חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח בלי היא היתה

http://ico.walla.co.il/w/v/f/c/89.gif

יעקבבבבבבבבבבבבבבבב

כמי שמאוד מחבבת את קרן, המועמדת השניה שלי היא אורטל! מודה...

לקרן הכי מגיע

דיי להיות גריידי!

תסתפקו בגם!

דניאל רוצה להיות במרכז, ותעיף כל אחד מהדרך!

ממש לא. היא לא במרכז של שום דבר. לא רק שלא העיפה אפילו לא דחפה. לא נדחפה בתחילה ולא

זממה אחרי שהשיגה את איתן. נתנה לדברים לקרות והאמינה בעצמה עד הסוף, ללא חשש. פשוט הפתעה לטובה.

אמרת את זה הכי יפה....להרגיש "מלכת הבית" - זו ההתנשאות הכי גדולה האפשרית.

היא לא עשתה זאת בכוונה. היא הגיע לשם מבלי לחתור לזה. יחי ההבדל בין לחשוב עצמך למלכה לבין

להיות שם. היא מצאה עצמה במקומה הטבעי. כבת זוגתו של איתן היא נזהרת. היא כמו אשת הנשיא יותר מאשר מלכה. מה לעשות אבל שרביט ההחלטה בידיו והוא במידה רבה ניהל את הבית.

ההצבעה לגבי דניאל היתה לא מהלב-דיירי הבית,כלומר הבנות בוילה "מלקקות"לאיתן שלא יעף אותן

סוניה מתגובה לתגובה מתגלה כמה את מטומטמת וקנאית

רק לא דניאל ! אבל זה חייב להיות אורטל

רק ורק דניאל מה פתאום אורטל

לאוהבי אורטל...

אם חלילה חלילה חלילה חלילה חלילה אורטלי המתוקה לא תיקח (מה שלא יקרה, אבל נניח), מי הייתם מעדיפים דניאל או קרן? אני עד לפני שבועיים הייתי מעדיפה את דניאל וכעת העדיפות השנייה שלי היא קרן. ירד לי מדניאל בטירוף, היא גם טחונה בכסף וממש לא מגיע לה הפרס. זו דעתי.

ההעדפה שלי: דניאל. נימוקים ושאלה - בפנים

לדעתי דניאל כנה וישרה. היא לא שם בשביל הכסף, כי היא עטופה בו שם, בחוץ. וחוץ מזה, מירי, את אמא של גיא במקרה או לא במקרה?

רק לא דניאל! כבר היא מתחילה ללכלך על אורטל! מגעילה!!!!!!תקשיבו

אורטל ביום שבת דיברה אם ונינה וסיפרה לה כל מיני סיפורים וגם דניאל הייתה בפה שלה ואמרה שדניאל

שחקנית אז גם אורטל מרכלת וגם אורטל מלכלכת אז די אם זה

לאוהבי אורטל...

אם חלילה חלילה חלילה חלילה חלילה אורטלי המתוקה לא תיקח (מה שלא יקרה, אבל נניח), מי הייתם מעדיפים דניאל או קרן? אני עד לפני שבועיים הייתי מעדיפה את דניאל וכעת העדיפות השנייה שלי היא קרן. ירד לי מדניאל בטירוף, היא גם טחונה בכסף וממש לא מגיע לה הפרס. זו דעתי.

רק דניאל כי היא מקסימה

ת ג ו ב ה

חד משמעי - א ו ר ט ל

אני לא שמעתי את דניאל מלכלכת על אורטל. אורטל היא זו שהתנהגה באופן מוזר (בלשון המעטה) כשקמה

באמצע שיחה שהתנהלה על מי מנוחות ובכעס עזבה בטענה שדניאל מתנשאית עליה. דניאל לא הבינה מה היא רוצה ממנה ועל מה היא התעצבנה. אני ראיתי את השיחה ביניהם וגם אני לא מצאתי שום התנשאות ושם סיבה שבעולם לרוגז של אורטל. למרות הכל דניאל בטוב ליבה סימסה לאורטל וביקשה ללבן בינהם את העינינים כדי להבין על מה הכעס ואורטל אפילו לא ענתה לה. זו התנהגות מאוד אופיינית לאורטל שבכל מהלך התוכנית סבלה ממצבי רוח משתנים בקיצוניות מבלי שאף אחד לא בדיוק מבין אותה. אפילו אורן האדם הקרוב לה ביותר עמד לא פעם חסר אונים מול ההתנהגות הבלתי שפויה והבלתי מובנת שלה. גם איתן כשעוד ניסה לפלרטט איתה אמר מפורשות שהתנהגותה לא אמינה ואי אפשר להבין אותה ובכך הסתיימו יחסיהם. זו אורטל שאתם אוהבים כנראה שמגיע לכם

אורטל הרגישה שדניאל עדיין לא מאמינה לה, ואולי מאמינה לאתי בשקרים שלא היא אמרה

גם הלילה אמרה לליהיא שעד שלא תצא החוצה, ותדע את האמת היא לא יכולה לקבל את אורטל ב-100%

גם דניאל פירגנה לאורן ואורטל.

לדניאל יש אינטרס שאורטל ואורן יהיו ביחד , כדי להיות בטוחה שאורטל לא תעשה עיניים לאיתן

אם קרן תזכה זה פשוט תהיה בושה לערוץ 10 מקדם הזנות בישראל קרן= כל הדרכים איך לא להשיג גבר

רק קרן למיליון

קרן המלכה שבזכותה צופים בתכנית אמורה לזכות במיליון

ההעדפה שלי: דניאל. נימוקים ושאלה - בפנים

לדעתי דניאל כנה וישרה. היא לא שם בשביל הכסף, כי היא עטופה בו שם, בחוץ. וחוץ מזה, מירי, את אמא של גיא במקרה או לא במקרה?

לא מותק, אני נשואה אבל אין לי ילדים עדיין

עבור לעמוד
... , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הדור הבא 24/7
בחר
בחר