לאוהבי אורטל...

אם חלילה חלילה חלילה חלילה חלילה אורטלי המתוקה לא תיקח (מה שלא יקרה, אבל נניח), מי הייתם מעדיפים דניאל או קרן? אני עד לפני שבועיים הייתי מעדיפה את דניאל וכעת העדיפות השנייה שלי היא קרן. ירד לי מדניאל בטירוף, היא גם טחונה בכסף וממש לא מגיע לה הפרס. זו דעתי.

את דניאל ברור..................

אם קרן תזכה זה פשוט תהיה בושה לערוץ 10 מקדם הזנות בישראל קרן= כל הדרכים איך לא להשיג גבר

לא נוותר לעולם,נתמוך באורטל ונביא לה את המיליון.

את דניאל ברור..................

ודניאל איך להשיג גבר ולהבריח אותו אחרי 3 חודשים

אם קרן תזכה זה פשוט תהיה בושה לערוץ 10 מקדם הזנות בישראל קרן= כל הדרכים איך לא להשיג גבר

אני מעדיפה שהיא תזכה ולא דניאל

ברור ליר, זרמי עם השאלה..כתבתי 10 פעמים חלילה...סתם שאלה

לאוהבי אורטל...

אם חלילה חלילה חלילה חלילה חלילה אורטלי המתוקה לא תיקח (מה שלא יקרה, אבל נניח), מי הייתם מעדיפים דניאל או קרן? אני עד לפני שבועיים הייתי מעדיפה את דניאל וכעת העדיפות השנייה שלי היא קרן. ירד לי מדניאל בטירוף, היא גם טחונה בכסף וממש לא מגיע לה הפרס. זו דעתי.

כמוני כמוך!

מה את אומרת מי זאת קרן הפרחה רק דניאל המלכה

לאוהבי אורטל...

אף אחת

ואם אני לא אוהבת את אורטל אז אסור לי להיכנס?

הכי נכון לא לסמס לאף אחת אים אורטל לא לוקחת את המיליון

מה את אומרת מי זאת קרן הפרחה רק דניאל המלכה

לא זו ולא זו יקבלו ממני מסרון, אבל לשאלתי, הייתי פחות עצובה אם קרן תזכה

רק לא דניאל הפרינססה העשירה

רק אורטל, לדניאל כבר יהיו מליונים עם היא תשאר עם איתן ובלי איתן... רולה זאת

וכבן אדם, אני מסכימה שקרן הרבה יותר אנושית ונחמדה אם אורטל תהיי בגמר אעזור גם לקרן להגיע.. דניאל מרכלת ומקשיבה לריכולים נוראיים של אתי בלי להגן על אף אחת.. היא מתנהגת מאד לא יפה לאורטל ונדבקת לערסית המגעילה, לאתי.. רק בגלל ששם היא בטוחה במאת האחוזים שלא יהיו פיתויים לאיתן.. מטורפת, עד עכשיו היא פוחדת שהחבר שלה, איתן היקר, יסתכל על אורטל...קנאית בהגזמות מטורפות

ואם אני לא אוהבת את אורטל אז אסור לי להיכנס?

לין לין לך מותר הכל, את חביבת הקהל אצל כל האוהדים

עבור לעמוד
, , , , ...
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הדור הבא 24/7
בחר
בחר