אני קרוב של עצמי ונמצא כאן לענות על השאלות שה"קרוב" של קרן התקשה/סרב/לא ידע לענות-אנא בנימוס

האיש" הקרח" המציג עצמו כ"קרוב " של קרן ידע משום מה נתונים שלא פורסמו בשום מקום באופן פורמלי ע"י ההפקה-הכיצד? הקרוב לא התייחס לשאלה מדוע איפשרה ההפקה ל"קהל" של קרן להוות כמחצית מכלל הקהל בשעה ששלושת האחרים קיבלו פחות מקומות ישיבה ובמקומות צדדיים,"ה"קרוב" לא ידע מדוע כל השלטים היו בנוסח אחיד-קרן וגב...,ה"קרוב" גם לא ידע מדוע לא צויין מי זכה במקום השלישי למרות שידע מי זכה במקום זה-וחשוב לא פחות הקרוב מבקש שהשאלות תשאלנה בנימוס אך מהר מאד ניכר שהוא אינו שולט תמיד על צורת כתיבתו...--השיא היה כשטען שמישהו קבע חצי שעה לפני הבחירה שקרן לא תהייה מלכת היופי אלא רק נערת החן-מהיכן המידע?? או שמא התבכיינות,כנראה שגב אף הוא קיבל תיקון לאחר שאירית רחמים עשתה לו בית ספר-בקיצור ה"מקופחים" של פעם הם ה"מקפחים של אתמול"....למישהו יש עוד שאלות???

גם אני שמתי לב לשלטים שההפקה נתנה להם והצעקות של הקהל על קרן איזה הזויים

כרגיל צודק! הייתי שמחה לשמוע את מסכנותיך על הפארסה של אתמול!

כפי שכתבת-במילה אחת פארסה ולמען האמת "ריאליטי שביזה את עצמו לדעת" בעבור נזיד עדשים(קרן וגב)

ערוץ המדשדש ומזדנב אחרי ערוץ 2 ומשקיע ים של כסף ויוצר כזו תוצאה מביכה הוא ערוץ שמאבד את תפקידו בעיני הציבור כי אמינות,שקיפות,מידתיות והגינות הם עבורי מאבני היסוד לתקשורת ועיתונות

גם אני שמתי לב לשלטים שההפקה נתנה להם והצעקות של הקהל על קרן איזה הזויים

למשולב,צורת הישיבה,מיקום המצלמות ופיזור המיקרופונים היה שקוף,לעניין השלטים ממש הזוי ומביש

אני קרוב של עצמי ונמצא כאן לענות על השאלות שה"קרוב" של קרן התקשה/סרב/לא ידע לענות-אנא בנימוס

האיש" הקרח" המציג עצמו כ"קרוב " של קרן ידע משום מה נתונים שלא פורסמו בשום מקום באופן פורמלי ע"י ההפקה-הכיצד? הקרוב לא התייחס לשאלה מדוע איפשרה ההפקה ל"קהל" של קרן להוות כמחצית מכלל הקהל בשעה ששלושת האחרים קיבלו פחות מקומות ישיבה ובמקומות צדדיים,"ה"קרוב" לא ידע מדוע כל השלטים היו בנוסח אחיד-קרן וגב...,ה"קרוב" גם לא ידע מדוע לא צויין מי זכה במקום השלישי למרות שידע מי זכה במקום זה-וחשוב לא פחות הקרוב מבקש שהשאלות תשאלנה בנימוס אך מהר מאד ניכר שהוא אינו שולט תמיד על צורת כתיבתו...--השיא היה כשטען שמישהו קבע חצי שעה לפני הבחירה שקרן לא תהייה מלכת היופי אלא רק נערת החן-מהיכן המידע?? או שמא התבכיינות,כנראה שגב אף הוא קיבל תיקון לאחר שאירית רחמים עשתה לו בית ספר-בקיצור ה"מקופחים" של פעם הם ה"מקפחים של אתמול"....למישהו יש עוד שאלות???

