אתה רואה אני יודע המון יש לי חברים שעובדים בערוץ 10 ,לגבי טקס מלכות היופי אני לא יודע בדיוק

יכול להיות שמוטי רייף אהב את קרן - הסיפור שלה כנראה קצת הוסיף לו לרייטינג אבל אני אומר לך

במלא הכנות היו לנו הרבה חיכוכים עם ההפקה ואפילו נשקלה אפשרו להוציא את קרן מהווילה. זה לא כל כך נעים לראות את הילדה בוכה ומבוזה ועובר לינץ בידי אתי חזן ... שדרך אגב קיבלה אתמול הוראה מפורשת לא להתקרב להוריה של קרן

אני קרוב משפחה של קרן (לא אח) ורובכם ראיתם אותי אתמול - אני מוכן לענות לשאלות

זה מעניין לי את החריץ של התחת,לך תזדיין כמו הקרובה שלך"או שתעמדו יחד בתל ברוך,וידחפו גם לך

שטויות במיץ עגבניות , אני יכול להגיד לכם שבמהלך התוכנית היו לנו הרבה מחלוקות עם ההפקה

והיה גם שלב שנשקלה האפשרות להוציא את קרן מהתוכנית. זה לא נעים לראות את הילדה בוכה ואת הלינץ שעושה לה אתי

תגובה לדובי

האמת שהייתי בעד אורטל היחידה שהיתה ראויה לפרס .אבל יחד עם זאת אני לא אדם מתלהם אבל להגיד על קרן שיתה חפה מכל התנהגות וולגרית ולהטיח הכל על אתי זאת לא תגובה ראויה כי קרן היתה לא פחות מאתי אומנם יותר בשקט וזה ההבדל היחיד . ואילו קרן היתה ללא גב הפרס היה רחוק ממנה כמו מהירות כמו שנת אור . אורטל צריכה לקבל את הפרס המגיע לה ביושר

חברה על תענו לו ההפקה מפחדת לכן הם מנסים לכבות שריפות לכו תעבדו על מישהו אחר

חבל , אתם גורמים לאורטל לדימוי שלילי שלא מגיע לה ויתכן שבגללכם היא קיבלה פחות קולות

תגובה לדובי

האמת שהייתי בעד אורטל היחידה שהיתה ראויה לפרס .אבל יחד עם זאת אני לא אדם מתלהם אבל להגיד על קרן שיתה חפה מכל התנהגות וולגרית ולהטיח הכל על אתי זאת לא תגובה ראויה כי קרן היתה לא פחות מאתי אומנם יותר בשקט וזה ההבדל היחיד . ואילו קרן היתה ללא גב הפרס היה רחוק ממנה כמו מהירות כמו שנת אור . אורטל צריכה לקבל את הפרס המגיע לה ביושר

יתכן ... אבל ההפרש של 30,000 קולות היה גבוהה מידי וידוע שרב הקולות היו עבור קרן ולא גב

לי לא ידוע כלום זה לא פורסם ממקום מהימן

זה בדוק !!! תאמיני לי .... ואת יודעת אולי במחשבה שניה אני לא אמור לפרסם את זה

חבל , אתם גורמים לאורטל לדימוי שלילי שלא מגיע לה ויתכן שבגללכם היא קיבלה פחות קולות

אתה זה אני מסבירה להם כבר חודשיים.

אורטל בטוח תתאכזב כשתבין איך האוהדים שלה הרסו לה במו ידיהם כל סיכוי לנצח.

לענות על שאלות?על מה?אז ניצחו,סתם זוהר חולף,אורטל עשתה דרך הרבה יותר אמינה ,זכתה במקום שני לבד!

גם אם זה נכון זה ממש לא כבוד ההיפך.קרן בחורה זולה שקרנית מתנשאת

והיא בעצם 00000000000000000000000000000

במשימה האחרונה כשנשאל לגבי מערכת היחסים עם קרן - טען שההפקה הכריחה אותו

זה באמת נכון. איתן רצה לוותר על כל הדייט וקיבל שטיפה מההפקה בחדר של איריס

כשיצא משם היה מובס וכנוע והסכים ללכת לדייט.

כנראה שלהפקה לא היה נעים מהסיטואציה שאיתן סיים במקום 3

לא נעים מרמאות של משפחת קרן וההפקה בזיופים.קרן לא היתה מקום 1

אורטל היגיע למקום ראשון אין לך תירוץ זול יותר אלא להאשים את איתן עוד אני מקוה שאיתן יצליח להשפיל את הערוץ והמשפחה עד עפר

אל תתרגש.זאת הרמה הירודה של אוהדי אורטל

שלא יודעים איך לאכול את ההפסד.תדלג מעליהם

איזה הפסד סימה?מי שהפסיד לקרן וגב אלו דניאל ואיתן,אורטל הדהימה את כולם במקום השני,דניאל ואיתן הפסידו גם לה

ועוד משהו לגבי אורטל,היא קיבלה יותר קולות מאיתן ודניאל,זה נצחון מדהים,הם זוג והיא עמדה להצבעה לבד

עבור לעמוד
, , , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הדור הבא 24/7
בחר
בחר