אין כאן עיניין של "מגיע"

קרן בחרה בו כבן זוג זה אומר שהוא שותף מלא לזכיה. ובוא נדבר לעניין איתן לא בדיוק רקד סמבה בשלושת החודשים האחרונים. הוא ישן יותר מכל הדיירים גם יחד.וכשהוא סוף סוף היה ער,או שהוא פיהק כמו היפופוטם,או שכב במיטה ושיחק בפון,או ניהל שיחות דביקות עם דניאל שגרמו לי להרדם תוך שניה.על זה מפרסמים לא משלמים במיטב כספם. אז אם אלה הם הטיעונים שלך איתן גם לא מועמד ראוי לזכיה.

אולי לאיתן לא אך לדניאל בטוח הגיע

הרבה יותר מאשר לקרן

מה לעשות שהציבור חושב אחרת?

זאת תחרות.תפנימו.

והפקה המכורה ביותר בתולדות הטלויזיה בישראל

כך בזמנו נכתב כאשר שפרה זכתה ולא בובליל?? אז שיפסיקו לראות ריאלטי..

כנסי

באותה מידה קרן קיבלה במה כשהיתה שייכת "לציר הרשע" לקרן היה חודש גרוע עם התנהגות גרועה,גם אז היא קיבלה זמן מסך.היכן היו כל המתלוננים בזמנו?למה לא התלוננו על זמן המסך?כי זה התאים להם? קרן מקבלת יותר זמן מסך כי מישהו צריך לממן את הפירסומות. אורטל עם הבהיה הקבועה שלה בתקרה רוב הזמן והשתיקות הארוכות,ודניאל עם השיחות הדביקות והמשעממות שלה עם איתן לא סיפקו את הסחורה.קרן לצערי עם כל הדרמות שעברה כן סיפקה את הסחורה.קצת הגיון לא יזיק. שנה טובה גם לך

£89כנסי

במקרה של דניאל את ממש טועה היו הרבה מצבים וסיטואציות ממש שהיו חייבים לצלם את דניאל ביום שקרן ניכנסה לסויטה אם איתן 24 שעות למחרת השיחה עם הפסיכולוגית היתה של קרן בערוץ 10 ומה עם דניאל מה היא הרגישה למה את זה אף אחד לא הועיל בטובו לחשוב עליה? היו הרבה מצבים שבכתה העבירו המצלמה שהיתה בשיחות רצניות עם איתן איך שהם מתחילים לדבר על משהו מיד מעבירים לאנשים שמשחקים סנוקר או סתם בוהים על השמיים , סימה את לא שמת לב לדניאל מיכוון שלא התחחברת אליה אני מבינה ומכבדת . אני חושבת שדניאל בת 24 הכי צעירה בוילה . התנהגו בבגרות , ברגישות, באופטימיות , אהבתי אותה בבוקר שלמחרת אחרי שידעה שכל בנות הוילה הצביעו לקרן אני בטוחה שהרגישהמושפלת .כשאיתן ניכנס עם קרן ל24 שעות הרגישה מרוסקת , שבורה. שברה את הבוהן ,נתלשה לה הציפןרן, קיבלה חיסון טטנוס. לא יכלה ללכת מכאבים ברגל ומהזריקה. כולה כואבת פיזית. קמה בבוקר התקלחה התאפרה , ואמרה לעצמה מפה אני רק מרימה את עצמי , , ממש התרגשתי ממנה מהחוזק והבגרות ולראות את חצי הכוס המלאה , ממש הערכתי אותה אני לא זוכרת את עצמי בגילה עם כזה חוסן , חוזק, כל בחורה אחרת היתה יושבת ובוכה על מר גורלה שאפילו להתקלח לא יכלה לבד ובכל זאת כזו אופטימית , גדולה מהחיים . אני מאותו רגע ממש התחברתי אליה. ובכלל לא חיפשה לריב וללכלך . רק היתה מאוהבת והלכה עם הרגש הזה בכל הכוח , אצלנו בעדות המזרח אומרים הכל מכתוב.

סימה חמודה כנסי להודעה הeusn, שלי עם הפרחים

אני לא יודעת איפה היית

אבל את כל הקטעים האלה ראינו. כן הראו את דניאל בכל המצבים האלה. את קרן פשוט הראו יותר כי היה יותר מעניין.

היית דיי קרובה למסך באותה תקופה , ולא הראו את דניאל בכלל , משם רק את קרן זו עובדה,.

מה האינטרס של ההפקה שקרן תנצח ?

גב היה להם התחייבות לגב שאם הוא נכנס הפעם הוא יוצא כמנצח לכן לא יכלו שוב פעם לגרום לו להפסיד זאת הסיבה

סימה חמודה כנסי להודעה הeusn, שלי עם הפרחים

הקודמת

כנסי

באותה מידה קרן קיבלה במה כשהיתה שייכת "לציר הרשע" לקרן היה חודש גרוע עם התנהגות גרועה,גם אז היא קיבלה זמן מסך.היכן היו כל המתלוננים בזמנו?למה לא התלוננו על זמן המסך?כי זה התאים להם? קרן מקבלת יותר זמן מסך כי מישהו צריך לממן את הפירסומות. אורטל עם הבהיה הקבועה שלה בתקרה רוב הזמן והשתיקות הארוכות,ודניאל עם השיחות הדביקות והמשעממות שלה עם איתן לא סיפקו את הסחורה.קרן לצערי עם כל הדרמות שעברה כן סיפקה את הסחורה.קצת הגיון לא יזיק. שנה טובה גם לך

עדיף לבהות בתקרה ולא לשבת ולרכל ולסכסך היא דברה כשצריך וכל מלה שלה בסלע

הפקה לא יכולה להרשות לעצמה להיות מכורה וגם אין לה סיבה

מספיק כבר עם השטויות

באורטל השתמשו רק כבמסחטת אסמאסים הכניסה להם הכי הרבה כסף בתכנית והם כתודה התעלמו ממנה

והפקה מכורה

הם עוד חושבים לעשות תוכנית מספר שניים,על זה נאמר בוקרה פיל מישמיש!!!!!!!!!!

גב היה להם התחייבות לגב שאם הוא נכנס הפעם הוא יוצא כמנצח לכן לא יכלו שוב פעם לגרום לו להפסיד זאת הסיבה

נכון מאוד

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הדור הבא 24/7
בחר
בחר