שלום לכולם ולקרן וגב אם במקרה אתם קוראים את הפורום.

אני אנני צד בדבר אך לאחר קריאה מעמיקה שדברי הפורום אני בזה ומזועועת מדברי הערס והשפל שנאמרים בפורום זה. כצופה שהחלה רק לקראת סוף התוכנית אני יכולה לומר שקרן וגב מילאו את ליבי. רק טוב ראיתי בהם ובזוגית שלהם. קרן אדם ישר אמין חברה טובה ואישה גאה שיודעת לעמוד ולהודות בטעויותיה. גב אדם אמיץ, חזק שהתמודד עם הקשה מכל ביים וצלח מן המקום הכי נמוך למקום גבוה. אני מלאה הערכה וסימפטיה לגב. הדרך בה תמך בקרן פירגן ואהב ראוייה לשבחים. אני רואה בהם זוג לדוגמא ומאחלת להם המון בהצלחה, אושר ושמחה. אם המון הערכה .

מיד מבינים שראית רק לקראת הסוף כי לא ראית את קרן הסכסכנית והקנאית ולא ראית את גב הפרזיט

לא מגיעה לה לזכות

שלום לכולם ולקרן וגב אם במקרה אתם קוראים את הפורום.

אני אנני צד בדבר אך לאחר קריאה מעמיקה שדברי הפורום אני בזה ומזועועת מדברי הערס והשפל שנאמרים בפורום זה. כצופה שהחלה רק לקראת סוף התוכנית אני יכולה לומר שקרן וגב מילאו את ליבי. רק טוב ראיתי בהם ובזוגית שלהם. קרן אדם ישר אמין חברה טובה ואישה גאה שיודעת לעמוד ולהודות בטעויותיה. גב אדם אמיץ, חזק שהתמודד עם הקשה מכל ביים וצלח מן המקום הכי נמוך למקום גבוה. אני מלאה הערכה וסימפטיה לגב. הדרך בה תמך בקרן פירגן ואהב ראוייה לשבחים. אני רואה בהם זוג לדוגמא ומאחלת להם המון בהצלחה, אושר ושמחה. אם המון הערכה .

יש לך שם יפה,לטיפשה,ראית לקראת הסוף חבל שאת ההתחלה לא ראית ,איך נמרחה ושידלה אותו כנסי

שיעשה לה טובה,רק לאחר שהבטיחו לו שיזכה הראה סימנים כאילו,לידיעתך הוא אוכל בתחת,לא ראית אותו מתנשק צרפתית עם חברו דניאל

ככה זה אולי נראה בגרסא הערוכה שנועדה לתת להם את המיליון

צריך להבין שגודל ההארס כגודל הכאב על עוול גדול שנעשה לקהל הצביעים ולשאר המשתתפים. הונאה היא לא מילת ארס בהקשר הזה אלא תיאור מדוייק. כל הקונספט של תכניות ריאליטי זה שהטוב (לרוב היחסי, במקרה זה טוב הלב המדהים של אורטל) מנצח את הכוחנות והדורסנות. במקרה זה בפועל היה ההיפך הגמור ובפרקים שודרה עלילה השונה מהמתרחש 180 מעלות. קרן וגב בערוץ 25/29 נראו כמו הזוגיות הכי לא אמינה אי פעם על המסכים. ולא רק זה שקרית ומוזייפת , אלא גם מבוססת על השפלות מצידו, על בגידה בחברים/ ות מצידה, על משחק מוגזם, על עזרה גדולה מההפקה לא רק בעריכה אלא באפשרות לצאת מספר פעמים החוצה.. ומעבר לכל מה שתיארתי: מדובר גם בזוג כל כך לא מעניין שלא ניהל שיחה אחת בוגרת על יחסים. ושלא על יחסים. אנשים שטחיים, סתמיים, משעממים. ויחד עם זאת היא בייחוד גם כוחנית ודורסנית ומשתמשת בחברים ע"פ אינטרסים וזורקת לאחר השימוש.

הסמים כנראה באמת מוחקים את המוח-גב בחר בתחתית החבית -בסיוע ההפקה קיבל את הכסף

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הדור הבא 24/7
בחר
בחר