משפחתה של אורטל ישבה משמאלנו והיחסים איתם היו מצויינים להבדיל מכמה מעריצים שלה כאן

לפי השקרים שלך כנראה שאתה באמת קרוב

שטויות במיץ עגבניות , אני יכול להגיד לכם שבמהלך התוכנית היו לנו הרבה מחלוקות עם ההפקה

והיה גם שלב שנשקלה האפשרות להוציא את קרן מהתוכנית. זה לא נעים לראות את הילדה בוכה ואת הלינץ שעושה לה אתי

קרן אירגנה לינצ'ים על בנות אחרות והתנערה מהם.

ברוב המקרים בהם קרן וליהי חיקו בלעג בחורות אחרות וחיטטו לליז בתיק אתי ישנה בכלל. רוב הרוע שיצא מקרן כלפי בנות אחרות היה בשעות הקטנות של הלילה, לא ליד אתי הבזויה באותה מידה.

יתכן ... אבל ההפרש של 30,000 קולות היה גבוהה מידי וידוע שרב הקולות היו עבור קרן ולא גב

עוש שקר גס-ההצבעה היתה משותפת.אתה באמת מוגבל

קרן - קצת מעל 80,000 אורטל - קצת מעל 50,000 , דניאל - קצת מתחת ל-50,000 . בדוק

אתה שקרן פתולוגי

אני קרוב משפחה של קרן (לא אח) ורובכם ראיתם אותי אתמול - אני מוכן לענות לשאלות

את הרוע שיצא מקרן לא תוכלו להפיל על אתי הבזויה בדיוק כמוה.

קרן עשתה הרבה רע לבנות אחרות, ורק בתקופה האחרונה שינתה התנהגות מתוך אינטרס להצטייר יותר טוב. את המסכה שלה רוב הצופים הרגישו.

קרן היא פרחה למרות שהיא מנסה להסתיר את זה

טוב , קיבלתם את האפשרות לדעת קצת יותר אבל מה שמעניין אותכם זה רק להשמיץ ...

אז משפחת שחם מודה לכל תומכי קרן ואולי גם לכל מנבלי הפה למיניהם שאולי בזכותכם העם ידע להבדיל בין איכות ליתר הבנות ובחר בקרן האיכותית. תודה ולהת'

נ.ב. צריך להספיק להגיע לבנק להפקיד מיליון שקל ....

אם אתה לא מקורב להפקה כמו שאתה טוען, אז איך אתה יודע את תוצאות ההצבעה?

למה אתה עונה לפורום שרק לכלך את קרן המתוקה בלי סיבה מהיום הראשון נידלקו על אורטל וזהו

בלי סיבה קיללו אותה כאילו שיש להם חבר או חברה 3 חודשים הם לא שוכבים חבורת צבועים ,חבל שאתה מתיחס הם לא שווים את זה.אני ניסיתי כל העונה לנסות להראות להם את הצד היפה שלה אבל הם סטומים אין מה לעשות

נ.ב. צריך להספיק להגיע לבנק להפקיד מיליון שקל ....

ומסתבר שאתה בעצם גב

שטויות במיץ עגבניות , אני יכול להגיד לכם שבמהלך התוכנית היו לנו הרבה מחלוקות עם ההפקה

והיה גם שלב שנשקלה האפשרות להוציא את קרן מהתוכנית. זה לא נעים לראות את הילדה בוכה ואת הלינץ שעושה לה אתי

חבל שלא עשיתם את זה, אפילו המיליון לא יכפה על ההשפלה שהבחורה המסכנה הזו עברה.. לא

יעזור כלום, ראיתי 24 שעות 24/7 ואם היא היתה הבת שלי הייתי מוציאה אותה כבר מזמן, אפילו כשהאמא והחברה באו להגן עליה זה רק הוכיח כמה מושפלת היא יצאה, וחכו שגב יעיף אותה, היא כל כך השתנתה למענו וזה לא עשה לה טוב... המיליון הזה שלה רק בגלל ההפקה שהציגה אותה כמסכנה.. ככה היית רוצה לראות בת משפחה שלך?? באמת אני שואלת. ואיך בכלל אפשר להשוות את סיפור האהבה המדהים של איתן ודניאל, הכנות, היושרה, האמינות, הפתיחות, לזה של שני השחקנים האלו- קרן וגב,שאפילו נשיקה לא יכלו לפברק... קרן לכלכה על כולן ועשתה בעצמה את ההכי גרוע שאפשר.. בזתה את עצמה לעיני כולנו... הכי אהבתי שאמרה על דניאל "אני לא דניאל, אני לא אתנהג ככה" והתכוונה לאיך שהיא נמרחת על איתן ומה היא עשתה, בת המשפחה העגונה שלך? שכבה איתו לעיני הצלמים ורצה לספר..... בת משפחה לתפארת מדינת ישראל יש לך

