אנני - שמעתי את אורטל אומרת לאורן (גם שודר בפרק ) שאם הוא בעניין שלה אז היא הולכת אתו עד הסוף.

אתם כבר מפרשים עד הסוף, ורואים מיטה, היא התכוונה שהיא איתו עד הסוף בלי להסתכל על אף אחד אחר

חחח הוא נחמד ברור אבל בשבילה רק הכסף חמוד נערת מועדונים........יותר זולה ממנה אין ...

בבית שם יש זולות דניאל קרן ליהיא אתי אורטל לא אורטל נסיכה בעלת כבוד עצמי ואצילות

תיזהר שאתה לא תחטוף מרוב קללות ...אתה יודע, החיים הם בומרנג...

לכן, אין לי ספק שהחיים ידרסו את דניאל בחזרה, כפי שהיא דורסת אחרים.

הבחורה חולנית. היא תמכור גם את אמא שלה כדי להיות אחת מ"החבר'ה". כדי להיות אחת מהבנים. הם מתייחסים לווילה כאל בית זונות, והיא התנדבה לתפקד כמדאם. מי שמשתפת פעולה עם שוביניזם חזירי כזה - שרופה אצלי. אני לא מצפה ממך להבין. אם את באמת חברה שלה, סביר להניח, שגם את ילדה שטחית ששותה כל ערב, ולא זוכרת בכלל אם עשו אותה בעמידה בשרותים של איזה מועדון אפלולי. אני מרחמת עליכן. הצירוף של השטחיות הזאת, יחד עם הדורסנות, האובססיביות והערמומיות של דניאל - הופכים אותה ליצור דוחה בעיני.

דווקא אם היא תמשיך בכיוון של אורן ולא תעבור לגב פתאם אני אעריך אותה יותר

מילי את רואה את אורטל עוברת לגב ? האם עשתה איזשהו סימן לכיוונו? עוד לא הבנת שהיא רוצה שיחזרו

אחריה, כמו כל אישה שמכבדת את עצמה

אתמול אורטל סיפרה לאתי שהיא לא רוצה את אורן- זגזגנית או לא ?

אחד הדברים שאני מעריכה אצל אורטל היא העובדה שהיא דורשת שגבר יחזר אחריה ועומדת בזה בגאווה

זה מלמד אותי עליה שיש לה ערכים, כבוד עצמי וגאווה נשית אני אוהבת נשים כאלה לא כמו אחרות שיקחו גבר שהן רוצות וכל הדרכים כשרות לכך איכסססס

מילי את רואה את אורטל עוברת לגב ? האם עשתה איזשהו סימן לכיוונו? עוד לא הבנת שהיא רוצה שיחזרו

אחריה, כמו כל אישה שמכבדת את עצמה

לדעתי היא עוד תעשה - אבל אסטרטגית יותר נכון לה להשאר לבד

אתם כבר מפרשים עד הסוף, ורואים מיטה, היא התכוונה שהיא איתו עד הסוף בלי להסתכל על אף אחד אחר

לי- אל תשכחי שמדובר בנערת אגו!!! עד הסוף הכוונה למיטה

מצאתם באמת אתי,הופכת כל מילה רמאית שקרנית תככנית,מרכלת על כל הבנות

חחחחחחחח אני לא מבינה משהו, כל הבנות מתנשקות עם יוני מחבקות אותו מחפשות אותו לשיחות נפש

רק אורטל שמנסה להתקרב למישהו בקטע חברי או רוצה לדבר עם מישהו פתאום זה הופך למשהו רומנטי? מה קורה לכם אנשים אתם באמת חושבים שיפיפיה כמו אורטל באמת מעוניינת ביוני בקטע רומנטי? באמת?

ברגע שהם רוצים אותה, הם מייחסים לה כל מיני דברים שלא קיימים

הבנים העלובים האלה חושבים שאם עומד להם, אז גם לבחורה שהם רוצים יש משהו. כל העוול של אורטל הוא שהיא יפה וחושנית. היא לא עשתה חלקיק אחוז ממה ששאר הבנות עשו, אבל כל הזמן מייחסים למעשים שלה משמעויות נוספות. והאופן שבו הדיירים מעבירים רעל אחד לשני, מעורר פלצות.

היא לא היתה צריכה להשתתף בשיחת ביזיון שהיתה אתמול בין חבורת הסרסורים!!! ביזיון לה ולנשים בכלל

צודק יעקב. דניאל קיבלה את התואר "סרסורה" בצדק וביושר.

אורן נכנע ללחץ של חבריו ומאפשר להם להרעיל. גם הוא לא ראוי לה.

אורטל לא ראויה לאף אחד מהגברים בוילה הזו - וזו ממש לא מחמאה גדולה..

למה? כול הכבוד לה שהיא עושה מה שהיא מרגישה ולא נשארת עם מישהו שהיא לא מעוניינת בו רק כדי

להישאר במשחק (כמו ליהי).
עבור לעמוד
, , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הדור הבא 24/7
בחר
בחר