לכל מי שחושב שהמשחק מכור לקרן שיכנס יש לכם טעות

משתי סיבות: 1. בבת ים יש שמועה שהמשחק מכור לאורטל והשמועה הופצה ממשהו מתוך ההפקה וזו האמת 2. נראה לכם שקרן היתה שוכבת עם איתן מול כל המדינה אם המשחק היה מכור לה היא היתה משחקת בו ולידיעתכם זה מה שאורטל עושה משחקת בכולם היא מרשה לעצמה כי המשחק מכור לה. 3. אם אתם לא מאמינים שהמשחק מכור לאורטל באו נכתוב מכתב שאנחנו רוצים הוכחה לאסמסים ותראו שאורטל תועמד להדחה ע"פ האסמסים, אין לי שום דבר נגד אורטל היא יפיפיה אמיתית אבל אני רושמת מה שנכון מה שאמת וזה מה ששמעתי.... קדימה בואו נכתוב מכתב מי שרוצה ונבקש לראות תוצאות של האסמסים

ליאת אני מצטערת להפריח את מה שכתב עכשיו היא אפשר לשחק אותה במשך חודשיים דפוסי התנהגות

חזקים יותר אפילו השתולה בהתחלה מיכל התגלתה תוך יום כל מה שרשמת הוא ספקולציות שלך בלבד רוב הפורום פה הם אנשים שעוקבים יום יום ורואים הכל מהכול תראי את קרן איך כל פעם היא מתנהגת ומגיבה לקשר עם גבר אותו דבר דבר אחד שונה זה שבהתחלה היא הייתה רעה והתחברה לרוע אתי ואז שקיבלה פעם ראשונה בומבה מהקהל היא שינתה אסטרטגיה ובאה כאילו בטוב אבל תכונות האופי שלה לא השתנו והם הקנאה החפירות לגברים ההדבקות לגברים

צודקת ליאת גם אני שמעתי ממקורב להפקה שהמשחק מכור לאורטל סולימן .בוזזזז

מי זה המקורב מוטי רייף שמו היחצ"ן של קרן

אורטל משחקת משחק נקי, לא פותחת רגליים לאיתן ולא לאורן ולא לגב

היא אמנם לא פותחת רגלים אבל היא גם לא פותחת את הלב - וזה בעצם שם המשחק

משתי סיבות: 1. בבת ים יש שמועה שהמשחק מכור לאורטל והשמועה הופצה ממשהו מתוך ההפקה וזו האמת 2. נראה לכם שקרן היתה שוכבת עם איתן מול כל המדינה אם המשחק היה מכור לה היא היתה משחקת בו ולידיעתכם זה מה שאורטל עושה משחקת בכולם היא מרשה לעצמה כי המשחק מכור לה. 3. אם אתם לא מאמינים שהמשחק מכור לאורטל באו נכתוב מכתב שאנחנו רוצים הוכחה לאסמסים ותראו שאורטל תועמד להדחה ע"פ האסמסים, אין לי שום דבר נגד אורטל היא יפיפיה אמיתית אבל אני רושמת מה שנכון מה שאמת וזה מה ששמעתי.... קדימה בואו נכתוב מכתב מי שרוצה ונבקש לראות תוצאות של האסמסים

תפנימו אורטל באמת אהובה וכל משצופה בה מתאהב.

ליאת מה שכן בטוח מכל הסיפור המופרך שברגע זה המצאת זה שאת נגד אורטל ובגדול מקווה שפעם תחושי עלילות שווא

יש מצב

אין שום עניין באורטל שהיא מדברת היא גונחת..... משחקת ברגשות של אורן ורק מרכלת על אחרים

ויש שמועה יותר חזקה שמי ששכנע את קרן להכנס לבית היה מוטי רייף לאחר שהבטיח לה את מגיעה לגמר סגור

אין שום עניין באורטל שהיא מדברת היא גונחת..... משחקת ברגשות של אורן ורק מרכלת על אחרים

אין שום עניין באחת כמו קרן שחוץ מלהגיד לגב זיין אותי אמרה הכל

הכל יכול להיות כי גב אמר בעצמו לבנים שלא הקהל קובע אלא מלמעלה קובעים ובטח לא המכוון לקה"ב

צודקת ליאת גם אני שמעתי ממקורב להפקה שהמשחק מכור לאורטל סולימן .בוזזזז

"מקורב להפקה" עלאק............. אנשים הזויים ואינפנטילים שחבל"ז....

שטויות בגלל זה שעה ורע כל תוכנית מראים את קרן וכמה מסכנה היא?.?

