אמור לי בבקשה

מה דעתה שלך המשפחה לגבי הטענה שמשפחתה של קרן מקורבת להפקה ולכן היא ניצחה? אני אגב אחת מאוהדות קרן

סימה בין מוטי רייף לקרן יש קשר מאוד הדוק מאזטקס מלכות היופי והוא זה ששכנע אותה להכנס לתוכנית

בתחילה היא סירבה ורק הבטחה יהיה בסדר שיכנעה אותה ,ולגבי גב רק הבטחה שהפעם הוא זוכה שיכנעה אותו להכנס לתוכנית הוא לא היה בא להפסיד פעמיים הכל בדוק

מה זה קצת מעל יכול להיות 53000 ויכול להיות 55000

אני לא יודע מספרים מדוייקים אבל בסביבות 52,000 ודניאל בסביבות 48,000

סימה בין מוטי רייף לקרן יש קשר מאוד הדוק מאזטקס מלכות היופי והוא זה ששכנע אותה להכנס לתוכנית

בתחילה היא סירבה ורק הבטחה יהיה בסדר שיכנעה אותה ,ולגבי גב רק הבטחה שהפעם הוא זוכה שיכנעה אותו להכנס לתוכנית הוא לא היה בא להפסיד פעמיים הכל בדוק

מאז טקס

אמור לי בבקשה

מה דעתה שלך המשפחה לגבי הטענה שמשפחתה של קרן מקורבת להפקה ולכן היא ניצחה? אני אגב אחת מאוהדות קרן

דובי שאלתי שאלה כאן.....

שטויות במיץ עגבניות , אני יכול להגיד לכם שבמהלך התוכנית היו לנו הרבה מחלוקות עם ההפקה

והיה גם שלב שנשקלה האפשרות להוציא את קרן מהתוכנית. זה לא נעים לראות את הילדה בוכה ואת הלינץ שעושה לה אתי

מה זה כבר חשוב?יש לך את הדירוג.

למה אני שואל מוצ"ש דניאל היתה עם 46000 מה ביום שלם רק 2000 לא נשמע הגיוני

אני קרוב משפחה של קרן (לא אח) ורובכם ראיתם אותי אתמול - אני מוכן לענות לשאלות

איזה דו שיח מטומטם, על פניו זה נראה כמו ששוחתם בטלפון ונכנסתם לכבות את השריפה שהבעירו אמש.

עוד לא דיברתי איתה היום אבל אתמול היא היתה מאוד נירגשת והופתעה מהתמיכה המסיבית באולפן

אני במקומך היית מתבייש להזדהות כקרוב משפחתה,סך הכל בחורה זולה,נימפומנית,תקחו אותה לטיפול

אני קרוב משפחה של קרן (לא אח) ורובכם ראיתם אותי אתמול - אני מוכן לענות לשאלות

רוצים לראות את אורטל עוד ועוד על המסך. אורטל היא אהובת העם

לכל מי שהיה צמא למידע מבפנים - זו ההזדמנות שלכם - אני כאן למשך חצי שעה - זו לא התחזות

תעוף לקיבינימט ,לא רוצים להריח אף אחד שקשור לקחבה ,שביישה את הנשים ,טורפת גברים עם שיני סוס

אילן אני לא יודע לגבי מוטי רייף ואני גם לא מכיר אותו , אני יכול להגיד לך שכן שיכנעו את קרן להצטרף לתוכנית

כי היא לא רצתה בהתחלה. לגבי תחרות מלכות היופי אני אספק לך מידע פנימי - קרן היתה אמורה להיבחר למלכת היופי וההחלטה שונת כחצי שעה לפני סוף התחרות (כלומר במהלך הטכס) כי גברת מוזס רצתה גימיק עם הקטע של חיילת בודדת .... אנחנו היינו בהלם כשהתברר שקרן זכתה רק במקום שני

איזה דו שיח מטומטם, על פניו זה נראה כמו ששוחתם בטלפון ונכנסתם לכבות את השריפה שהבעירו אמש.

משפחתה של אורטל ישבה משמאלנו והיחסים איתם היו מצויינים להבדיל מכמה מעריצים שלה כאן

רוצים לראות את אורטל עוד ועוד על המסך. אורטל היא אהובת העם

אנחנו גם חושבים שאורטל יפיפיה מדהימה

יפה לפחות ההורים ימאו מכובדים לעומת בנם שתהילת עולם קרסה לו בגלל פליטת פה אומללה שומר פיו ולשונו שומר מצרות נפשו

נשארת טיפשה,איזו תהילת עולם ???סך הכל בחרו זונה מזדיינת,מכוערת הייתי תוקע אותה בפה כנסי

אבל אני פוחד ששיני הסוס שלה יפצעו אותו

דובי שאלתי שאלה כאן.....

דובי תסביר לי איך התעלמו והתעללו בכוכבת הראשית של התכנית אורטל וכמה קולות היא קיבלה?

עבור לעמוד
, , , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הדור הבא 24/7
בחר
בחר