ללא ספק, ומה ביקשה ההפקה ליצור בקרב כלל הצופים, בחגיגת הניצחון בטרם נסגרו ההצבעות.

מישי-ראי התייחסותי ב-15:49

לו אני הבעלים של הערוץ יש לי כמה שאלות נוקבות להפקה-כיצד הפכו זהב לזבל-מישהו הפסיד כאן הרבה כסף

הערוץ המדשדש ניסה להרים את עצמו כמתחרה לערוץ 2-במבחן התוצאה מדובר כאן בהתרסקות מוחלטת שהרי את מי יעניין כבר השרדות סלבס או כל פורמט אחר כשהתהליכים מציגים עכירות ולא שקיפות...מי שנתן מועד ב. לקרן ולגב התכוון שלא ייצטרכו לקבל גם מועד ג......

כן- אבל אתה לא הבעלים.. לכל היותר אתה מטוקבק עצמך לדעת.. לא נראה לי שתוכל להיות בעלים של משהו

מישי המקסימה-ההפקה מילאה פיה מים-"מעריב "קרע את מסכת הצביעות הצינית מעל פניהם וחשף את שידענו

מישהו שם הפסיד המון כסף שהשקיע במטרה לחלץ את ספינת ערוץ 10 הטובעת.אין לי ספק שייתכן ותהייה שם עריפת ראשים-אך כנהוג במקומותינו ימצאו איזה עוזר הפקה כאשם-אך מעבר להפסד הכספי הם בבעיית אמינות אנושה-מי יאמין להם? הרי מקורבי קרן כבר קיבלו את ליטרת הבשר,מקורבי אורטל אינם בעלי אמצעים או קשרים,דניאל אינה זקוקה לדמי החנוכה באשר אביה עתיר נכסים כפי שהבנתי-לכן העסק יישקע-אך אני מבטיחכך נאמנה שהצופים לא ישכחו-אי אפשר לעבוד על כולם כל הזמן-הצופים יבואו עימם חשבון ואל תתפלאי אם העונה השנייה תתמהמה מלהגיע-לך ולכל יקירייך אני מאחל מעומק הלב שנה טובה-שנה של התחדשות,צמיחה,יצירה ושפע של ערכים ומעשים טובים-שלך..א.

בגלל זה הפסקתי לראות הישרדות אחרי העונה הרשונה הבנתי שהכל שם מכור

נקווה שהצדק יעשה "היושב במרומים " חייבת לשתף ואתה תבין את התיסכול....תודה

באחת מתגובותיי להודעתך לפני כשבוע, תיארתי בדימיוני כיצד הייתי רוצה לראות את אורטל בגמר, לבושה בשמלת שיפון סגולה, הם בהפקה קראו אותי כנראה, ודאגו להלביש בשמלה שדמיינתי את קרן. חייבת לכתוב שיר לאורטל, את זה הם לא יוכלו לקחת, יש זכויות יוצרים תודה מלב קירקוש.

כתבי שיר ואני סמוך ובטוח שתשמחי לבבות רבים וכמובן את אורטל

כן- אבל אתה לא הבעלים.. לכל היותר אתה מטוקבק עצמך לדעת.. לא נראה לי שתוכל להיות בעלים של משהו

לרואה הכל- שוב טעית-אני אכן הבעלים של תחום מרתק ומאתגר-מה שלא תוכל/י לומר אודותיך לעולם

לעצם העניין-למרות הגישה הספקנית והקנטרנית בניגוד אלייך יש כבר מי שבודק,שואל,בוחן ויקבל את התשובות למכלול השאלות שנותרו בלתי פתורות.....

מישי המקסימה-ההפקה מילאה פיה מים-"מעריב "קרע את מסכת הצביעות הצינית מעל פניהם וחשף את שידענו

מישהו שם הפסיד המון כסף שהשקיע במטרה לחלץ את ספינת ערוץ 10 הטובעת.אין לי ספק שייתכן ותהייה שם עריפת ראשים-אך כנהוג במקומותינו ימצאו איזה עוזר הפקה כאשם-אך מעבר להפסד הכספי הם בבעיית אמינות אנושה-מי יאמין להם? הרי מקורבי קרן כבר קיבלו את ליטרת הבשר,מקורבי אורטל אינם בעלי אמצעים או קשרים,דניאל אינה זקוקה לדמי החנוכה באשר אביה עתיר נכסים כפי שהבנתי-לכן העסק יישקע-אך אני מבטיחכך נאמנה שהצופים לא ישכחו-אי אפשר לעבוד על כולם כל הזמן-הצופים יבואו עימם חשבון ואל תתפלאי אם העונה השנייה תתמהמה מלהגיע-לך ולכל יקירייך אני מאחל מעומק הלב שנה טובה-שנה של התחדשות,צמיחה,יצירה ושפע של ערכים ומעשים טובים-שלך..א.

מה היה כתוב ב"מעריב"?

מה כתבו ב"מעריב"?

46% רייטינג למסטר-שף,7.9% רייטינג לדור הבא-ערוץ 10 נכשלתם בגדול ואיבדתם את האמון שלנו בכם

מערוץ כושל עם כוונות טובות הפכתם לערוץ כושל שסימן לעצמו מטרה ללא קשר לרצון הצופים-שלטי התמיכה בגמר,המקהלה הצווחנית ברקע,החיפזון לסגור מהר את ההכרזה,העלמת מתמודדים ועריכה מגמתית-אלו אינן מחלות ילדות של ריאליטי חדש,אלו נגעים בתפיסה,נגעים ברמה הערכית--הפסדתם את מעט הצפייה בכם...אנחנו לא נקנה יותר את ההפקות שלכם כמוצר ראוי אלא כמוצר קלוקל-אינני מצטרף למקהלת מחפשי אי החוקיות שהרי פעלתם אני מעריך באופן חוקי אך הריח הנודף למרחוק הוא ריח רע וזה יהיה חרוט על מצחכם זמן רב.

נקווה שבתוכנית הבאה זה לא יהיה בית אבות כל היום במיטות אוכלים וישנים -חחחחחחחח

גם עכבר העיר לא חוסך בביקורות http://www.mouse.co.il/CM.television_articles_item,790,209,63606,.aspx

נקווה שבתוכנית הבאה זה לא יהיה בית אבות כל היום במיטות אוכלים וישנים -חחחחחחחח

מי בכלל יסתכל על התוכנית הבאה אחרי מה שעשו מכרו את כולנו

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הדור הבא 24/7
בחר
בחר