גב לא ברח-הוא עשה עיסקה מצויינת-נח חודש ולקח את הקופה....

לבל נשכח שגב וקרן קיבלו הודעות לסמארטפון כיצד להתנהג.

ל"קרוב" נטול השיער-הבלחת ונעלמת,משום מה אתה מזכיר יותר את גב בהתנהלותך...איש" אמיץ"לכל הדעות

שיחקת אותה גנטלמן,אח"כ מחנך הדור ולבסוף התאדת-גבר גבר

היושב במרומים, לפעמים הצדק הוא רק כוכב...

משום מה "הקרוב" של קרן בקי בנתונים והציבור לא-מעניין וכרגיל מעורר שאלות נוקבות הכיצד???

שאלה 1) מדוע הפרידו את אורטל ואורן כזוג ונאמר אורטל ללא אורן ?

אורן לא הוגדר כרווק הוא היה מהפמליה של איתן....רק איתן וגב יכלו לזכות עם הבת זוג.

ל"קרוב" נטול השיער-הבלחת ונעלמת,משום מה אתה מזכיר יותר את גב בהתנהלותך...איש" אמיץ"לכל הדעות

שיחקת אותה גנטלמן,אח"כ מחנך הדור ולבסוף התאדת-גבר גבר

ליושב - ההתבכיינות הזאת של הסוף בבחינת ''הרצפה עקומה'' אינה תורמת לכבודו של אף אחד ואפילו מבזה

כן, היום שאחרי כבר הפציע, עלה לשיאו, וכמעט נגמר וכל שנותר לכם לעשות הוא להשלים עם העובדה שאורטל לא ניצחה, למרות שרציתם וההפקה (או קרוב של קרן) אינם חייבים שום דבר למעריציה של אורטל, ובפרט לאלימים והמחוספסים יותר מצורפת טבלת הרייטינג של אתמול ותזכורת שקרן גרפה מעל ל80,000 קולות בזמן שאורטל במקום השני גרפה מעל ל50,000 - תוצאה לא רחוקה מזו של דניאל נראה שקרן זכתה בהפרש ניכר מעל שתיהן בשאיפה שתבין איזה נזק אתה עושה לעצמך בדירבון היגון והמירמור הזה, במקום להביט אל יום חדש בשאיפה לחידוש, ולא לחזור על אותן מנטרות הרסניות כל אלה שייכים ליום האתמול - ומחרתיים כבר ערב חג. זמן לחגוג ולהנות מהמשפחה שתהיה שנה טובה ומתוקה ונקייה מהתמרמרויות מיותרות בנושאי תכניות ריאליטי כושלות...

תשימו לב להבעת הפנים הרגועה של גב (לפני ההכרזה על הזוכים)הוא ידע בוודאות שהוא הזוכה...-

לפחות היה מעמיד פני מופתע כדי שלא יהיה כל כך שקוף שכל המשחק מכור מראש...

אליזה-גם קרן ידעה שהם זוכים. ראיתי שהיא התרגשה רק שראתה את משפחתה. לא כמו אורטל או דניאל!!!

למשולב,צורת הישיבה,מיקום המצלמות ופיזור המיקרופונים היה שקוף,לעניין השלטים ממש הזוי ומביש

זה צרם לי מאוד.

ליושב - ההתבכיינות הזאת של הסוף בבחינת ''הרצפה עקומה'' אינה תורמת לכבודו של אף אחד ואפילו מבזה

כן, היום שאחרי כבר הפציע, עלה לשיאו, וכמעט נגמר וכל שנותר לכם לעשות הוא להשלים עם העובדה שאורטל לא ניצחה, למרות שרציתם וההפקה (או קרוב של קרן) אינם חייבים שום דבר למעריציה של אורטל, ובפרט לאלימים והמחוספסים יותר מצורפת טבלת הרייטינג של אתמול ותזכורת שקרן גרפה מעל ל80,000 קולות בזמן שאורטל במקום השני גרפה מעל ל50,000 - תוצאה לא רחוקה מזו של דניאל נראה שקרן זכתה בהפרש ניכר מעל שתיהן בשאיפה שתבין איזה נזק אתה עושה לעצמך בדירבון היגון והמירמור הזה, במקום להביט אל יום חדש בשאיפה לחידוש, ולא לחזור על אותן מנטרות הרסניות כל אלה שייכים ליום האתמול - ומחרתיים כבר ערב חג. זמן לחגוג ולהנות מהמשפחה שתהיה שנה טובה ומתוקה ונקייה מהתמרמרויות מיותרות בנושאי תכניות ריאליטי כושלות...

