מה סילוף ? מה? היא הסכימה עם הבנים שאורן צריך ל"השתעשע" עם אורטל! אבל " כבדה וחשדה"

1 בקושי

ואורטל היתה עם יוני עברה לאורן מאורן לאיתן והכדור שוב חוזר לאורן הבינה למי יש יותר כסף

יוני? היה מת!!! היא לא הזדיינה עם אף אחד מהם במקלחת כמו דניאל!!!!

יענקל'ה אתה מדבר על היגיון ההיגיון מימך והלאה

הרבה יותר מדניאל זונת שירותי ברים !!!!!

עלית בדרגה..קבל 3

אורטל אומרת כל העת שאורן נחמד באופי ולא בחיצוניות

אורטל אמרה לכולם שאורן אינו הטעם שלה בחיצוניות אבל מודה שבאישיות ובלב הוא מקסים-תפסיקו לבצע רצח אופי לאורטל כי לא ניתן לכם.

חחח הוא נחמד ברור אבל בשבילה רק הכסף חמוד נערת מועדונים........יותר זולה ממנה אין ...

אתמול אורטל סיפרה לאתי שהיא לא רוצה את אורן- זגזגנית או לא ?

אני סוגר את הנושא בענין "מאדם דניאל" ! אני לא מצפה מחברות הברים של דניאל להבין מה שכתבתי!!!

ואורטל היתה עם יוני עברה לאורן מאורן לאיתן והכדור שוב חוזר לאורן הבינה למי יש יותר כסף

זה לא יגמר רק בדיירי הבית יש גם את אנשי ההפקה..לשם אורטל עדיין לא הגיע ....ואולי כן

אני סוגר את הנושא בענין "מאדם דניאל" ! אני לא מצפה מחברות הברים של דניאל להבין מה שכתבתי!!!

תודה מקרב לב יענקל'ה אני מודה לך בשם האומה....מודה מודה מודה

מעניין איך הבנת שהתכוותי אליך? ראית מזה , קרמה!

זה לא יגמר רק בדיירי הבית יש גם את אנשי ההפקה..לשם אורטל עדיין לא הגיע ....ואולי כן

את זה אנחנו משאירים לדניאל!!! הפה שלה כבר מסודר לכל הגדלים!!!!!

אתמול אורטל סיפרה לאתי שהיא לא רוצה את אורן- זגזגנית או לא ?

אורן אין לו ביצים ומפחד ...אז בטח שהיא לא תרדןף אחריו בסגנון דניאל

מותר לאורטל לשנות את דעתה היא לא צריכה ללכת עם כל מי שרוצה אותה, אורן לא זז ולא גבר אז היא נרתעת

מתי אורטל היתה עם יוני? איזה יוני הגמד? היה מתתתתתתתתתתתתת

אין בושה לדניאל לראות איך דורסים את כבודן של הבנות והיא מצידה משתתפת באורגיית הסרסרות!!!

יעקב מסכימה עם כל מילה

מעניין איך הבנת שהתכוותי אליך? ראית מזה , קרמה!

כי אני באמת חברה של דניאל ואני באמת אוהבבת אותה, להיום סיימתי איתך

עבור לעמוד
, , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הדור הבא 24/7
בחר
בחר