אתמול אורטל סיפרה לאתי שהיא לא רוצה את אורן- זגזגנית או לא ?

רוצה את אורן או לא רוצה זו דעתה - העיקר שהוא סיפר לה מה הבנים חושבים עליה

החיים הם קרמה - דניאל תחטוף חזרה לפנים. אז אולי תבין מה שהיא עשתה אתמול, וזה יקרה בקרוב!!!

תיזהר שאתה לא תחטוף מרוב קללות ...אתה יודע, החיים הם בומרנג...

היא תלך עד הסוף גם עם יוני ..העיקר שלא ידיחו אותה..

אליזה את מתבלבלת. ליהי ודניאל ילכו עם כל אחד. אורטל בינתיים הלכה רק עם איתן, וגם זה לשנייה.

ממש ,אורטל לא ליהי תפנימי!!!בינתיים היא אפילו לא התנשקה עם אורן אמרה שקשה לה בגלל שהייתה

עם חבר שלו לאורטל יש ערכים!!!ותפסיקי להעליל עלילות על אורטל המהממת!!!

ואתה גבר? יושב ומגרבץ כאן יום ולילה?

טיליה את עדיין לא מכירה את יעקב המטורלל, אין לו מה לגרבץ...השקיות ריקות בגלל הישיבה הממושכת

החיים הם קרמה - דניאל תחטוף חזרה לפנים. אז אולי תבין מה שהיא עשתה אתמול, וזה יקרה בקרוב!!!

יעקב מה דניאל עשתה אתמול!!

יעקב אני ממש מרחמת עליך..אתה כל כך מלא שינאה..תבדוק את עצמך מה קורה בנפש...כולה משחק...

גם לך לא חסר השנאה שלך לאורטל מוגזמת ,אני מאוד אוהבת את אורטל ומעולם לא אמרתי משהו רע

על דניאל למרות שיש כמה דברים למשל לדניאל מותר להתחבק עם כל הבנים כולל אורן שעכשיו הוא חבר טוב של אורטל ואילו לאורטל אסור לדבר ואפילו להסתכל על איתן זה לא פייר הקנאה הזו מוגזמת ודי אובססיבית!!!!

יעקב מה דניאל עשתה אתמול!!

אתמול היא ישבה עם הבנים , ששיכנעו את אורן להיות עם אורטל לשם השעשוע, הסתלבטו על הנשיקות של ליהיא,

ודימיינו פיזית ,איך אורן ימזמז את אורטל, עד שאפילו האוזניים של איתן נעשו אדומות מחירמון ייתר! היא השתתפה בכל השיחה ואפילו הביעה את דעתה, לא הזיז לה לרגע המעמד הסרסורי הזה, וחוסר הכבוד לבנות בבית.

גם לך לא חסר השנאה שלך לאורטל מוגזמת ,אני מאוד אוהבת את אורטל ומעולם לא אמרתי משהו רע

על דניאל למרות שיש כמה דברים למשל לדניאל מותר להתחבק עם כל הבנים כולל אורן שעכשיו הוא חבר טוב של אורטל ואילו לאורטל אסור לדבר ואפילו להסתכל על איתן זה לא פייר הקנאה הזו מוגזמת ודי אובססיבית!!!!

והמצחיק הוא: שאני אפילו לא שונא את דניאל, אולי קצת מרחם עליה!!! בעיקר לא מעניינת אותי!

פשוט החברות של דניאל עושות לה שירות דב, ואני מרגיש מחויב להגן על אורטל! (צדק צדק תרדוף)

חנה אני לא מחבבת את אורטל וזאת זכותי אבל מעולם לא ניבלתי את הפה לא קיללתי ולא אחלתי למישהו מדיירי הבית (המשך)

שיפגע...צ'טערת...זה לא הסיגנון שלי...מי שמנבל ומקלל לדעתי הוא תת רמה של בן קדם ולצערי יש כמה כאלה כאן בפורום...אבל כמו שאומרים...מי שמקלל...מקולל... אז להיזהא בבקשה....

תיקון "להיזהר"

היא לא היתה צריכה להשתתף בשיחת ביזיון שהיתה אתמול בין חבורת הסרסורים!!! ביזיון לה ולנשים בכלל

כואב לכם שדניאל הכי אהודה בקרב הבנים, הם מעריכים את חוכמתה והיושר שלה ואוהבים להתייעץ אתה

אתמול אורטל סיפרה לאתי שהיא לא רוצה את אורן- זגזגנית או לא ?

דווקא אם היא תמשיך בכיוון של אורן ולא תעבור לגב פתאם אני אעריך אותה יותר

את צודקת גם אני ראיתי שאורטל אמרה לאורן אני אוהבת את אורטל אבל היא מאוד מוזרה

מה מוזר כל כך, היא אמרה בפה מלא לאורן מה היא רוצה, עכשיו היא גם צריכה להתמרח עליו כדי שיקבל

בטחון ההדיוט, הבחור כל כך חסר בטחון, יש לי הרגשה שיש לו את סימפטום הז... הקטן, נראה לי כך וחוץ מזה הוא מתעניין בה רק מבחינה פיזית בכלל כך הוא התבטא לכן לא מגיע לו אותה

היא תלך עד הסוף גם עם יוני ..העיקר שלא ידיחו אותה..

חחחחחחחח אני לא מבינה משהו, כל הבנות מתנשקות עם יוני מחבקות אותו מחפשות אותו לשיחות נפש

רק אורטל שמנסה להתקרב למישהו בקטע חברי או רוצה לדבר עם מישהו פתאום זה הופך למשהו רומנטי? מה קורה לכם אנשים אתם באמת חושבים שיפיפיה כמו אורטל באמת מעוניינת ביוני בקטע רומנטי? באמת?
עבור לעמוד
, , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הדור הבא 24/7
בחר
בחר