קרא בעיון רב את האשמות הערוץ כלפי וואלה-זוהי אותה רצפה עקומה והתחמקות מנטילת אחריות-

כשוואלה כך נטען לא סיפק את הסחורה יש כאן משום התחמקות לא חכמה-אורטל קיבלה בנסיבות העניין את מה שהצופים חשבו שמגיע לה-והצופים ככל שיודעים להפעילם נכון כך הם נענים...עדר כבר אמרנו...והשאלה מי הוא הרועה הטוב יותר...

טבלת הריטינג היא תוצר עלוב ואינדיקטיבי ל"איכות" המוצר-הנח לעניין אורטל הוא אינו רלונטי לנתון לעיל

היושב במרומים, לפעמים הצדק הוא רק כוכב...

מניסיוני על פי רוב הוא רק כוכב ובכל זאת ..צדק צדק תרדוף....

קרא בעיון רב את האשמות הערוץ כלפי וואלה-זוהי אותה רצפה עקומה והתחמקות מנטילת אחריות-

כשוואלה כך נטען לא סיפק את הסחורה יש כאן משום התחמקות לא חכמה-אורטל קיבלה בנסיבות העניין את מה שהצופים חשבו שמגיע לה-והצופים ככל שיודעים להפעילם נכון כך הם נענים...עדר כבר אמרנו...והשאלה מי הוא הרועה הטוב יותר...

נ.ב: החוליים היו אותם חוליים גם לו אורטל היתה זוכה-זו האמת ובנימה אחרת...שנה חדשה בפתח וזו הבשורה

אני קרוב של עצמי ונמצא כאן לענות על השאלות שה"קרוב" של קרן התקשה/סרב/לא ידע לענות-אנא בנימוס

האיש" הקרח" המציג עצמו כ"קרוב " של קרן ידע משום מה נתונים שלא פורסמו בשום מקום באופן פורמלי ע"י ההפקה-הכיצד? הקרוב לא התייחס לשאלה מדוע איפשרה ההפקה ל"קהל" של קרן להוות כמחצית מכלל הקהל בשעה ששלושת האחרים קיבלו פחות מקומות ישיבה ובמקומות צדדיים,"ה"קרוב" לא ידע מדוע כל השלטים היו בנוסח אחיד-קרן וגב...,ה"קרוב" גם לא ידע מדוע לא צויין מי זכה במקום השלישי למרות שידע מי זכה במקום זה-וחשוב לא פחות הקרוב מבקש שהשאלות תשאלנה בנימוס אך מהר מאד ניכר שהוא אינו שולט תמיד על צורת כתיבתו...--השיא היה כשטען שמישהו קבע חצי שעה לפני הבחירה שקרן לא תהייה מלכת היופי אלא רק נערת החן-מהיכן המידע?? או שמא התבכיינות,כנראה שגב אף הוא קיבל תיקון לאחר שאירית רחמים עשתה לו בית ספר-בקיצור ה"מקופחים" של פעם הם ה"מקפחים של אתמול"....למישהו יש עוד שאלות???

הקפצתי, כי אורחים נוספים הגיעו עכשיו, וזה דיי מעניין.

יושב במרומים אבקש קצת רחמים אני לא שורץ כל היום בפורום יש לי גם חיים אחרים . אבל להלן התשובות