חבל , אתם גורמים לאורטל לדימוי שלילי שלא מגיע לה ויתכן שבגללכם היא קיבלה פחות קולות

יקירי,אורטל עמדה לבד להצבעה וקיבלה קולות רבים מהעם שאוהב אותה,קרן וגב עמדו יחד וקיבלו קולות משני הצדדים,אורטל ניצחה,תאמין לי

טוב , קיבלתם את האפשרות לדעת קצת יותר אבל מה שמעניין אותכם זה רק להשמיץ ...

אז משפחת שחם מודה לכל תומכי קרן ואולי גם לכל מנבלי הפה למיניהם שאולי בזכותכם העם ידע להבדיל בין איכות ליתר הבנות ובחר בקרן האיכותית. תודה ולהת'

רוצה שאלות? בבקשה.

קרן הקורבן והמסכנה זה בדיחה עצובה. 1. למה לא הציגו את הסיפור האמיתי. כלומר- קרן זורקת ומשתמשת בחברות וחברים על פי אינטרסים. כן, כולל ובעיקר סיפור אתי. 2. למה הקדישו לה פי כמה וכמה יותר זמן מסך? גם בשאר הפרקים ועוד יותר בגמר? ואם התשובה היא בגלל שהיא עשתה שם יותר זה שקר. דקות על גבי דקות מחדר הפסיכולגית בשיחות ריקות על כלום, מנותק לגמרי מהסיפור/ עלילה. נראה לגמרי מבויים. 3. איך בדיוק מאפשרים שילוט כל כך בולט ומאורגן רק עבור מתמודדת אחת במרכז ולמצלמות. 4. מדוע זכתה קרן בחסינות במשימת הכלבים הקריטית בהדחה של הבית רק בשעות האחרונות לאחר אנשים פה בפורום ולא רק הוכיחו שמדובר בזיוף. 5. כנ"ל לגבי זיוף הטיול ליוון רק באמצעות הצבעה באינטרנט. טיול לא מקובל בתכניות מסוג זה בייחוד לזוג, שמאפשר לשמוע מהבחוץ, לארגן אסטרטגיות, לדבר שלא בפני המצלמות וליותר מיום אחד. 6. רק קרן למשך דקות בספת הפסיכולוגית בפרק הגמר מדברת על איתן ומציגה את עצמה כקורבן למרות שלכולם ברור כולל לה והיא אף אמרה זאת בגלוי- רציתי להתקרב וחשבתי שזה יעזור. 7. אי הצגת האמת והשיטה בנוגע לכל התחבולות שהיתה שותפה להן. השקר הגדול על אורטל, העליהום על ליז כולל המשחק בכלי האיפור שלה, דחיקתה של אתי, ארגון ההדחה של איילת, הדיבור המלוכלך על הבנים לקראת הסוף שלא עשו לה כלום, הצגות מזוייפות של תמימה שלא היתה בתחרות עם דניאל ( כן, בטח ) והכי חשוב: הזיוף הנראה לעין של הזוגיות המופרכת הזו כולל הטוויסט האסטרטגי אחרי הטיול ליוון. פתאום היא מסכנה, לפתע הוא מפסיק להיות מניאק שיורד עליה ופוגע בה וזורק אותה מהחדר שלו ( "האהוב" פגע בה יותר מכל אדח אחר שם- כולל איתן ואתי).. שום רמז לשיחה בין אנשים מבוגרים לא הצליחו לחלץ מהם. כלום. ממש ממש כלום. ה"אני אוהבת אותך" ו"אני אוהב אותך" בסוף היה פאתטי במיוחד. משוחק, מבויים, מתודרך.. רק באותו יום רואים אותו בדיכאון 90% מהזמן על כך שהוא נקלע לסיטואציה ההזויה הזו ועוד ייצא ממנה עם הכסף..

תשאל שאלה שאתה חושב שרק בן משפחה יכול לדעת

כמה פעמים מאז השתתפותה בתחרות מלכת היופי,דחף לה מוטי רייף את הנקניקיה לתוך הלחמניה????

עבור לעמוד
... , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הדור הבא 24/7
בחר
בחר