שטויות במיץ עגבניות , אני יכול להגיד לכם שבמהלך התוכנית היו לנו הרבה מחלוקות עם ההפקה

והיה גם שלב שנשקלה האפשרות להוציא את קרן מהתוכנית. זה לא נעים לראות את הילדה בוכה ואת הלינץ שעושה לה אתי

אחת המחלוקות הגדולות,רצתה להכניס אריתריאם עם צינור ענק,ולא את גב ההומו,ההפקה לא רצתה כנסו

כי פחדה שהכלי שלהם כל כך גדול ,יכול לצאת לה דרך הפה ולהפיל לה את שיני הסוס

יתכן ... אבל ההפרש של 30,000 קולות היה גבוהה מידי וידוע שרב הקולות היו עבור קרן ולא גב

ברור שרוב הקולות היו לקרן,גב הומו שכב כל היום והיה קשה לדחוף לו מאחורה,לקרן דוחפים ב3 אתרים

יכול להיות שמוטי רייף אהב את קרן - הסיפור שלה כנראה קצת הוסיף לו לרייטינג אבל אני אומר לך

במלא הכנות היו לנו הרבה חיכוכים עם ההפקה ואפילו נשקלה אפשרו להוציא את קרן מהווילה. זה לא כל כך נעים לראות את הילדה בוכה ומבוזה ועובר לינץ בידי אתי חזן ... שדרך אגב קיבלה אתמול הוראה מפורשת לא להתקרב להוריה של קרן

איזה סיפור ???נכנסה שרמוטה ,שמעט אנשים הכירו אותה,ויצאה שרמוטה שכל המדינה מכירה אותה כנס

כלומר שרמוטת על

במשימה האחרונה כשנשאל לגבי מערכת היחסים עם קרן - טען שההפקה הכריחה אותו

איתן הכיר אותה לפני הכניסה,ההפקה לא סיפרה את זה,איתן רצה לבדוק אם עומד לו ,כמו לפני שנים כנס

האמת שהוא לא דפק אותה,פשוט ברח מהסירחון

שום דבר לא היה מכור וגם אנחנו הופתענו מעוצמת התמיכה בקרן וגם בקרב אנשי בת ים

דובי, או איך שלא קוראים לך, למה שלא תאכל תחת??

אתה חתיכת משועמם. מטומטם. פאתט ועלוב ברמות על...בדיוק כמו השרלילה שאתה מייחצן פה..

אני קרוב משפחה של קרן (לא אח) ורובכם ראיתם אותי אתמול - אני מוכן לענות לשאלות

הסמים כנראה באמת מוחקים את המוח-גב בחר בתחתית החבית -בסיוע ההפקה קיבל את הכסף

מי העיוור שנתן לקרן את תואר נערת ישראל כמה מיטות היא חיממה כדי לזכות בתואר

יקירי,אורטל עמדה לבד להצבעה וקיבלה קולות רבים מהעם שאוהב אותה,קרן וגב עמדו יחד וקיבלו קולות משני הצדדים,אורטל ניצחה,תאמין לי

אורטל עמדה בכבוד , היא התלכלכה כמו השאר אבל הגיע לגמר שאפו

אבל במשחק כמו במשחק יש מנצחת אחת - כולנו ידענו שככה יהיה.. הרוב הצביע לקרן - כל החיפוש של אלה מתומכי אורטל או דניאל שמתקשים לקבל את התוצאה אחרי אשמים, הוא פאתטי ולא רלבנטי. קרן פשוט ניצחה בקולות. היא לא יותר או פחות טובה אבל היא ניצחה..פשוט כבר נמאס איך אחרי כל תכנית ריאליטי יש באז של מאוכזבים נגד הפקה וכל הקישקוש הזה.. די עם זה!

השתמשו באורטל כבמסחטת האסמאסים של התכנית הכניסה להם הכי הרבה כסף בתכנית והם כתודה התעלמו ממנה

בוקר טוב אליהו.. את זה אמרנו לכם מזמן- שתכניסו את הכסף לחשבון של יקירתכם ולא כדי לממן אתה זכיה לקרן

אבל התעקשתם "העם רוצה" וטעיתם- העם ברובו רצה את קרן.. אכלתם אותה.

אני קרוב משפחה של קרן (לא אח) ורובכם ראיתם אותי אתמול - אני מוכן לענות לשאלות

עוד שאלה..קרן תמיד משמשת כנייר טואלט לגברים שתמש וזרוק בגועל....

עבור לעמוד
... , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הדור הבא 24/7
בחר
בחר