לכל מי שחושב שהמשחק מכור לקרן שיכנס יש לכם טעות

משתי סיבות: 1. בבת ים יש שמועה שהמשחק מכור לאורטל והשמועה הופצה ממשהו מתוך ההפקה וזו האמת 2. נראה לכם שקרן היתה שוכבת עם איתן מול כל המדינה אם המשחק היה מכור לה היא היתה משחקת בו ולידיעתכם זה מה שאורטל עושה משחקת בכולם היא מרשה לעצמה כי המשחק מכור לה. 3. אם אתם לא מאמינים שהמשחק מכור לאורטל באו נכתוב מכתב שאנחנו רוצים הוכחה לאסמסים ותראו שאורטל תועמד להדחה ע"פ האסמסים, אין לי שום דבר נגד אורטל היא יפיפיה אמיתית אבל אני רושמת מה שנכון מה שאמת וזה מה ששמעתי.... קדימה בואו נכתוב מכתב מי שרוצה ונבקש לראות תוצאות של האסמסים

עזבי יפהפיה. היא לא נחש , לא תככנית,לא רכלנית לא מאשימה את כולם בטעויותיה ולא רעה כמו קרן!

חתיכת אפססססססס, הפצתם את זה כדי לטשטש את האמת ולגבי אורטל , קרן לא תגיע

לרמה שלה.

לא הבנתי ..?

אם זה מכור אז למה שאורטל תועמד להדחה ..?

מה חשבת שיתנו לקרן מיליון בלי שתתן משהו חזרה?!?!? אמרו לפתוח רגליים וכך עשתה

אנו רוצים לדעת ממי שמעת? ותני הוכחות ואנו באמת רוצים את אורטל למיליון כי רק לה מגיע 1 אורטל

רצוי מאוד שתכתבי את המכתב. אני כל כך בטוחה שאורטל קיבלה אסמסים ביושר , שאשמח לראות את זה.

לא הבנתי ..?

אם זה מכור אז למה שאורטל תועמד להדחה ..?

לפי השידור קרן נדחפת לזכיה ולא אורטל ..ליצן ..!!

חתיכת אפססססססס, הפצתם את זה כדי לטשטש את האמת ולגבי אורטל , קרן לא תגיע

לרמה שלה.

מעניין שכל היום המצלמה מצלמת רק את קרן, אם הכל מכור היה לאורטל למה בקושי שמראים אותה

משתי סיבות: 1. בבת ים יש שמועה שהמשחק מכור לאורטל והשמועה הופצה ממשהו מתוך ההפקה וזו האמת 2. נראה לכם שקרן היתה שוכבת עם איתן מול כל המדינה אם המשחק היה מכור לה היא היתה משחקת בו ולידיעתכם זה מה שאורטל עושה משחקת בכולם היא מרשה לעצמה כי המשחק מכור לה. 3. אם אתם לא מאמינים שהמשחק מכור לאורטל באו נכתוב מכתב שאנחנו רוצים הוכחה לאסמסים ותראו שאורטל תועמד להדחה ע"פ האסמסים, אין לי שום דבר נגד אורטל היא יפיפיה אמיתית אבל אני רושמת מה שנכון מה שאמת וזה מה ששמעתי.... קדימה בואו נכתוב מכתב מי שרוצה ונבקש לראות תוצאות של האסמסים

צודקת ליאת גם אני שמעתי ממקורב להפקה שהמשחק מכור לאורטל סולימן .בוזזזז

רצוי מאוד שתכתבי את המכתב. אני כל כך בטוחה שאורטל קיבלה אסמסים ביושר , שאשמח לראות את זה.

מוטי רייף המפיק של התוכנית הדור הבא הוא המפיק של התחרות מלכת היופי שקרן

התחרתה וקיבלה את התואר "נערת ישראל", היא מקושרת להפקקה הדוחה הזו.

המשחק באמת מכור לאורטל סולימן.בהדחה האחרונה אתי עקפה אותה בסמסים וההפקה התערבה

והצילה את אורטל מדהחה .זה בושה

צודקת ליאת גם אני שמעתי ממקורב להפקה שהמשחק מכור לאורטל סולימן .בוזזזז

יוספה, את בורית ועם הארץ שאת מאמינה לזה, העובדה שבקושי שמראים אותה,לכי תחפשי את החברות

המטומטמות שלך.

המשחק באמת מכור לאורטל סולימן.בהדחה האחרונה אתי עקפה אותה בסמסים וההפקה התערבה

והצילה את אורטל מדהחה .זה בושה

שיחיו הקנאים ויסבלו, כואב לכם, שאורטל לא פותחת רגליים ומזהמת את עצמה ולא עושה רע לאף אחת

אורטל משחקת משחק נקי, לא פותחת רגליים לאיתן ולא לאורן ולא לגב

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הדור הבא 24/7
בחר
בחר