למה אני שואל מוצ"ש דניאל היתה עם 46000 מה ביום שלם רק 2000 לא נשמע הגיוני

אילן אלו התוצאות אני לא יודע לגבי מוצאי שבת

קרן - קצת מעל 80,000 אורטל - קצת מעל 50,000 , דניאל - קצת מתחת ל-50,000 . בדוק

תקן קרן וגב דניאל ואיתן ואורטל לבדה כך שם תשכלל את התוצאות אורטל קיבלה את מס' הקולות הכי גבוה

כמה מתוך ה80000 שינגלו אותה?כמה מקדימה?כמה מאחורה?וכמה בפה?אם אפשר גם באחוזים?

דובי תסביר לי איך התעלמו והתעללו בכוכבת הראשית של התכנית אורטל וכמה קולות היא קיבלה?

טובה , להבדיל ממה שכמה כאן חושבים לא היתה לנו שליטה על מה שקורה בפנים , להיפך כפי שכתבתי

היו לנו מספר חיכוכים עם ההפקה ואפילו נשקלה אפשרות להוציא את קרן מהווילה

משפחתה של אורטל ישבה משמאלנו והיחסים איתם היו מצויינים להבדיל מכמה מעריצים שלה כאן

אל תתרגש.זאת הרמה הירודה של אוהדי אורטל

שלא יודעים איך לאכול את ההפסד.תדלג מעליהם

אילן אלו התוצאות אני לא יודע לגבי מוצאי שבת

הנה הכתובת של אגוזhttp://www.tapuz.co.il/blog/ViewEntry.asp?EntryId=2145104

אני במקומך היית מתבייש להזדהות כקרוב משפחתה,סך הכל בחורה זולה,נימפומנית,תקחו אותה לטיפול

ראול אני חושב שאתה מבייש את משפחתה של אורטל שלא חושבת כמוך

אני קרוב משפחה של קרן (לא אח) ורובכם ראיתם אותי אתמול - אני מוכן לענות לשאלות

השתמשו באורטל כבמסחטת האסמאסים של התכנית הכניסה להם הכי הרבה כסף בתכנית והם כתודה התעלמו ממנה

לך תעבוד על מישהו אחר שאתה מהמשפחה של קרן, בטח אתה מההפקקה

אילן אני לא יודע לגבי מוטי רייף ואני גם לא מכיר אותו , אני יכול להגיד לך שכן שיכנעו את קרן להצטרף לתוכנית

כי היא לא רצתה בהתחלה. לגבי תחרות מלכות היופי אני אספק לך מידע פנימי - קרן היתה אמורה להיבחר למלכת היופי וההחלטה שונת כחצי שעה לפני סוף התחרות (כלומר במהלך הטכס) כי גברת מוזס רצתה גימיק עם הקטע של חיילת בודדת .... אנחנו היינו בהלם כשהתברר שקרן זכתה רק במקום שני

אתה רואה אני יודע המון יש לי חברים שעובדים בערוץ 10 ,לגבי טקס מלכות היופי אני לא יודע בדיוק

הנה הכתובת של אגוזhttp://www.tapuz.co.il/blog/ViewEntry.asp?EntryId=2145104

כן גם אני ראיתי את זה ואני לא יודע עד כמה זה היה מדוייק אבל יכול להיות שההיתנהלות של איתן ודניאל

בימים האחרונים הכשילה אותם ... ביחוד נראתה לי לא לעניין הירידה של איתן על גב לגבי הסיבות לכניסתו לבית. אני חושב שאיתן היה קצת בלחץ והוא הכשיל את עצמו ואת דניאל

לך תעבוד על מישהו אחר שאתה מהמשפחה של קרן, בטח אתה מההפקקה

תשאל שאלה שאתה חושב שרק בן משפחה יכול לדעת

ראול אני חושב שאתה מבייש את משפחתה של אורטל שלא חושבת כמוך

אל תזכיר את אורטל ,אם אתה קרוב של השרמוטה,אז אתה טמא,ואל תזכיר אותה עם המזדיינת

השתמשו באורטל כבמסחטת האסמאסים של התכנית הכניסה להם הכי הרבה כסף בתכנית והם כתודה התעלמו ממנה

אל תשכחי שאורטל זכתה במקום שני והיא היתה לבד שזה יפה מאוד (לפני איתן ודניאל)

אתה רואה אני יודע המון יש לי חברים שעובדים בערוץ 10 ,לגבי טקס מלכות היופי אני לא יודע בדיוק

יכול להיות שמוטי רייף אהב את קרן - הסיפור שלה כנראה קצת הוסיף לו לרייטינג אבל אני אומר לך

במלא הכנות היו לנו הרבה חיכוכים עם ההפקה ואפילו נשקלה אפשרו להוציא את קרן מהווילה. זה לא כל כך נעים לראות את הילדה בוכה ומבוזה ועובר לינץ בידי אתי חזן ... שדרך אגב קיבלה אתמול הוראה מפורשת לא להתקרב להוריה של קרן
עבור לעמוד
, , , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הדור הבא 24/7
בחר
בחר