שוב עדיין גם אין חשיפת הצבעות

הם טענו שההצבעות צמודות עם כמה מהפכים.. אם יתברר שלא..

אז אולי מישהו עם סמכויות יתעורר..

הסמים כנראה באמת מוחקים את המוח-גב בחר בתחתית החבית -בסיוע ההפקה קיבל את הכסף

"היושב במרומים " אין לי מושג מי אתה ( הלוואי וידעתי ), אתה פשוט נכס לפורום, הייתי מעתיקה word את

כל תגובותיך משום שסביר להניח לאחר שהמסכות נַמַסוּ מרוב כבשן הביקורות, תגובותיך הן מזכרת נפלאה על ריאלטי שניסה כוחו והתמוטט ומת. לא נשכח את אורטל. K

שוב עדיין גם אין חשיפת הצבעות

משום מה "הקרוב" של קרן בקי בנתונים והציבור לא-מעניין וכרגיל מעורר שאלות נוקבות הכיצד???

"היושב במרומים " אין לי מושג מי אתה ( הלוואי וידעתי ), אתה פשוט נכס לפורום, הייתי מעתיקה word את

כל תגובותיך משום שסביר להניח לאחר שהמסכות נַמַסוּ מרוב כבשן הביקורות, תגובותיך הן מזכרת נפלאה על ריאלטי שניסה כוחו והתמוטט ומת. לא נשכח את אורטל. K

גלין גלין יקרה-אני מאמין שהחשיפה תעשה לאורטל רק טוב-עולם הדוגמנות פרוס לרגליה ובגדול

אורטל תצא המרוויחה הגדולה,הן משום שהיא מביאה נתונים נדירים לעולם הדוגמנות וחשוב לא פחות,עם ישראל ברבבותיו אוהב אותה,מכיר ומוקיר אותה והיא נמצאת בפיתחה של תקופה מדהימה בחייה וזו המתנה הכי גדולה לה היא זכתה בערב השנה החדשה-תומכיה של אורטל הוכיחו שלמרות הקיפוח,ההכפשות,והעול שנגרם לה היא זכתה לאהבה עצומה מכל שדרות הציבור,אנחנו יכולים להיות גאים בתמיכה בה ולהבין שה"משחק" לא התנהל באופן ראוי והוגן -המפסידים הגדולים הם הערוץ שיצא קטן ומי ש"זכו" במיליון בדרכים פתלתלות ו"מוזרות"-שנה טובה לך גלין גלין

הם טענו שההצבעות צמודות עם כמה מהפכים.. אם יתברר שלא..

אז אולי מישהו עם סמכויות יתעורר..

הרשות לרדיו וטלווזיה היא הגוף שיכול לשאול שאלות ולדרוש תשובות ולא טיוח...

האיש הקרח,ה... ברבי,האחים,על שלל שמותיהם , כנסו בבקשה.

אני מאחלת לכם שתזכו תמיד ליחס שקרן נתנה לאורטל... בברכה.
Anonymous

הסמים כנראה באמת מוחקים את המוח-גב בחר בתחתית החבית -בסיוע ההפקה קיבל את הכסף

למוטי-את הטענות אין לך מה לההפנות לגב-הוא בסך הכל עשה מה שאמרו לו-תפנה טענות ליד המכוונת

למשולב,צורת הישיבה,מיקום המצלמות ופיזור המיקרופונים היה שקוף,לעניין השלטים ממש הזוי ומביש

תשימו לב להבעת הפנים הרגועה של גב (לפני ההכרזה על הזוכים)הוא ידע בוודאות שהוא הזוכה...-

לפחות היה מעמיד פני מופתע כדי שלא יהיה כל כך שקוף שכל המשחק מכור מראש...
עבור לעמוד
, , , , ...
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הדור הבא 24/7
בחר
בחר