Anonymous

תשובת הארוץ לכל הילדים ואוהדי אורטל/דניאל שמגיבים כאן - כנסו

1. מבדיקה בפורום הנ"ל בזמן ההצבעות עבור תחרות האימוץ מתברר כי בניגוד לטענותיכם בדבר זיופים עבור קרן , היו נסיונות זיוף רבים עבור אורטל ודניאל . כמו כן נפתחו מספר נושאים הקשורים בנסיונות הזיוף לטובת דניאל ואורטל. 2. פרוט שלשת המקומות הראשונים עפ"י מספר ההצבעות המצטבר עד היום בחברת טלמסר הינו כדלהלן: מקום 1 בהפרש גדול מאוד - קרן שחם . מקום 2 אורטל בהפרש קטן מדניאל שבמקום השלישי. בהקשר לכך ניתן לציין כי בשלושת השבועות האחרונים (לאחר בחירתו של איתן בדניאל) גדל מאוד ההפרש בין קרן שבמקום הראשון למקום השנין שבו עקפה אורטל את דניאל. 3. מסקרי רייטינג המבוצעים כל הזמן עבור התוכנית מתברר שרוב הציבור מזדהה יותר עם מצבה של קרן לאחר שאיתן דחה אותה ועם כח עמידתה ונחישותה . הציבור יותר מתעניין בסיפור של קרן ומאידך הזוגיות של איתן ודניאל אינה מרגשת ונראת כסגורה. 4. סקרים אחרים מראים כי במידה ובגמר יתמודדו איתן/דניאל מול גב/קרן אזי הזוג השני יזכה במיליון. נתון מפתיע יותר הוא שעפ"י אותם סקרים במידה וקרן תגיע לגמר ללא בן זוג (כלומר גב יבחר בבת זוג אחרת) , גם במצב זה היא תזכה במליון ובהפרש קולות גבוהה בהרבה מאשר באפשרות הראשונה. 5. נתון נוסף לידיעתכם - אחוז הרייטינג של התוכנית עלה בצורה דרמתית מאז שהתחלנו לסקר את קרן ביתר אינטנסיביות. אנו מקווים כי התשובה מפורטת ועונה לכל טענותיכם.

אין שום עניין באחת כמו קרן שחוץ מלהגיד לגב זיין אותי אמרה הכל

אילן ב

מאיפה אתה יודע מה קרן רוצה או לא רוצה או גב לפי המלל שלך אתה בקושי מבין מה אתה אתה אין לך חיים ואתה מסתתר מאחרי הכתב וכותב

תשובת הארוץ לכל הילדים ואוהדי אורטל/דניאל שמגיבים כאן - כנסו

1. מבדיקה בפורום הנ"ל בזמן ההצבעות עבור תחרות האימוץ מתברר כי בניגוד לטענותיכם בדבר זיופים עבור קרן , היו נסיונות זיוף רבים עבור אורטל ודניאל . כמו כן נפתחו מספר נושאים הקשורים בנסיונות הזיוף לטובת דניאל ואורטל. 2. פרוט שלשת המקומות הראשונים עפ"י מספר ההצבעות המצטבר עד היום בחברת טלמסר הינו כדלהלן: מקום 1 בהפרש גדול מאוד - קרן שחם . מקום 2 אורטל בהפרש קטן מדניאל שבמקום השלישי. בהקשר לכך ניתן לציין כי בשלושת השבועות האחרונים (לאחר בחירתו של איתן בדניאל) גדל מאוד ההפרש בין קרן שבמקום הראשון למקום השנין שבו עקפה אורטל את דניאל. 3. מסקרי רייטינג המבוצעים כל הזמן עבור התוכנית מתברר שרוב הציבור מזדהה יותר עם מצבה של קרן לאחר שאיתן דחה אותה ועם כח עמידתה ונחישותה . הציבור יותר מתעניין בסיפור של קרן ומאידך הזוגיות של איתן ודניאל אינה מרגשת ונראת כסגורה. 4. סקרים אחרים מראים כי במידה ובגמר יתמודדו איתן/דניאל מול גב/קרן אזי הזוג השני יזכה במיליון. נתון מפתיע יותר הוא שעפ"י אותם סקרים במידה וקרן תגיע לגמר ללא בן זוג (כלומר גב יבחר בבת זוג אחרת) , גם במצב זה היא תזכה במליון ובהפרש קולות גבוהה בהרבה מאשר באפשרות הראשונה. 5. נתון נוסף לידיעתכם - אחוז הרייטינג של התוכנית עלה בצורה דרמתית מאז שהתחלנו לסקר את קרן ביתר אינטנסיביות. אנו מקווים כי התשובה מפורטת ועונה לכל טענותיכם.

איזה השקעה של זמן מצד המתחזה. זה כ"כ בולט שזה לא מכתב רשמי אלה קשקוש חסר ניסיון של מתחזה

אף פעם במכתב רשמי לא יורדים לפרטים כאלה ועוד עם שמות של משתתפים?! הכותב/ כותבת אידיוט מושלם
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הדור הבא 24/7
בחר
בחר