ראשית כתבתי מראש שאהיה כחצי שעה בפורום. הייתי כשעה ורוב "השאלות" היו קללות ונאצות. כיאה לחלק נכבד מאוהדי אורטל. אלו ששאלו קיבלו תשובות מפורטות. בסך הכל הצעתי לספק אינפורמציה כמחווה לאנשים בפורום שחלקם היו מבואסים . לא באתי בהתנשאות ו/או לעצבן מישהוא למרות שבסיצואציה שנוצרה (זכיתה של קרן) זה היה מאוד קל ומפתה אחרי כל הקללות שקיבלה ועדיין מקבלת בפורום . גם שאלותיך מאוד קנטרניות עד פוגעות אבל למרות הכל תקבל תשובה. את נושא מלכת היופי העלתי כתגובה לאורן שכתב כי למוטי רייף יש קשר למשפחה ושהוא גם ניהל את תחרות מלכת היופי. אם כך היה אזי קרן היתה זוכה בתחרות וגברת מוזס לא היתה משנה ברגע האחרון את התוצאות מתוך גחמה אישית. אנו לא התלוננו באף פורום על כך ולא השתלחנו וקיללנו את המועמדת שזכתה כפי שאתם עושים כאן. לגבי תוצאות ההצבעה אז אני יודע אותן נקודה (רובכם ידעתם אותם גם נכון למוצאי שבת) מה הביג דיל. אין לאף אחד את היכולת והאפשרות לזייף תוצאות בקנה מידה כזה . גם עם הוא ישקיע 200,000 שקל . ראה מקרה כוכב נולד ששם נלמדו הלקחים לגבי האפשרות הזו . גם התוצאות לגבי משימת הכלבים והזקנים לא היו מזוייפות למרות שחלק ממשתתפי הפורום היו בטוחים שמצאו פירצה ע"י מחיקת ההסטוריה, זה רק איפשר להצביע פעם נוספת מאותו מחשב אבל מה שנשלח בסופו של דבר למחשבי הדור הבא היה כתובת האי פי של המחשב ממנו בוצאה ההצבעה ואם היתה כפילות ההצבאה לא נלקחה בחשבון . כלומר האפשרות היחידה היתה גם למחוק היסטוריה וגם לשנות אי פי שזה אומר לרסט את הראוטר. אני לא חושב שלמישהוא היה זמן וסבלנות לעשות זאת וגם אז כמות ההצבעות שהיה יכול לנפק לא היתה משמעותית. דרכ"א מי שניסה לבצע תרמית ע"י מחיקת ההיסטוריה היו דווקא אוהדי אורטל ודניאל בפורום ובגלל זה היו בטוחים שההפקה קובעת מי המנצח כי לא יכול להיות שהם הצביעו כל כך הרבה פעמים ועדיין קרן שחם מובילה. קפיש עד פה ? לגבי השילוט ומספר האנשים שהיו באולפן בתוכנית הגמר - לכל משפחה היה מותר להכניס עד 15 איש. למשפחות נאמר ע"י ההפקה להכין עזרי עידוד כגון חולצות כובעים ושילוט. משפחת שחם הכינה שילוט כפי שראיתם ו-50 חולצות עם הכיתוב קרן וגב. (עבורנו ועבור משפחתו של גב) משפחתה של אורטל הכינה חולצות וכובעים ומשפחתה של דניאל הכינה מדליות שהם תלו על הצוואה. אנחנו לא אשמים שהמשפחות האחרות לא הכינו שילוט. דר"א משפחת של ליהי הכינה שלט ענק שאותו הם תלו מאחורי יציעה החברים. כשהגענו לבת ים ולבשנו את החולצות עוד מחוץ לאולפן התנפלו עלינו ילדות מקומיות וביקשו חולצות של קרן, מאחר והיה לנו עודף של חולצות חלק מהילדות קיבלו חולצות. אז אתה רואה , שום קונספירציה ושום בטיח. מי שלא יודע להפסיד גם לא ינצח לעולם. אתם כאן בפורום לא מסוגלים להפנים שאתם לא מייצגים את דעת רוב הציבור. אתם לא מסוגלים להבין את גודל האהדה שלה זוכה קרן מכלל הציבור ואני מדבר גם על תושבי בת ים מקום מגוריה של אורטל. אז היושב במרומים אני מקווה שתמחל לי על העיכוב בתשובה ... אבל אתה יודע , מישהוא גם צריך לעשות את עבודת האלוהים והא לא יכול להיות זמין כל היום בפורום. אז תודה ושיהיה לך יום נפלא (ואם היו לי פה ושם שגיעות כתיב אז השעה 1 בלילה ואני בקושי רואה בעיניים)

דובי-אני לא קונה אף מילה ממה שרשמת-יש כאן אנשים(בניהם אני)לא טיפשים ואף אקדמאים...כולנו

ראינו בדיוק מי זאת קרן! נתנו לה צ'אנס שווה כמו לכולן והיא אכזבה קשות... אמנה רק חלק מהדברים שראינו נתחיל בנימוס מינימלי-צורת האכילה שלה זוועתית-בחורה שאוכלת עם פה פתוח ועם רעשים בלתי נסבלים-זה חינוך עושה גרעפסים כל הזמן קרן הוציאה מעצמה דברים מכוערים ביותר-פגעה באנשים,ליכלכה,הוציאה לשון הרע,חיקתה אנשים עם ליהי כל לילה,התנהגה ברישעות יתרה! כולם היו סגורים ולא מכולם יצא רוע=אורטל הענווה,המנומסת,המחונכת,המקסימה,הטובה קרן קיללה המון המשך יבוא...

סוניה יקירת י, מה את בדיוק לא קונה ? אני לא מוכר כלום ! מה זה קשור למה שאהבת או לא אצל קרן

עבור לעמוד
, , , , , ...
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הדור הבא 24/7
בחר
בחר