ועם תום לב הזה

את רוצה שנגיע לטבריה

אתה

מעדיף אותי עם תום לב, או שובבה...?

תתחתן

עוד ניחוש.

מה כולם נפרדים אוטוטו כולם יחזרו לאח הגדול

מארק, גם אתה, שנה טובה. ואם תשמור על הניק אדע שזה אתה באח הגדול ואולי נמשיך את

הדו קרב המעניין.

זה בגלל שסחפתי אותה לשטויות

כך היא יצאה קצת מהתוכנית או במילים אחרות קילקלתי אותה

כן ירבו

מקלקלים כמותך. ............ אני נהנית יותר כשאני מקולקלת..

אם זה מה שמעניין אז

ה-5 מעל ה-א

זה אני יודע

אבל א נכתב כבר למה לנוסף ואל תשלחי אותי למקומות מלאי ****.

זהו, אוטוטו הסיום , חסרים לי עוד שניים, רד ואוסי, איפה אתם? היושב.. שתהיה לך שנה טובה ומתוקה

נעם לי עד מאוד לקרוא את כתיבתך למרות שלאחרונה (ובצדק מה) הפכת רציני, נתראה בריאליטי הבא. ואם שכחתי מישהו, sorry שנה טובה לכולכם.

מסמסים לצדק חברתי לבחורה היפה בוילה אורטל סולימאן 33333333333333333333333333333333333

עוד ניחוש.

תתמתן?

לקרן גב מסמסים לאפסים 0000000000000000000000000000000000000000000000000000

Ortal needs us the most Now we proved it before and we all can do it again

זה אני יודע

אבל א נכתב כבר למה לנוסף ואל תשלחי אותי למקומות מלאי ****.

התפלק לי

ואני אשלח אותך לאן שאני רוצה. אתה תבחר אם ללכת.

תתמתן?

ניחוש אחרון.

נכנסתי כדי להיפרד ממספר אנשים שהיה נעים להתכתב אתם פה בפורום. את התוכנית זנחתי כבר

לפני 3 פרקים ובייחוד לאחר שצפיתי בפרומואים האחרונים של 4 הבנות. לטעמי למרות שהתוכנית נכשלה בגדול (קראו במעריב רייטינג, שווה) וכמו שחשבתי אכן הכניסו את גב לאחר שאיתן "הכזיב" ובחר באחת בטרם עת (מה לעשות, אנחנו יכולים לקרוא לו צנון טלוויזיוני, גם אני קראתי לו כך, אבל בתכלס הפורמט הרקוב מראש לא הותיר בידו סיכויים להמריא) לטעמי לפחות אם מנסים למצוא איזה מוטו בתוכנית הזוכה צריכה להיות דניאל (לא לצעוק) כי למעשה הפגינה את כל מה שאנחנו מחפשים, שמחת חיים, רצון לעזור, חוסר רכלנות ותקיעת סכינים, אורך רוח ואכן זכתה באהבה (אם תצליח או לא כמובן ימים יגידו, אבל זה כבר לא ענייני). אבל אין ספק שאיתן מוריד לדניאל הרבה נקודות, הוא מטרה קלה: עייף, משעמם, צנון, ישן רוב הזמן וגם לא משדר את מה שהקהל מחפש - חום. אם כך מי הייתי רוצה שתזכה? ברור שאורטל, האנדרדוג, שבתכלס חוותה קשיים בוילה בגלל רקע שונה וחשדנות שמן הסתם נובעת משם. אבל לא רק בגללה אלא בעיקר כדי להביע את דעתנו סופית להפקה: לא לגב (הרווק החדש) ולקרן (ולו בגלל שנראה כאילו שאין לה עמוד שדרה ומושפעת מה"גבר" שלה) כן לאורטל כזוכה יחידה שהכסף ייכנס כולו לכיסה. כן יהי רצון.

יאלי תודה על מילותיך החמות והיפות! והחכמות! מי יתן ורצונך יתגשם ובכל מקרה שנה טובה והרבה אושר!

Ortal needs us the most Now we proved it before and we all can do it again

Ortal proved it to us viewers how kind and honest she is she dealt with the worst

זה שיר פרידה

עזבי מה אני חושבת לגבי מי יכה. נעמה לי חברתך

מסמסים רק לאורטל בלבד לא מחלישים את אורטל לסמס לאורטל333333333333333333333333333

אתה

מעדיף אותי עם תום לב, או שובבה...?

עד ודי ערה תום לב

בהמשך, לקראת המפגש עם מורת לשחיה נשתובב....

נכנסתי כדי להיפרד ממספר אנשים שהיה נעים להתכתב אתם פה בפורום. את התוכנית זנחתי כבר

לפני 3 פרקים ובייחוד לאחר שצפיתי בפרומואים האחרונים של 4 הבנות. לטעמי למרות שהתוכנית נכשלה בגדול (קראו במעריב רייטינג, שווה) וכמו שחשבתי אכן הכניסו את גב לאחר שאיתן "הכזיב" ובחר באחת בטרם עת (מה לעשות, אנחנו יכולים לקרוא לו צנון טלוויזיוני, גם אני קראתי לו כך, אבל בתכלס הפורמט הרקוב מראש לא הותיר בידו סיכויים להמריא) לטעמי לפחות אם מנסים למצוא איזה מוטו בתוכנית הזוכה צריכה להיות דניאל (לא לצעוק) כי למעשה הפגינה את כל מה שאנחנו מחפשים, שמחת חיים, רצון לעזור, חוסר רכלנות ותקיעת סכינים, אורך רוח ואכן זכתה באהבה (אם תצליח או לא כמובן ימים יגידו, אבל זה כבר לא ענייני). אבל אין ספק שאיתן מוריד לדניאל הרבה נקודות, הוא מטרה קלה: עייף, משעמם, צנון, ישן רוב הזמן וגם לא משדר את מה שהקהל מחפש - חום. אם כך מי הייתי רוצה שתזכה? ברור שאורטל, האנדרדוג, שבתכלס חוותה קשיים בוילה בגלל רקע שונה וחשדנות שמן הסתם נובעת משם. אבל לא רק בגללה אלא בעיקר כדי להביע את דעתנו סופית להפקה: לא לגב (הרווק החדש) ולקרן (ולו בגלל שנראה כאילו שאין לה עמוד שדרה ומושפעת מה"גבר" שלה) כן לאורטל כזוכה יחידה שהכסף ייכנס כולו לכיסה. כן יהי רצון.

שתהיה שנה טוב לכולם! עצוב שנגמר....

עבור לעמוד
... , , , , , , ...
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הדור הבא 24/7
בחר
בחר