הפקה, כבר מהבוקר קרן לא מופיעה על המסך! לפחות היום תנו זמן מסך הוגן לקרן!!!!! סמסו 2222222222

נוביל את קרן לנצחון המיוחל שנה טובה לך ולבני ביתך

זה בדיוק העניין - כשראו אותה - שנאו אותה לכן מוטי רייף החליט לא להראות אותה הרבה

הם לא רוצים להראות את הקריזות שלו, את הדיכאון, את המשחק שכאילו הוא אוהב.....

הפקה, כבר מהבוקר קרן לא מופיעה על המסך! לפחות היום תנו זמן מסך הוגן לקרן!!!!! סמסו 2222222222

בבקשה בבקשה הפקה יקרה נא לא להראות היום את קרן וגב..הזוג הדחוי הזה גורם לי לבחילות..

אבל הזוג המדהים הזה נמצא בלב של הרוב השפוי

דינה אני שפויה לחלוטין לכן אני לא בעד הזוג ההזוי והדחוי גב האלים וקרן המכשפה...

רק אורטל 3333333333333333333333333333333333333333333

אין מה לראות בקרן היא מתבודדת עם גב לא אוכלת ולא מתראה עם האנשים אז אין מה לראות לכן 3 ימים כבר לא מראים אותם

מטומטמת, לא מראים אותה כדי להבטיח את הזכייה שלה!!!!!!! הכל מכור שחבל על הזמן!!!!!!!! גועל נפש

אין מה לראות בקרן היא מתבודדת עם גב לא אוכלת ולא מתראה עם האנשים אז אין מה לראות לכן 3 ימים כבר לא מראים אותם

אולי זאת הוראה של ההפקה,מי יודע???נסתרות דרכי ההפקה

נו באמת.. לטובתם לא מראים אותם

הבחור בדיכאון.. כל דקה איתה היא בשבילו כמו יום בהישרדות. על לילה הוא צריך לגבות מההפקה תעריף מיוחד בנוסף לחצי מיליון.. היא מצידה עושה פרצופים של עצובה כדי ליישם את אסטרטייגת המסכנות עד הרגע האחרון.

עדיף שהצופים לא יקיאו ויקבלו בחילה רוצים אורטל ליהי בן יוני דניאל איתן רק לא קרן וגב הדוחים 0000

הטריק בשקל המנסה לייצר כביכול איזון במשך זמן החשיפה לא יעזור-אנחנו לו קונים....ניסיון שקוף והזוי

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הדור הבא 24/7
בחר
בחר