהם של שאר המתמודדים לא ניסו לגייס אנשים שיצביעו להם , מה אתה תמים .. ואתה חושב שאם אוהד של מכבי חיפה למשל לא אהב את קרן אז הוא היה מצביע לה ..למה מישהוא בדק לו את הסלולרי . ולגבי אפשרות לפתיחת חשבונות בוואלה... גם את זה היו יכולים לעשות אוהדי המתחרות , אז היית יושב כל היום ופותח חשבונות בשביל להצביע 3 פעמים מכל חשבון ... נו באמת !!! 2. מה אתה באמת חושב ששמו לנו מקרופונים מעל הראש ???? . המקומות היו מסומנים וכל משפחה קיבלה 15 מושבים . ההבדל היה ביציע החברים שלשם התפלחו ילדות מבת-ים שמעריצות את קרן. להפתעתי במשך כל הזמן שהיינו מחוץ לוילה וחיכינו להיכנס (כשעה וחצי) לא ראיתי אוהד אחד של אורטל (למעט בני משפחתה שחיכו איתנו) ומדובר בבת-ים עיר מגוריה. והאמת שקצת חששנו בתחילה ללבוש את החולצות מחוץ לוילה אבל כשלבשנו אותן ואנשים בחוץ הבינו שאנו מהצד של קרן הייתה עלינו התנפלות המונית של מעריצים/ות תושבי בת-ים. איך אתה מסביר את זה ? 3. לגבי סעיף זה אין לי מה לענות .. הרי הכל נכון בעיני המתבונן .. זו דעתך וימים יגידו וזה ממש לא רלוונטי לגבי הנושא . ואם כבר אז לדעתי ולהפתעתכם הזוג הראשון שיפרד יהיו דווקא איתן ודניאל ואני יודע ממקור ראשון שההורים של איתן ממש לא מרוצים "מהשידוך" אבל שוב ימים יגידו וזה גם בכלל לא קשור לנושא. 4. על איזה מתנות אתה מדבר ? בדייט עם איתן הבנות בווילה החליטו או שגם לדעתך ההפקה הכריחה אותן להצביע לקרן - קונספירציה ? ולגבי המשימות בהן קרן זכתה , היא זכתה ביושר עפ"י דעת הקהל (והסברתי לך בתגובה קודמת מדוע לא היו זיופים בהצבעות) או שלדעתך ההפקה לא התייחסה להצבעות ופירסמה תוצאות כרצונה - שוב קונספירצה ? נראה לי שכבר היה יותר קל לרצוח את קנדי פעם נוספת . 5. כאן אתה צודק .. העלתי את הנושא שוב כתגובה לאלו שקישרו את משפחתה של קרן למוטי רייף. 6. גם לי יש בעיה עם ילדים שמסמסים בעשרות / מאות שקלים על חשבון ההורים. אבל זה נושא שההורים היו אמורים להתמודד איתו מבעוד מועד כמו למשל לחסום מפעילים צד שלישי וכדומה.... שוב זה לא קשור לקרן ו/או להפקה ... הנושא היה בעייתי גם עם אורטל למשל היית זוכה 7. אחד השיקולים המרכזיים של כל תוכנית טלוויזה הינו שיקול הרייטינג אחרת אין לה זכות קיום. זאת הייתה התוכנית הראשונה בפורמט הנ"ל ולדעתי הם נתקלו במצב בלתי אפשרי כאשר איתן החליט בשלבים די מוקדמים של התוכנית לבחור בדניאל. משלב זה לתוכנית לא היה יותר זכות קיום. מה אתה היית עושה במקומם ?? ואל תחשוב כאוהד דניאל או אורטל אלא כגוף כלכלי שחייב לספק את הסחורה , ובסופו של דבר זה מה שזה. אני מאמין גם שהם לא נהגו בניגוד לחוזה שנחתם עם איתן ועל זה הוא תפס את הראש ושכב יומיים לבד בחדר כשנודע לו שמכניסים רווק נוסף. לגבי כמות החשיפה של קרן זה אותו סיפור - כנראה שלדעת ההפקה הסיפור שלה על הבחורה שנזרקה והיתה על הקרשים והצליחה להרים את עצמה ולמצוא אהבה חדשה היה סיפור מעניין שיכול לעניין את כלל הציבור ויכול לתרום לרייטיג יותר גבוהה. לדעתם כנראה זה היה יותר מעניין מלהראות את אורטל שהיית די פסיבית באותה תקופה ו/או איתן ודניאל ששם הכל היה סגור , מתקתק וצפוי. אתה לא מסכים איתי ? (למרות שאתה אוהד של אורטל). בנוסף ובאמת ללא כוונה לפגוע , נראה לי שקרן גם יודעת להתנסח קצת יותר טוב מדניאל ואורטל והיא גם יותר מצחיקה כך שהשילוב של כל אלו גרם כנראה להפקה להראות אותה יותר , ושוב משיקולי רייטינג. שים לב שלקראת סוף התוכנית כשאורטל ואורן ניסו לנהל איזו שהיא מערכת יחסים זמן המסך שקיבלה אורטל גדל מאוד. 8. אני מקווה שהפנמת את שכתבתי ושאתה רואה את הדברים באור מעט שונה. אני מאחל לך ולכל משתתפי הפורום חג שמח ושנה טובה (גם לאלו שקיללו והשמיצו ללא הפסק את קרן כי בסופו של דבר כולנו אחים ויש לנו אויבים מבחוץ גדולים בהרבה)

מי זה שהכתיר את עצמו לדובר?...אני לא טורחת לקרוא. הכותרת מספיק מרתיעה....

או שאת לא מסוגלת לקרא יותר משורה אחת

אתה "צ'ק ללא כיסוי" - בדומה לזו שהכתרת את עצמך לנציג שלה...מילים...

הוא היה מאוד נחמד ומנומס......

דווקא לצ'ק של מיליון השקלים יש כיסוי

בוודאי...הבעיה שלכל השאר אין....

הוא היה מאוד נחמד ומנומס......

לא סובלת פרופגנדה גם אם היא מתחפשת לנימוס....

או שאת לא מסוגלת לקרא יותר משורה אחת

היא מסוגלת דובי...הבחורה טרחנית בלתי נילאית

חינכתי אותה

לא סובלת פרופגנדה גם אם היא מתחפשת לנימוס....

אם אני זוכרת נכון אמרתי לך

לסתום

כבוד אורית היקרה , ראי תשובתי ליושב לכמה שורות למעלה וחוץ מזה זו דעתך ולמזלנו רוב האנשים לא חושבים

כמוך . אני לא באתי להצטדק כאן וזו זכותך לראות את הדברים כפי שאת רואה הרי הכל בסופו של דבר הוא נכון בעיני המתבונן , ובמקרה של קרן הרוב המוחלט ראו דברים שונים ממה שאת ראית. ואם ההפקה לדעתך השפילה את אורטל - מה קרן אשמה ? לגבי איתן הייתה לו פליטת פה אומללה שעליה יצא כל הכעס ובעטיה אביו ד"ר אורבך ניגש והתנצל בפני אמא של קרן. חג שמח

רק להדגיש, פליטת הפה האומללה של איתן הלמה את התנהגותו - מה שהאב הבין, רבים בפורום לא הבינו

ומזלה של קרן שהיא בחורה חזקה ומקסימה ושיש אחריה משפחה תומכת ומחזקת!
עבור לעמוד
... , , , , , , ...
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הדור הבא 24/7
בחר
בחר