המיסטיקה שבאותיות

"סוד האותיות" (הוצאת קונטנטו דה סמריק) ספרה החדש והשני של רוני בנימין מביא התבוננות נוספת, חדשה ומרתקת על הכתב העברי והשפה העברית.

במשך כעשרים שנה עסקה רוני בנימין בהוראת אומנות, עד שגילתה את עולם הרוח בדמות קלפים ויכולת תקשור נדירה. כל זה התחבר אצלה באופן טבעי לאהבת האומנות, לצבעים ולסמלים שמופיעים בקלפים ולמשמעויותיהם. בעקבות זה נולדו שני ספרים, הראשון "סודם של קלפי החיות האינדיאנים", והשני, "סוד האותיות".

בספרה רוני מתבוננת בהשתלשלות הכתב מבחינה היסטורית ובו זמנית היא בוחנת ההירוגליפים ואת האופן שבו הם מציגים את האלף-בית. כמו כן, רוני אינה מתעלמת מצורת האות ובאופן שהיא נכתבה בעת העתיקה, על הסיבות למה היא נכתבה כך, ומה המשמעות של כל אלה על האותיות ואיכויותיהן הרוחניות.

בספרה "סוד האותיות", רוני מציגה את התפתחותן הרוחנית של אותיות האלף- בית תוך כדי פענוח סודן, הנומרולוגיה שלהן והאופן שבו הן באות לידי ביטוי בקלפי הטארוט.

רוני בנימין, מקיימת סדנאות לאומנות, לקלפי טארוט וקלפים אינדיאנים, מרצה ומנחת אירועים ומפגשים פרטיים לכל מטרה. המוטו שלה הוא לעזור לאנשים לעזור לעצמם.
ילידת קיבוץ מנרה, בוגרת המדרשה לאמנות ברמת השרון.

מחיר הספר: 88 ₪, ניתן להשיג בחנויות המובחרות, בחנות של 'קונטנטו דה סמריק' (רח' איסרליש 22, ת"א) או בחנות המקוונת- http://bookpublish.co.il/%D7%A1%D7%95%D7%93-%D7%94%D7%90%D7%95%D7%AA%D7%99%D7%95%D7%AA.html

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ריפוי וקריאה אנרגטית
בחר
בחר