לא מגיע להם עדיף היה שהיו תורמים למוסד נזקק

אין מה לברך הרי שנינו יודעים שזה לא אמיתי שהזבלים זכו ההפקה גנבה את כל הכסף מהמסרונים של אורטל

אורטל הייתה צריכה לזכות, זה מכור כל כך ומגעיל

א ו ה ו !!! מי זכה קרן .... כאילו שלא ידענו... א כ ז ב ה חבל על הסמסים ועל הכסף = מכור

אז מה שנתתי זה היה באמת

.

לא מגיע להם עדיף היה שהיו תורמים למוסד נזקק

הביתה אילן ..אתה היית לוזר וכך תישאר .תמיד תמכת והרצת לוזרים ...הגיע לקרן וגב .אהבה ויושר

אז מה שנתתי זה היה באמת

.

יצאת קינג יאיר .שאפו

אח שלי מה דיברנו יום שישי בבוקר כשראינו את הכתבה בוואלה סלבס

אילן זה אני שהערתי את עינייך כבר חודש אני ממש צועקת בפורום שמראים את קרן בערוץ 10 זה כל המדינה

כל המדינה וקרן אצל הפסיכולוגית וקרן בוכה, וקרן מתרגשת שעה וחצי תוכנית ובה מראים שעה ורבע את קרן מה אתה מצפה אנשים בחוץ מכירים את קרן בלבד ואמרתי לך שיש לה הרבה הצבעות , אני מצאתי את עצמי רבה ממש עם אנשים ואומרת אתם בטוחים לא ראיתם שהיא ליכלכה , ריכלה, צחקה על בנות אמרו לי לא אנחנו ראינו בחורה רגישה , ולמה כי בערוץ 10 זה מה שראו , ומה שאנחנו צפינו זה בערוץ 29 ,25 שזה כמה אלפים.קצת מבעס אני הייתי בעד דניאל אבל אמרתי שאם לא היא לפחות אורטל בגלל המצב הכלכלי שלהם בבית. ראיתי שגם אתה נלחמתה בשבילה , אבל אל תדאג אני מאמינה שיהו לה הרבה קמפיינים, ודומנות , ופרסומות היא תעשה את המיליון בכוחות עצמה . ומבחינתי הזוגיות של דניאל ואיתן גורמת לי שמחה שלפחות לא יצאו בידיים רייקות ומקווה ומאחלת להם זוגיות טובה וארוכה .וגם לך ולכל מי שהיה פה בפורום שנה טובה ומבורכת

א ו ה ו !!! מי זכה קרן .... כאילו שלא ידענו... א כ ז ב ה חבל על הסמסים ועל הכסף = מכור

דין.נו אנחנו ידענו את זה.שיא תזכה בסוף.רק חבל לי על כל המסמסים שהוציאו כסף סתם.

שירלי מה שלומך ? שכחת אותי חחח, כן משחק מכור פשוט

השרלילה והנרקומן זכו, צורה למדינה, צורה לצופים

הסמים כנראה באמת מוחקים את המוח -גב בחר בתחתית החבית-וההפקה נתנה להם את הכסף

ברור שידענו אבל לא האמנו שהם עד כדי כך שפלים

אז למה זרקתם סתם כסף? לא חבל?

בפעם הבאה תזכרו לא לסמס לריאליטי ולא לשמוע להצעות לסמס?

ברור שידענו אבל לא האמנו שהם עד כדי כך שפלים

שפלות פשוט

אז למה זרקתם סתם כסף? לא חבל?

בפעם הבאה תזכרו לא לסמס לריאליטי ולא לשמוע להצעות לסמס?

מיש רוצה שיסמס אפשר לצפות גם בלי לסמס אבל פה במקרה הזה זה היה מכור מהתחלה ..............

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הדור הבא 24/7
בחר
בחר